Da li smatrate sebe pravim metalcem,i zasto?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ko kaže da metalac mora da sluša samo metal?
O, predrasude, puste predrasude...

Pa moze i rock, bluz, dzez i klasiku...
A ovde se prica o metalcima u zargonu...
Mislim da metalac ne moze da se stopi sa masom ko fenser neki da se oblaci,
ali na mora bas sa kolor pentom da izlazi na ulicu...
Pravi metalac ne slusa grand, i tako neku muziku, tehno, haus, emo, pozerske bendove...
Slusa bilo koju muziku iz okvira metala,
osim nju i gothic metala...
I mozda jos nekih vrsta koje ljudi svrstavaju u metal,
a to nisu...
 
a znas kakvu sam ja situaciju imao na svirci 202-ke pre 10-ak dana

odem ja tamo,skockao se i prilazi mi metalac u lancima i pita me sta slusam,kao sta radim tu..fensi jelte
kazem ja slusam black metal a on kao iz topa CHILDREN OF BODOM?Ne,Bodomi su progressive/death/power...On gleda,pa sta slusas onda?Emperor,Satyricon...Gleda jos cudnije nikad cuo covek.Na pitanje sta on slusa odgovor sam znao unapred.Metallica,Maiden,Sepultura...
Mada u sustini boli me shupak dal sam pravi ili lazni metalac,jos vise me boli da to nekome dokazujem.
 
a znas kakvu sam ja situaciju imao na svirci 202-ke pre 10-ak dana

odem ja tamo,skockao se i prilazi mi metalac u lancima i pita me sta slusam,kao sta radim tu..fensi jelte
kazem ja slusam black metal a on kao iz topa CHILDREN OF BODOM?Ne,Bodomi su progressive/death/power...On gleda,pa sta slusas onda?Emperor,Satyricon...Gleda jos cudnije nikad cuo covek.Na pitanje sta on slusa odgovor sam znao unapred.Metallica,Maiden,Sepultura...
Mada u sustini boli me shupak dal sam pravi ili lazni metalac,jos vise me boli da to nekome dokazujem.

Da ali nisu svi takvi...
Takvi su uglavnom klinci,
novopecene metalike...
I verovatno ih ima jos...
Ali 87% metal cupavaca sa lancima su ogranicene "metalike",
koje slusaju samo jedan po njima tr00 pravac...
 
Da ali nisu svi takvi...
Takvi su uglavnom klinci,
novopecene metalike...
I verovatno ih ima jos...
Ali 87% metal cupavaca sa lancima su ogranicene "metalike",
koje slusaju samo jedan po njima tr00 pravac...

brate znas ti koliko toga ima medju metalcima... na tone... i sto ej najgore to nisu uopste samo klinci, naprotiv... to su sve maksimalno isvolirani bolesnici, pretezno blekeri i tome srodni tipovi, koji prilaze sa takvim pitanjima i to... zar je bitno da li je neko tru, zasto ga smarati, i sta uopste vise danas znaci biti tru... zasto moras nositi lance i *rce i ceo zivot hejtovati i misliti o satanizmu... isto su ograniceni kao najgori fensi sabani ili skineri... to je masovna bolest u tom metal drustvu. ali srecom ima jos normalnih pravih metalaca koji na pravi nacin cene tu muziku... bez dodatnih tripovanja i nekakvih kvazi ideoloskih ogranicavanja
 
brate znas ti koliko toga ima medju metalcima... na tone... i sto ej najgore to nisu uopste samo klinci, naprotiv... to su sve maksimalno isvolirani bolesnici, pretezno blekeri i tome srodni tipovi, koji prilaze sa takvim pitanjima i to... zar je bitno da li je neko tru, zasto ga smarati, i sta uopste vise danas znaci biti tru... zasto moras nositi lance i *rce i ceo zivot hejtovati i misliti o satanizmu... isto su ograniceni kao najgori fensi sabani ili skineri... to je masovna bolest u tom metal drustvu. ali srecom ima jos normalnih pravih metalaca koji na pravi nacin cene tu muziku... bez dodatnih tripovanja i nekakvih kvazi ideoloskih ogranicavanja

E *** nisi otkrio toplu vodu,
ako ne vidis i ja sam tako nesto napisala samo u blazoj varijanti...
Ne pricam ja o lancima i kantacima,
ali jedan metalac ne moze nositi roze majice i zlatne patike...
Sasvim je ok,
obicna crna ili bela majica,
OBICAN ili normalan muski kais,
NE USKE FARMERICE BEZ strasa,
dakle obicne svetle farmerice i starke ili martinke zimi...
Kosa po izboru kratka duga svejedno,
samo da je cista,
bez je@ackih siskica i tih fensi frizura sa kilo gela...
 
E *** nisi otkrio toplu vodu,
ako ne vidis i ja sam tako nesto napisala samo u blazoj varijanti...
Ne pricam ja o lancima i kantacima,
ali jedan metalac ne moze nositi roze majice i zlatne patike...
Sasvim je ok,
obicna crna ili bela majica,
OBICAN ili normalan muski kais,
NE USKE FARMERICE BEZ strasa,
dakle obicne svetle farmerice i starke ili martinke zimi...
Kosa po izboru kratka duga svejedno,
samo da je cista,
bez je@ackih siskica i tih fensi frizura sa kilo gela...

a ko ce to da mu zabrani :D

apsolutno je nevazno ko ce sta da nosi,mene samo zanima kakva je muzika koju slusa
 
rep,psy i trance pomalo.aca lukas...

evo sam ja u svakodnevnom izdanju
http://i267.photobucket.com/albums/ii308/Svinjson/Picture082.jpg

I u zimskom izdanju
http://i267.photobucket.com/albums/ii308/Svinjson/Picture044.jpg

Pa me boli dupe sta ko misli,metal-nemetal,sumpor dioksid

hehehe...:hahaha:

Eto kada bi ti to svakodnevno izdanje bilo i izdanje za izlaske,
izdanje za BILO KOJU priliku,
i da ne slusas ovo sto si naveo,
ti bi bio metalac...
Nista ti vise ne bi bilo potrebno po mom misljenju da budes tr00...
 
mnogo filozofiras.ja slusam metal,ne gledam ga.zabole me za bunt.po kojim merilima metalac mora da bude skroman?po onim kakvim se vidjaju svaki dan po parkovima?klosarenje,cirkanje bajatog piva u kom ima pljuvacke radnika pivare?

haha,tvoji kriterijumi su smesni,da ne kazem za posmatranje od strane strucnog lica

nisam skroman jer nemam razloga da budem,blejim po kaficima svaki dan,volim metal a ti i dalje pljuj,nista nisi bolja od zadriglih tru metalaca kad tako generalizuje stvari
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top