PRVA PETORKA NBA LIGE?

  • Začetnik teme VUJANOVIC
  • Datum pokretanja
snaja88:
C-Vlade Divac ili Bred Miller
SG-Kobi Brajant(T-Mac)
SF-Pedja Stojakovic(bez konkurencije)
PF-Kevin Garnet(Tim Duncan)
PG-Kidd(Dejvis iz Hornetsa)
pa ti stvarno nemas pojma o kosarci kazes da je stojakovic najbolji bek lige.po meni stojakovic je treca petorka nba a sto me vise cudi je sto za najboljeg centra stavis divca i milera i tvrdis na primer da su bolji od seka i bena valasa.stvarno si poludela za pedjom!
 
VUJANOVIC:
snaja88:
C-Vlade Divac ili Bred Miller
SG-Kobi Brajant(T-Mac)
SF-Pedja Stojakovic(bez konkurencije)
PF-Kevin Garnet(Tim Duncan)
PG-Kidd(Dejvis iz Hornetsa)
pa ti stvarno nemas pojma o kosarci kazes da je stojakovic najbolji bek lige.po meni stojakovic je treca petorka nba a sto me vise cudi je sto za najboljeg centra stavis divca i milera i tvrdis na primer da su bolji od seka i bena valasa.stvarno si poludela za pedjom!
Vujanovicu nosi se!Pa necu valjda da stavim Nowickog umesto Pedje ili nekog drugog orangutana...A Sek...debeli i matori covek.Jedino ti to mogu recio njemu.
 
VUJANOVIC:
snaja88:
C-Vlade Divac ili Bred Miller
SG-Kobi Brajant(T-Mac)
SF-Pedja Stojakovic(bez konkurencije)
PF-Kevin Garnet(Tim Duncan)
PG-Kidd(Dejvis iz Hornetsa)
pa ti stvarno nemas pojma o kosarci kazes da je stojakovic najbolji bek lige.po meni stojakovic je treca petorka nba a sto me vise cudi je sto za najboljeg centra stavis divca i milera i tvrdis na primer da su bolji od seka i bena valasa.stvarno si poludela za pedjom!
ISTINA JE DA JE SEKOVA KOSARKA RUZNA ALI ON JE NAJBOLJI CENTAR NBA U POSLEDNJIH NEKOLIKO GODINA A STO SE TICE PEDJE SLABIJI JE IGRAC OD NOVICKOG PA MOZDA I OD FINLIJA(TANDEM IZ DALASA)
 
Anonymous:
VUJANOVIC:
snaja88:
C-Vlade Divac ili Bred Miller
SG-Kobi Brajant(T-Mac)
SF-Pedja Stojakovic(bez konkurencije)
PF-Kevin Garnet(Tim Duncan)
PG-Kidd(Dejvis iz Hornetsa)
pa ti stvarno nemas pojma o kosarci kazes da je stojakovic najbolji bek lige.po meni stojakovic je treca petorka nba a sto me vise cudi je sto za najboljeg centra stavis divca i milera i tvrdis na primer da su bolji od seka i bena valasa.stvarno si poludela za pedjom!
ISTINA JE DA JE SEKOVA KOSARKA RUZNA ALI ON JE NAJBOLJI CENTAR NBA U POSLEDNJIH NEKOLIKO GODINA A STO SE TICE PEDJE SLABIJI JE IGRAC OD NOVICKOG PA MOZDA I OD FINLIJA(TANDEM IZ DALASA)[/quote) LOSIJI OD FINLIJA?????
evo placem od smeha :lol: :lol: :lol: :cry: :cry: :shock: :shock: 8) 8) :( :lol: :lol: :lol:
 
Koliko ljudi ne zna na kojoj koji igraci igraju...

Ajverson nije PG (pozicija 1) vec SG (pozicija 2).
Brajant nije SF (pozicija 3) ili kako neki kazu PF (pozicija 4) ( :!: ) vec SG.
Garnet nije PF vec SF (isto kao Stojakovic, Novicki i Megrejdi (T-Mac) i za nijansu je i bolji od njega).
Dankan je PF.
Dakle:

PG. Kid
SG. Brajant
SF. Garnet
PF. Dankan
C. Shaq

Ma ko moze njih da pobedi...
 
Tipkaros:
Koliko ljudi ne zna na kojoj koji igraci igraju...

Ajverson nije PG (pozicija 1) vec SG (pozicija 2).
Brajant nije SF (pozicija 3) ili kako neki kazu PF (pozicija 4) ( :!: ) vec SG.
Garnet nije PF vec SF (isto kao Stojakovic, Novicki i Megrejdi (T-Mac) i za nijansu je i bolji od njega).
Dankan je PF.
Dakle:

PG. Kid
SG. Brajant
SF. Garnet
PF. Dankan
C. Shaq

Ma ko moze njih da pobedi...
Garnet je PF je li si ti cist?
PS A njih glat moze da pobedi Srpska reprezentacija :D
 
Prvo i prvo, da rascistimo ovde neke stvari, Kevin Garnet je PF i nikada nece biti SF niti je ikada to bio. Njemu je jaca strana igra pod kosem, a ne dalje od kosa, pa prema tome tu nema dileme. Neznam ko uopste tvrdi da igrac koji ima preko 210 i koji ima po nekoliko blokada po utakmici i petnestak skokova moze da u isto vreme bude i SF. Mislim lupate gluposti.
Kao drugo, ovo je neveroovatno glupa tema, jedna od glupljih na celom forumu, jer nesluzi nicemu, nikada se nece utvrditi cak ni prva dvanaestorica, jer kolko ljudi tolko cudi, i mozemo mi sada da se svadjamo do sutra ko je za ovog a ko je za onog. Jednostavno tolko ima dobrih i raznovrsnih igraca da je mnogo glupo porediti ih, mislim poredite ih vi, svrstavajte, klasifikujte, radite sta hocete, samo bezveze gubite vreme kad nema poentu to sto radite...
U svakom slucaju, da neduzim, za kraj da vas bre pitam sta mislite o onim sa B92, nerazumem ih stvarno, pa zar pored najuzbudljvije serije u celom NBA(po glasanju ljudi iz celog sveta ovaj sukob dve najofanzivnije ekipe na svetu je ubedljivo najatraktivniji i najzanimljiviji za pracenje) ono mi tu pustaju Detroit i Milvoki!? Pa sta je ovo, neka komedija, parodija, skrivena kamera, nerazuem??
Pa pola srbije navija za Kingse, pola nas bi sve dalo za njih, svi smo postali sacramentoli, a oni u prvom prenosu pustili Milvoki!?
Bilo bi dobro da i o tome neko otvori novu temu, iskreno mene mrzi, necu vise da se nerviram.
Al bre ta prva utakmica ce biti i najzanimljivija, najnapetija.. ma nevredi, necu da se nerviram zbog... al bre... :)
 

Back
Top