Sva javna preduzeca SPS-u

Kako sam cuo direktor NIS-a ce biti bivsi direktor SARTID-a... neki Matkovic iz SPS-a. :D

:D nije on a Matkovic, on je the Matkovic

:D BoTo majstore, BoTo majstore...

a glaschi DSa slave...

znachi, bio sam u pravu. u zutom preduzecu nema vishe nikog ko je devedesetih bio opozicija rezimu slobodana miloshevica... samo jedna interesna grupa kojoj nishta nije sveto...


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Never increase, beyond what is necessary, the number of entities required to explain anything" --- William of Ockham (1285-1349
 
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=47392

Aerodrom, „Železnice Srbije“ i „Putevi Srbije“, NIS, „Srbija gas“ i PTT,... - tu ce sva uprava biti ljudi iz SPS-a tako kaze Blic. Hehehe eto vam ga deMOJkrate! :mrgreen:

takooooo jeeeeeeeee ajde idemo jos jos jos jos jos,hocemo jos hocemo sve,DS-u da ne ostane nista.tako je kada hoce diktaturu .ajde brzo jos,hocemo sve....DINKICU CEMO OSTAVITI 1 TRAFIKU,DA VODI KNJIGE.....otimaj,otimaj,otimaj,pare,pare,pare.....PRSLI SU,unisticemo smrdljivi ds...:mrgreen:
 
znachi, bio sam u pravu. u zutom preduzecu nema vishe nikog ko je devedesetih bio opozicija rezimu slobodana miloshevica... samo jedna interesna grupa kojoj nishta nije sveto...

Потпун тачно, на жалост. Странке губе свој идентитет, а ДС предњачи у томе.
 

Back
Top