....naj veća mana...

Ima toga dosta. Tipa, ne javljam se na telefon svaki put kad zvoni. Ne njemu, nego drugima, al' zato sto nisam uvek u stanju da komuniciram. Izbegavam formalna okupljanja, sto je red, al' mene to smara, pa dodjem ko neka crna ovca. Onda sam internet dzanki. Ranije sam patila od preterane introspekcije, dok ja smislim sta mi je i otkrijem prave uzroke moze covek da izludi. Jedan moj prijatelj sa kojim se intenzivno druzim kaze da sam bezobrazna i da sam egomanijak. Dosta je valjda.:lol:
 
:think:...mozda sam nekad previse tvrdoglava,prava mazga:mrgreen:...a kad me ne zanima nesto il neko,nema te sile koja bi me naterala da se pravim da me "kao" zanima:roll:...mada,mislim da mi je to bas losa osobina,nije lepo prema drugima:p
 
jedna od mojih mana je to sto uglavnom ocekujem da neko iz prve shvati stvari koje sam ja shvatio sasvim slucajno... igrom slucaja... i onda ocekujem... a mozda i nije mana... opet ona stara o tome ko je tu u pravu... i, takodje, jedna od vecih mana je sto ponekad pogledam u zemlju i zavrtim glavom... a onda vise ne postoji nista sto bi to promenilo... i dalo svemu drugaciji tok...
 
jedna od mojih mana je to sto uglavnom ocekujem da neko iz prve shvati stvari koje sam ja shvatio sasvim slucajno... igrom slucaja... i onda ocekujem... a mozda i nije mana... opet ona stara o tome ko je tu u pravu... i, takodje, jedna od vecih mana je sto ponekad pogledam u zemlju i zavrtim glavom... a onda vise ne postoji nista sto bi to promenilo... i dalo svemu drugaciji tok...

Izvini što pitam, da li tom prilikom i grebeš kopitom po prašini? :D
 
Имам их толико да је тешко изабрати највећу...
Горд, сујетан, умишљен, нимало скроман, циничан и понекад претерано ироничан...
 
Steta sto autor teme ne ostane dovoljno dugo online, da edituje ovakve greske.................

Imam neke osobine koje momci bas i ne vole, nije da su mane, ali........zelim da mi cita misli, pretesko se povjeravam, prelako razocaravam, suvise od njega ocekujem, a malo sam i nevjerna.......
 

Back
Top