UCENJE

Da. Jako puno. Razbijamo se. Pogotovo na raspustu.
dry.gif
 
sad ne, a preko shkolske god. onako... mada imam skoro sve petice...nego nastavnici retardirani, nauchish jednu lekciju i odma' 5... jedino istoriju bash puno uchim...
 
da me roditelji ne teraju i ne proganjaju sa tim ucenjem ja knjigu ne bi otvorila. lektire ne citam, sto bi ih citala kad mogu jednostavno da skinem preprican text sa neta?:mrgreen:
 
da me roditelji ne teraju i ne proganjaju sa tim ucenjem ja knjigu ne bi otvorila. lektire ne citam, sto bi ih citala kad mogu jednostavno da skinem preprican text sa neta?:mrgreen:

i ja isto... jednom moji nisu bili nedelju dana kutji i ja sma za to vreme sve ocene pokvarila, jer nishta nisam uchila... skoro da nisam ni kutji bila...:lol:
 
Um, letnji raspoost sloozi da bas ne mislimo o skoli al ajde.
Xm, ovako ja ucim samo kada imam kontrolni, pismeni or something.
I to jako slabo uvek. Imam preca posla. Kao npr da vidim s'a se radi ovde :cool:
 
Ne mnogo.Ucim kada moram.Evo sada punom parom ponavljam gradivo za prijemni.Mada,kako je dosao kraj gimnazije,bilo mi je malo zao sto nisam vise ucila.Najgori je osecaj kada znas da si mogao vise da postignes,ali nisi samo zbog svoje lenjosti.
 
Nisam od onih koji uče redovno. U mojoj školi je postojala mogućnost da imaš ocenu koju poželiš, samo ako si u stanju da naučiš i odgovaraš u junu gradivo cele godine. Maksimalno sam iskorišćavao tu mogućnost.
 

Back
Top