Rover 25 (200)

Rover ima visok standard zavrsne obrade.Kao i svaki engleski proizvod.Rover i ako nije vise u vlasnistvu BMW radi po njegovim standardima.Motori koji se ugradjuju u rover 25 poticu iz Honde sa kojom Rover radi u kooperaciji.Tako da je sve to dovoljan garant kvaliteta.Koliko ja znam ako mozda u medjuvremenu nije zatvoren.Za Srbiju postoji distributer i serviser Roverovih vozila.
 
Wodeni:
Koliko su kvalitetna ova kolica, slabo da ih vidjam na nasim drumovima.. Jel su u pitanju distributeri (kojih nema), retki servisi ili jednostavno slab kvalitet izrade?
Rover je dugo kuburio sa kvalitetom, zbog čega je i otišao na "doboš" (tj. pod BMW) Poslednjih godina, od kada je ponovo samostalan, radi vrlo kvalitetne i pouzdane automobile od kojih je "25" najmanji. Proizvodi se troja i petora vrata i benzinskim motorima od 1,4 do 1,8 litara (84- 117 KS) i sa jednim ne baš preterano savremenim ali dobrim turbo dizelom od dva litra. Pošto se odvojio od BMW nisam siguran da li ima novog zastupnika kod nas. Ali to se da proveriti.
 
Wodeni:
Espanol.. Bustura.. Svaka vam cast momci.. stvarno ste upuceni. hvala na odgovorima.. :)
Rover je njesra, u to sam se uverio posle proslogodisnjeg boravka na ostrvu (GB), kada mi je engleski mehanicar na pitanje koji auto je dobar za kupovinu odgovorio bilo koji samo nemoj Rover! Razlog:njesra limarija, brzo truli (vec sam ovde video par onih malih kusavih Rovera sto se najvise voze bili su truli na rubovima). Pozdrav, Porsche, south Serbia.
 
Porsche:
Wodeni:
Espanol.. Bustura.. Svaka vam cast momci.. stvarno ste upuceni. hvala na odgovorima.. :)
Rover je njesra, u to sam se uverio posle proslogodisnjeg boravka na ostrvu (GB), kada mi je engleski mehanicar na pitanje koji auto je dobar za kupovinu odgovorio bilo koji samo nemoj Rover! Razlog:njesra limarija, brzo truli (vec sam ovde video par onih malih kusavih Rovera sto se najvise voze bili su truli na rubovima). Pozdrav, Porsche, south Serbia.
vidim gospodo da imamo nov autoritet na forumu, istina jos uvek u statusu gosta, ali sa veoma jakim argumentima i izvorima informacija...znaci jos jednom uclani se i podesi malo kvacilo na tastaturi :wink: ...pozdrav...
 
Strajder:
Porsche:
Wodeni:
Espanol.. Bustura.. Svaka vam cast momci.. stvarno ste upuceni. hvala na odgovorima.. :)
Rover je njesra, u to sam se uverio posle proslogodisnjeg boravka na ostrvu (GB), kada mi je engleski mehanicar na pitanje koji auto je dobar za kupovinu odgovorio bilo koji samo nemoj Rover! Razlog:njesra limarija, brzo truli (vec sam ovde video par onih malih kusavih Rovera sto se najvise voze bili su truli na rubovima). Pozdrav, Porsche, south Serbia.
vidim gospodo da imamo nov autoritet na forumu, istina jos uvek u statusu gosta, ali sa veoma jakim argumentima i izvorima informacija...znaci jos jednom uclani se i podesi malo kvacilo na tastaturi :wink: ...pozdrav...
Baš tako Strajdere, dobio je već javnu opomenu na dizelima.
 
Ako je vec Rover 200 "njesra" da li se po kvalitetu razlikuje od njegovog veceg brata 600? I kakav je ovaj drugi model inace? Jel neko imao losa iskustva sa njim?
 
rover 200 ti je isto sto i honda civic u svakom pogledu.sad ako je honda njesra kao sto doticni kaze onda je i rover.moje misljenje je da je solidan auto u svakom slucaju je bolji od corsi,fiesti i tome slicnog.
 
Wodeni:
Koliko su kvalitetna ova kolica, slabo da ih vidjam na nasim drumovima.. Jel su u pitanju distributeri (kojih nema), retki servisi ili jednostavno slab kvalitet izrade?
Nemam pojma o pomenutom auticu ali kao moj doprinos eve ti link koji mozda moze da ti pomogne.
http://www.carsurvey.org/
Inace na njemu kol'ko sam skontao korisnici iznose svoje stavove o njima.U svakom slucaju poseti, nekoshta te nicht. :D Neka casni sud(bolji poznavaoci od mene) donese krajnje ocene. :lol:
CIAO! 8)
 
A jooj svasta sam se nacitao ovde....Dakle,ja imam rovera 200 i ja sam prezadovoljan sa njime....po meni najbolji auto....motor je besprekoran,elastican,mocan (malo vise pije,ali vredi) moj je 2000.g,i nigde nije pustio,limarija je extra.... ;) ....u svojoj klasi je vrh....imam ga godinu dana i bez kvara se vozim,a delovi da su malo skuplji to stoji,ali mogu da se nadju... ;)
 
A znate li da je Rover kupljen od strane kineske kompanije Geely, i da mu je novo ime Roewe.
Još uvek ga nema u Evropi, jer kineski proizvodi ne prolaze dobro na EuroNCAP testovima i nemaju homologaciju za evropsko tržište, zbog čega drugog do lošeg kvaliteta.
 

Back
Top