Zemljostres u Izraelu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Šakal

Elita
Poruka
17.385
upozorenje na opasnost od jakog zemljotresa u izraelu

Tanjug - Pre 2 sata i 32 minuta TEL AVIV - Izraelsko ministarstvo zdravlja dalo je instrukcije zdravstvenim službama na severu Izraela, a pre svega bolnicama i hitnoj pomoći, da se pripreme za mogućnost jakog zemljotresa u regionu koji bio mogao izazvati rušenje kuća i insfrastrukture.
U današnjem pismu generalni direktor ministarstva Avi Jisreali ukazuje na nove procene jednog vladinog komiteta da je zemljotres na severu Izraela realna opasnost. Komitet je proučavao seizmografske podatke Geofizičkog instituta Izraela i zaključio da bi zemljotres veće jačine mogao da pogodi Izrael u skoroj budućnosti.


Hm, el ovo bre povezano sa kopanjem grobova u Iranu... ili shta!? A?:lol:
 
Није ми јасно како то Израелци имају средство да предвиде земљотрес :???:

Evo ja predvidjam da će u Rusiji biti straobalnih zemljotresa kroz 30-ak godina. Ne što ih ne volim, dragi su meni Rusi globalno kao narod i Ruskinje praktično kao pojave, nego što će se sleže tlo bez gasa. A pošto se razumeš u politiku pa uzeo udarni nick, verovatno se sećaš šta je to seizmologija?
 
»Pazite da vas tko ne zavede - jer će mnogi doći pod mojim imenom i reći: Ja sam Mesija, i mnoge će zavesti. Čut ćete za ratove i glasine o ratovima. Gledajte da se ne uznemirujete! Jer to se mora dogoditi, ali nije još svršetak. Dići će se narod protiv naroda i kraljevstvo protiv kraljevstva. Biti će gladi i potresa zemlje u raznim mjestima. To je tek početak strašnih bolova. Tada će vas podvrći mukama i ubijati vas, i sav svijet zamrzit će vas zbog mene. I mnogi će tada posrnuti u vjeri; izdavat će jedni druge i mrziti će se međusobno. Ustat će mnogi lažni proroci i mnoge će zavesti. Razmahat će se bezakonje i ljubav će kod mnogih ohladnjeti. Ali tko ustraje do konca biti će spašen.«
 
»Pazite da vas tko ne zavede - jer će mnogi doći pod mojim imenom i reći: Ja sam Mesija, i mnoge će zavesti. Čut ćete za ratove i glasine o ratovima. Gledajte da se ne uznemirujete! Jer to se mora dogoditi, ali nije još svršetak. Dići će se narod protiv naroda i kraljevstvo protiv kraljevstva. Biti će gladi i potresa zemlje u raznim mjestima. To je tek početak strašnih bolova. Tada će vas podvrći mukama i ubijati vas, i sav svijet zamrzit će vas zbog mene. I mnogi će tada posrnuti u vjeri; izdavat će jedni druge i mrziti će se međusobno. Ustat će mnogi lažni proroci i mnoge će zavesti. Razmahat će se bezakonje i ljubav će kod mnogih ohladnjeti. Ali tko ustraje do konca biti će spašen.«

080c.jpg
 
»Pazite da vas tko ne zavede - jer će mnogi doći pod mojim imenom i reći: Ja sam Mesija, i mnoge će zavesti. Čut ćete za ratove i glasine o ratovima. Gledajte da se ne uznemirujete! Jer to se mora dogoditi, ali nije još svršetak. Dići će se narod protiv naroda i kraljevstvo protiv kraljevstva. Biti će gladi i potresa zemlje u raznim mjestima. To je tek početak strašnih bolova. Tada će vas podvrći mukama i ubijati vas, i sav svijet zamrzit će vas zbog mene. I mnogi će tada posrnuti u vjeri; izdavat će jedni druge i mrziti će se međusobno. Ustat će mnogi lažni proroci i mnoge će zavesti. Razmahat će se bezakonje i ljubav će kod mnogih ohladnjeti. Ali tko ustraje do konca biti će spašen.«

:dontunderstand:
 
Evo ja predvidjam da će u Rusiji biti straobalnih zemljotresa kroz 30-ak godina. Ne što ih ne volim, dragi su meni Rusi globalno kao narod i Ruskinje praktično kao pojave, nego što će se sleže tlo bez gasa. A pošto se razumeš u politiku pa uzeo udarni nick, verovatno se sećaš šta je to seizmologija?

