muskarci i auto

racica81

Početnik
Poruka
17
Definitivno sam zakljucila da je auto muskarcima uvek na prvom mestu....nikako ih u tu tacku ne smete dirati
mene je moj dragi sinoc zvao besan na mene sto mu je pukao motor od kola ispred kuce ,kao da sam ja kriva za to,kaze cucemo se ovih dana jer ima strasno veliki problem...ne mogu jos uvek da dodjem sebi
E moj dragi Miroslave i svi ostali muskarci pa vas samo treba kulturno sisati\...zamislite drage moje treba im izbusiti sve 4 gume i pobeci najgora kazna im je to:cool:
 
haha nije losa ideja pisati bisere muske vezane za auto :lol:
moj kaze da sam mu sprzila kvacilo :hahaha:
a ne da nam da jedemo u njegovom autu,i jednom ja ipak uzela neku cokoladicu i jedem i laura mi trazi oce i ona malo i ja kako se okrecem ka zadnjem sedistu dignem cokoladicu u vis i zakacim malo plafon
cutim ja i samo ga pogledam da l je video a on me prostreli onim pogledom bez propratnih reci,dadoh ja njoj cokoladicu,nismo progovorili do kuce,neprijatna tisina :lol:
i nista posle je celo popodne ribao to i gundjao
 
:mrgreen: E sto volim ovu temu ...

Zaljubiškala se ja svojevremeno u jednog finog gospodina ...i pričamo mi o tome šta su mu fetiši , kaže gospodin...voli
1.kola
2.žene
3. cipele...dalje se ne sećam ...

Čudom sam se čudila kako auto dodje pre žene ...
Posle sam sve shvatila...al trebalo mi je tri meseca u borbi sa nadmoćnijim neprijateljem da mu oduzmem tron...:mrgreen:
 
:mrgreen: E sto volim ovu temu ...

Zaljubiškala se ja svojevremeno u jednog finog gospodina ...i pričamo mi o tome šta su mu fetiši , kaže gospodin...voli
1.kola
2.žene
3. cipele...dalje se ne sećam ...

Čudom sam se čudila kako auto dodje pre žene ...
Posle sam sve shvatila...al trebalo mi je tri meseca u borbi sa nadmoćnijim neprijateljem da mu oduzmem tron...:mrgreen:
I onda je prodao auto?:D
 
Imam druga koji je definitivno osoba na planeti koja je najvise opsednuta automobilima. Svim, ne samo svojim. Jedan od bisera je bio kad smo nesto visili napolju, i odjednom cujem njegov uzasnut glas, sta je bilo - video je na ulici novu bubu koja je prosla a kojoj je prag bio polomljen!:roll::roll: I nastavi sa pricom kako ljudi mogu da mogu toliko nemarni, i bla bla...bozeeee! A inace jos se nije oporavio od shoka kad su mu ukrali auto, a to je bilo pre 9 godina.:roll:
 
U mom kraju živi jedan tip ima 3 automobila. To je cirkus. Jedan auto mu je samo za svečane izlaske :hahaha:. Cele godine čuči u garaži, doduše izvozi ga na 15 dana da ga opere od prašine...a ostala dva vozi, kako kad koje. A sva tri auta su cirkus, ko božićna jelka, lampice, ukrasi, mečkice, mačkice....:dash::dash::dash: Ciganko padalište...A posle svake vožnje, zna se, sinovi mora da operu auto i da ga uglancaju dobro....A najvećui biser je kad počnu gume da mažu silikonom za čišćenje parketa i to odozdo..:eek:.:hahaha: Ne daj bože neko da mu ogrebe malo neko od njih....mislim da bi umro od muke za dan-dva...:dash:
 
Joj, niste upoznali caleta od mog druga... Covek ima 50 godina a kao dete je! Auto vredi 5000 eura a on je u njega ugradio opreme za jos 3000eura. Vrhunac su igrackice po autu, menjac koji svetli...:rotf:
 
Eto, devojke, kad hoćete da bolje upoznate dečka, samo osmotrite njegov odnos prema svom automobilu, pa tutanj!:dash:

Ja u životu nisam oprala auto, ni svoj! Nekako sam uvek natrčavala na tipove koji to bolje rade, a ja "nemam pojma"! Šta ćeš, sudbina.:klap:
 
U mom kraju živi jedan tip ima 3 automobila. To je cirkus. Jedan auto mu je samo za svečane izlaske :hahaha:. Cele godine čuči u garaži, doduše izvozi ga na 15 dana da ga opere od prašine...a ostala dva vozi, kako kad koje. A sva tri auta su cirkus, ko božićna jelka, lampice, ukrasi, mečkice, mačkice....:dash::dash::dash: Ciganko padalište...A posle svake vožnje, zna se, sinovi mora da operu auto i da ga uglancaju dobro....A najvećui biser je kad počnu gume da mažu silikonom za čišćenje parketa i to odozdo..:eek:.:hahaha: Ne daj bože neko da mu ogrebe malo neko od njih....mislim da bi umro od muke za dan-dva...:dash:

Iskreno verujem da bi.:D:D
Taj moj drug je menjao onu celu lajsnu ispod branika samo zbog ogrebotine koju je napravio sljunak na putu! Da ne poverujes, prvo ogrebotine se uopste ne vide jer je to crne boje, mogu samo da se napipaju rukom, a drugo nije mu bilo zao da pukne 120e (i to jos vukao veze da mu izadje jeftinije) za bukvalno nista! Da ne spominjem da mu je auto beo, a izgleda kao da je sad iz fabrike izasao, jer se pere cesce od vecine stanovnistva nase zemlje. Ma haos...
 
Eto, devojke, kad hoćete da bolje upoznate dečka, samo osmotrite njegov odnos prema svom automobilu, pa tutanj!:dash:

Ja u životu nisam oprala auto, ni svoj! Nekako sam uvek natrčavala na tipove koji to bolje rade, a ja "nemam pojma"! Šta ćeš, sudbina.:klap:

Draga moja, gresis, ako je takav prema svom autu, prema meni ce biti jos bolji... jer to pokazuje koliko ceni i cuva ono sto ima... :bye:
 
Nisam od takvih.
Volim da mi auto bude uredan i cist, i da ima tecnosti, ulja, te stvari redovno proveravam.
Nista dalje od toga.
Lickanja, poliranja, glancanja guma, ulasci u auto u sterilisanom kombinezonu, azbestnom odelu, asepsoli i ostale gluposti, to ne podnosim.
Auto i jeste samo gomila lima, gvozdja i elektronike i nista vise.
Pored toga, to je imovina bez koje najlakse ostanes i stoga ne razumem ljude koji od auta prave svetilishte i apoteku i o njemu se brinu vise nego o zivim ljudima.

P.S. Ne volim ni drugi extrem kad auto deluje kao da je u njemu vozio prasice na pijacu
 
Poslednja izmena:

Back
Top