Volite li Jevreje i zasto?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

-GoRsKi-

Aktivan član
Poruka
1.535
Ljudi su me pogresno shavtili sa temom Da li mrzite Jevreje i zasto? To sam postavio zato sto ni ja ne razumem tu mrnju prema njima...a ne zato sto ih mrzim licno. Zapravo ne mrzim nikog u zivotu samo zelim da cujem razlicita misljenja drugih, a umesto toga tema mi je skinuta i zatvorena. U mojoj nameri da saznam nesto nema nacizma, rasizma, sovinizma i dr. Nadam se za razumevanje moderatora...

Elem, pricao sam o talmudu Jevreja. Sta mislite o tome???
 
Ljudi su me pogresno shavtili sa temom Da li mrzite Jevreje i zasto? To sam postavio zato sto ni ja ne razumem tu mrnju prema njima...a ne zato sto ih mrzim licno. Zapravo ne mrzim nikog u zivotu samo zelim da cujem razlicita misljenja drugih, a umesto toga tema mi je skinuta i zatvorena. U mojoj nameri da saznam nesto nema nacizma, rasizma, sovinizma i dr. Nadam se za razumevanje moderatora...

Elem, pricao sam o talmudu Jevreja. Sta mislite o tome???

E, ovako, detaljnije objašnjenje :):

- nigde nisi pričao o Talmudu; tvoja tema glasi "Volite li Jevreje i zašto" (pre je glasila "Da li mrzite Jevreje i zašto'"), ne glasi, npr - "Talmud", zar ne?
- čak i da se zove "Talmud", bila bi zatvorena ili premeštena na drugi pdf (Istoriju, npr), jer je Talmud zbirka rasprava koje su vodili rabini o jevrejskom pravu, etici, običajima i istoriji.
- ovde još niko nije otvorio temu "Volite li/ili ne volite Srbe/Amerikance/Arape/Mongole" itd. :), iz sasvim - nadam se - jasnih razloga.

A ako ćemo se držati Pravilnika Krstarice (što je vrlo poželjno :)), onda možemo i 'vako:
Strogo je zabranjeno otvaranje tema o drugim učesnicima Foruma.
(uz logičnu pretpostavku da među korisnicima ovog foruma ima Jevreja)

End of strory.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top