Igracke za 4-godisnjakinju

Da kao sto ti Unsaie rece najbolje je pitati...
Imam devojcicu od 5 i decaka od 4 tako da jako dobro znam da sva deca vole drugacije igracke.
Drugarica moje cerke ne ispusta lutku- bebu i kolica a moja tu bebu nece ni da takne(uzalud bacen novac)
 
Оне пуфнасте, мекане торбице.

Ја сам то покуповала свим девојчицама прошле године. Нема која није била одушевљена.
Од 4 - 12 година. :D
 
Kozmetika za devijčice, prava stvar, sve se oduševe.
Mada prošle godine moja ćera dobila u kompletu dve male lutkice i uz njih autić, čamac, par životinja i još po koju sitnicu uz sve to pa je nedeljama posle toga smišljala priču i igrala se sa tim.
 
3587.jpg
 
Skoro sam kupila jednoj devojcici tog uzrasta zlatnog ponija ili jednoroga (nisam sigurna), ima dugu grivu i neke cesljice i snalice, a dobija se u nekoj jako lepoj torbici. Nasla sam to u Maksiju za neke stvarno smesne pare, mislim da ima i u roze i plavoj varijanti.
 
Hvala vam, pitala mamu, kad ona kaze kais za pantalone?! Pitam za igracke, kaze pa kako kad, nema nista omiljeno, ne drze je bas igracke. I ja sta cu, kupim kais u Okaidiu, prema zelji i kupim sorcic i bluzicu u Oviesseu, ima preslatkih stvari, uopste nisu skupe, sad je rasprodaja. Igracku cu neki drugi put, kada bude vise zainteresovana. Mada mi se mnogo dopala ona beba Pegaz, mada je dosta skupa.
 
Bas si imala srecu sto ti je devojcicina mama rekla sta detetu treba (ja se kaisa sama ne bih nikada setila, a to je stvarno odlican poklon).

Meni niko nece da kaze sta da kupim, a to cesto pitam - samo odgovore "neku sitnicu". Odgovor koji mi ama bas ni malo ne pomogne!

Tako da je kod tebe ispalo bas dobro. :)
 

Back
Top