Знаш у чему је фрка, кад немаш никакав одговор, ти се позиваш на некакав "паганизам".... у сваком случају ти си оронули материјалиста и поред те фасаде... чак ти и та лагана поетичност излизала.... пих !
 
Знаш у чему је фрка, кад немаш никакав одговор, ти се позиваш на некакав "паганизам".... у сваком случају ти си оронули материјалиста и поред те фасаде... чак ти и та лагана поетичност излизала.... пих !

Ah šta da radimo - nekom se izlizala poetičnost nekom nešto drugo pa je nervozan... :bye:
 
»Pazite da vas tko ne zavede - jer će mnogi doći pod mojim imenom i reći: Ja sam Mesija, i mnoge će zavesti. Čut ćete za ratove i glasine o ratovima. Gledajte da se ne uznemirujete! Jer to se mora dogoditi, ali nije još svršetak. Dići će se narod protiv naroda i kraljevstvo protiv kraljevstva. Biti će gladi i potresa zemlje u raznim mjestima. To je tek početak strašnih bolova. Tada će vas podvrći mukama i ubijati vas, i sav svijet zamrzit će vas zbog mene. I mnogi će tada posrnuti u vjeri; izdavat će jedni druge i mrziti će se međusobno. Ustat će mnogi lažni proroci i mnoge će zavesti. Razmahat će se bezakonje i ljubav će kod mnogih ohladnjeti. Ali tko ustraje do konca biti će spašen.«

и који ти је то латински превод ?
Да није Каштелан ?? :dash:
 
Hm, nem pojma, ja sam ateista... nego, ovaj pokushava da kaže da je Sudnji dan na pomolu... ili ?
Btw. se ''dan'' pishe tj. pochinje velikim slovetom?:lol:

Paaa stare lične karte važe do 2011 a Biblijski gledano 2012-2013 treba da bude potop. E sad meni nije jasno ko to hoće da kasira od naroda lovu i šta misli sa istom? Lično mislim da će posle otapanja lednika za 1 cm potonuti Holandija i svi u njoj ali da će se Srbi okrenuti svojoj braći Crnogorcima i otići na planinčuge da brčakju noge.
 
Paaa stare lične karte važe do 2011 a Biblijski gledano 2012-2013 treba da bude potop. E sad meni nije jasno ko to hoće da kasira od naroda lovu i šta misli sa istom? Lično mislim da će posle otapanja lednika za 1 cm potonuti Holandija i svi u njoj ali da će se Srbi okrenuti svojoj braći Crnogorcima i otići na planinčuge da brčakju noge.


Ma mi smo nebeski... može potop da nas mrzi... samo...:mrgreen:
 
Hm, nem pojma, ja sam ateista... nego, ovaj pokushava da kaže da je Sudnji dan na pomolu... ili ?
Btw. se ''dan'' pishe tj. pochinje velikim slovetom?:lol:

Nije sudnji dan, ali mnogi proroci a i Stari i novi zavet govore o zemjotresima , poplavama, glad, ratovi:!:

Zato i Izraelci znaju kad ce zemjotres :hahaha:

Ne moras da verujes u boga,Procitaj Stari i Novi Zavet.:!: Pa uporedi sa dogadjanjima u svetu:!:
 
Evo ja predvidjam da će u Rusiji biti straobalnih zemljotresa kroz 30-ak godina. Ne što ih ne volim, dragi su meni Rusi globalno kao narod i Ruskinje praktično kao pojave, nego što će se sleže tlo bez gasa. A pošto se razumeš u politiku pa uzeo udarni nick, verovatno se sećaš šta je to seizmologija?

Е, тек сад кад сам поново прочитао твоју поруку, докучио сам твоју доскочицу.
Па није Екселенцијо, проблем у ономе што називају науком и у томе како шета игла, него у томе што изгибоше силни људи у Сечуану....

Марлборо, помислите на то !
 
Е, тек сад кад сам поново прочитао твоју поруку, докучио сам твоју доскочицу.
Па није Екселенцијо, проблем у ономе што називају науком и у томе како шета игла, него у томе што изгибоше силни људи у Сечуану....

Марлборо, помислите на то !

Pa ima nešto što se zove - prirodna selekcija. Možemo da se ljutimo na ove ili one ali ni mi ne bi bili ništa bolji da smo u toj poziciji kada imaš sve pa ostalima diktiraš pravila igre. Uostalom, čovek je izmislio sve ovo ne da bi mu bilo lakše već da ne bi radio. Sledeći put čitaj dva puta... Pogreše ljudi, šta ćeš...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top