momachko veche organizacija???

snipes

Zainteresovan član
Poruka
369
ima li neko od vas predstavu kako bi to trebalo da izgleda posto sam dobio poziv da budem kum u minut do12 i praktichno imam jos 10 dana da smislim kako to da izvedem.

kapiram da treba da bude iznanadjenje za mladozenju i da treba da bude striptizeta al sta jos treba da bude na momachkom *vechetu* da bi to bilo to.
ako ima neko neki predlog bio bih zahvalan ali u granicama mogutjnosti coveka sa prosecnim srpskim licnim dohotkom:dash:
 
И стрипера доведи обавезно. Није фер према другарима који су опредељени другачије..

Ипак су ово модерна времена..:roll:

a pa nemam ja takve drugare...
a znachi stripera bi ti jeli opaaa.... opasna si... ma daj bre pomozi mora da imas neku drugaricu iz osnovne koju si mrzela sto je lepsta od tebe i sto je glupa,a sad radi kao striptizeta
 
Мало ти је што си се за стрипера извукао, још би и стриптизету да нађеш преко везе...:hahaha:

Шта да ти кажем. Пробај по сплавовима да нахваташ неку клинку која није популарна, а изгара од жеље да то постане.
И обећаш је лепо да ћеш је нахвалити свима, да ће све бити снимљено и снимак постављен уредно на нет.. и тако..
Имате десетак дана.. таман да је извежбаш..
 
Odmah zamislim gomilu pijanih i zabalavljenih sa dignutim na striptizetu a ona muchenica jedva ceka da klisne kuci . i setih se..striptizeta mora da iskoci iz torte..tako je u filmovioma ali bez utoke kao u filmu Neki to vole vruce..
 
Na zadnjem gde sam bio zenio se neki moj drug Englez.

Isli smo iz paba u pab i napili se ko svinje, a na kraju smo zavrsili u strip baru gde su dve striptizete i DJ bili placeni da ga pozdrave vec sa vrata i da se uvijaju oko njega.

Bilo je tu jos sto nekih blesavih pravila - mladozenju si smeo da oslovis samo kao 'nesrecnog nesrecnika' te veceri, svi smo nosili neke gluposti na glavi - on mladine cipkane gacice, mi ostali od ribe ko ima, preostali plasticne rogove... ali nemam utisak da bi to proslo u Srbiji.

Znaci, pice, muzika koju voli, lepe zene (ako mozes da ih navatas) i to je to.
 
Na zadnjem gde sam bio zenio se neki moj drug Englez.

Isli smo iz paba u pab i napili se ko svinje, a na kraju smo zavrsili u strip baru gde su dve striptizete i DJ bili placeni da ga pozdrave vec sa vrata i da se uvijaju oko njega.

Bilo je tu jos sto nekih blesavih pravila - mladozenju si smeo da oslovis samo kao 'nesrecnog nesrecnika' te veceri, svi smo nosili neke gluposti na glavi - on mladine cipkane gacice, mi ostali od ribe ko ima, preostali plasticne rogove... ali nemam utisak da bi to proslo u Srbiji.

Znaci, pice, muzika koju voli, lepe zene (ako mozes da ih navatas) i to je to.

mani je palo na pamet da iznajmim, limuzinu i da kao sluchajo pokupimo striptizetu na ulici kao neku prolaznicu i da onda ona pochne da se skida u kolima i da djuska i sve to da upakujem u 2 sata voznje po gradu to bi bilo 200evrija limuzina i verovatno jedno 100evrija striptizeta i to je to:klap: od kuma a za poklon za svadbu dobitje neki mixer ili blender made in china :roll:
mada ni ovaj predlog sa odlaskom u strip bar nije los kad odes tamo natreskan svaka ti izgleda ko boginja popijemo par piva od po 20evra:eek: i to je to
 
e koome....najvažnije je.......da se neoospavaš sootradan.......jedva sam, kao koom, proboodio mladoženju na dan venčanja......ljoodi stiigli..sve ono...svadba-svadba....i njegova keva me moli da dođem što pre mogu... da pokoošam ja da ga proboodim pošto oni nisu uspeli...............odprilike je bio provod kao ovo šo je rekao pobedosnoscev....pa mora striptizeta...šo..pa mora...i sve po redu...i redosledu......
 
Zar tvoj prijatelj resio da se zeni a jos nije video golu zenu kada si toliko zapeo da mu angazujes striptizetu..zar ne kapirate koliko je to bzv..to momacko vece..kao ako to vece ne vidi striptizetu i ne tapne nesto nikada vise nece..:mrgreen:
 
Zar tvoj prijatelj resio da se zeni a jos nije video golu zenu kada si toliko zapeo da mu angazujes striptizetu..zar ne kapirate koliko je to bzv..to momacko vece..kao ako to vece ne vidi striptizetu i ne tapne nesto nikada vise nece..:mrgreen:

ma naravno da hotje al sta treba da radimo da obuchemo karirane dzemperchice i odemo na kolarchevu zaduzbinu da slusamo stefana milenkovica a posle odemo negde na zakusku:otkacio:..... ma daaaaj molim te...:roll:
 
Znaci ne mogu obucene ali zato mogu gole ..ili sta..da gledaju gomilu pijanih muskaraca kako bulje u placenu striptizetu koja jedva uspeva da zaustavi zevanje dok odradjuje jos jednu u nizu tezgi..nije poenta u tome vec ..da je sama ideja u startu ...gloopa i nedorasla.. i bez uvrede ..mislim generalno ..
 

Back
Top