Nostradamus i 2010 godina

Lidiia

Zainteresovan član
Poruka
149
Nostradamus i njegove predikcije... neke su se ostvarile, neke ne...
Posto sam bas nedavno citala neki mali clanak o njemu i o tome da je predvidio 3. svjetski rat za godinu 2010, koja nam se blizi, htjela bih cuti sto kazu astrolozi na to... dali je netko nesto slicno predvidio??
nekako je zastrasujuce...
 
Ako je verovati onome filmu "Zeltgeist", onda nas čeka smak sveta ili neke slične promene oko 2150, kada ulazimo u doba Vodolije. Gledao sam nedavno taj film, pa sam tako nešto skontao.

Vreme će pokazati ko je bio u pravu... :bye:
 
Mozda je glupo da pricam ovde o ovakvim stvarima, ali pokusacu malo.

Neki kazu, da kazem relativno pouzdano, osobe kojim mogu verovati, da se oko naseg Suncevog sistema, tacnije
u Kuiperovom pojasu (sorry sto neznam tacno gde je ovo) nalaze se na hiljade svemirskih letelica, ako sam dobro
upamtio, to su neka visa bica, mislim da iz Hatona council, ili Andromedjani.. ( :D stvarno sorry ako sam pogresio
u nekom detalju) i oni cekaju trenutak da nesto odrade sa zemljom, uskoro, mozda ove, a mozda za par godina,
verovatno pre 2012 godine. Oni nisu zli, i prakticno su neutralni, i cilj im je pomoci ljudima, i nesto tipa da istrebe
Reptile sa zemlje... eto toliko. A tehnologija im je visoka, i kad pocne sukob moze biti da ce izvrsiti misiju bez
nevinih zrtava. :)

E, sasvim mozda lici na SF pricu, ali eto pricaju ovo ljudi koji takve stvari znaju... i usput, nemam nikakvih dokaza. ;)
 
Zapravo se radi o tome da će na zimski solsticij 2012. Sunce biti poravnato sa središtem naše galaksije ( to se zapravo već dogodilo, 1998. godine .Dakle, tih desetak minuta 2012.neće stvoriti nikakav problem.

A čini mi se da i zvezda REGULUS menja sazvežđe u isto vreme., dolazi na nulti stepen Device

mica-ecliptic-2012-300x223.jpg


Jednom astrologu poklanjam poverenje, kaže:

Progresirani horoskop „berlinske Srbije“(13. jul 1878.), pokazuje da se Sunce i Mesec susreću na 3-4 stepenu Strelca, krajem 2012. godine, što označava novi početak za Srbiju, koji će biti bolji od svega što je do sada Srbija okusila.

Međutim, za uspostavljanje identiteta, Srbija će morati da čeka sam kraj ovog veka, tačnije 2098. godinu, na koju ukazuje progresirani horoskop „berlinske Srbije“ (sekundarna progresija). Tada bi mogli da se ostvare snovi o teritorijalnom ujedinjenju srpskih zemalja, ali da bi došlo do toga potrebno je da prođe skoro čitav jedan vek gde će morati da se menja svest ovog naroda.


Dve ključne fiksne zvezde iz horoskopa „berlinske Srbije“ su Akubens iz sazvežđa Raka (Mars na 12 stepenu Lava), i Gomeisa (Sunce na 20 stepenu Raka) iz sazvežđa Malog psa. One ukazuju na mitološki kod našeg naroda. Konstelacija Raka je specifična po tome što se ulazi u borbu sa mnogo nadmoćnijim neprijateljem (borba raka na strani Hidre protiv Herkula), dok su zvezde iz Malog psa Orionovi čuvari, koji su na sebe preuzeli ulogu da brane jedan deo sveta od najezde neprijatelja.
 
Poslednja izmena:

Back
Top