TURISTIČKE AGENCIJE

Atić tours...nalaze se u ulici novosadskog sajma...lepa porodična agencija,puna topline i predusretljivosti....
imaju odlične destinacije i prvoklasan smeštaj...cene izuzetno povoljne...

s njima sam već tri godine unazad...i moji matorci preko njih letuju...ove godine će ići mesec dana u Grčku....a penzosi!!!!!
 
Šta mislite o Argus Tours agenciji
Čula sam dvojaka mišljenja.
Dakle, neki kažu zadovoljni, neki kažu da otaljaju, da spuste cene, ali ne idu na čistoću, i komfor. Osobito kada je reč o turama za Tursku.
ja sam preko njih putovala za istanbul,egipat i tunis.u svari njihov aranzman,preko subagenta.
uvek sam uplacivala jeftinije hotele zbog love.ali koliko para toliko muzike,oni ti i kazu da to bas nije prva klasa hotel.
ali sve sto su obecali sam dobila bez problema.
za mene su uvek najvazniji izleti,a sa tim sam uvek bez pogovora zadovoljna
 
Inače, išla sam prošle godine po neke informacije, ponude po agencijama.
I svratim u Donu. Uh, žena....
Radnica Dragana (valjda), ili vlasnica, ne znam šta je.
Sve u svemu žena koja bi trebalo da bude osnovni predstavnik firme u kojoj radi...
Raščupana, prljavih noktiju, razdrljenih, kao žena sa psihozom...
Jedva sam čekala da klisnem odatle.
Baš neka užasna atmosfera, nered u prostoriji....
Katastrofa.
 
ELNOS je dobra agencija zato sto ne kupuju tudje aranzmane,nego koriste iskljucivo svoje.Ono sto ti oni prikazu u svojoj ponudi te stvarno i doceka tamo gde te odvedu.Veliki broj agencija i ne poznaje mesto u koje te vode,a pricaju ti bajke o tom mestu.Dosta agencija te vodi u mesta i apartmane/hotele koje su iznajmile druge agencije...
 
ELNOS je dobra agencija zato sto ne kupuju tudje aranzmane,nego koriste iskljucivo svoje.Ono sto ti oni prikazu u svojoj ponudi te stvarno i doceka tamo gde te odvedu.Veliki broj agencija i ne poznaje mesto u koje te vode,a pricaju ti bajke o tom mestu.Dosta agencija te vodi u mesta i apartmane/hotele koje su iznajmile druge agencije...
pa ovo nije tacno,jer ja sam sve argusove aranzmane isla preko elnos tursa,jer u n sadu nema argus
i zaista je bilo sve u redu
 

Back
Top