Olimpijada 2008-kosarka

Da li ce SAD osvojiti olimpijsko zlato?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kad se setim one grcke zone 2006. vrhunski odigrano
ne verujem da ce Rusi moci da ih tuku, imam utisak da ce se raspasti, da ce pasti u disciplini
Grci i Litvanci ako budu u najjacem sastavu mogu da pruze dobar otpor, Spanci i Argentinci mi bas ne ulivaju neko poverenje, ostali su za tri klase slabiji od ovih nabrojanih
 
Prosla je totalna nadmoc Amera, Evropske reprezentacije su dokazale da nisu vise maciji kasalj,morace se Ameri potruditi da osvoje zlato......bice zanimljivo. Nadam se da ce nasi igrati na sledecem EP stvarno je bruka sto se nisu kvalifikovali za OI...........:thumbdown:
 
@nikoj
zaboravio si Litvaniju,oni ako udju sutersku seriju mogu da budu jaaako nezgodni.Proslog leta na kvalifikacionom turniru za Ol USA je 2 puta pobedila Argentinu i to glatko, 20-ak razlike,Grcka ako ne bude u punom sastavu tesko da ce da ponovi uspeh iz 2006 a Spanija je stvarno dobra.Moji favoriti za 2.mestu su Litvanija i Spanija
 
Osvajajaju garant
Ko i 2002.,2004. i 2006.
I 2000. je bila bruka shto su preko one stvari na chist strah respekti i shto nas nije bilo u dobroj formi uspeli da se izvuku Litvancima...ali od tada s njima kao supersilom u internacionalnim takmichenjima je zavrsheno.Boli NBA shimpanze i kriminalce tipa Artest da se smaraju 3 meseca na pripremama a koga god da povedu bez uigranog tima imena vishe ne mogu da osvajaju svetska i olimpijska zlata samo zato shto su iz NBA.
 
Ljudi sta je vama,proteklih godina ameri su neozbiljno shvatili velika takmicenja i otisli sa trecom postavom,ovaj put su uzeli ozbiljan sastav i osvojice glatko.Nikoj,slazem se da je odbrana bitan faktor ali LeBrona,Kobija,Howarda,Pola tesko da ce bilo koji tim zaustaviti na 60 poena zbog toga mislim da bi sut litvanaca uz pozrtvovanom odbranom bio opasan tim koji bi mozda ali samo mozda parirao amerikancima.
 
Ljudi sta je vama,proteklih godina ameri su neozbiljno shvatili velika takmicenja i otisli sa trecom postavom,ovaj put su uzeli ozbiljan sastav i osvojice glatko.Nikoj,slazem se da je odbrana bitan faktor ali LeBrona,Kobija,Howarda,Pola tesko da ce bilo koji tim zaustaviti na 60 poena zbog toga mislim da bi sut litvanaca uz pozrtvovanom odbranom bio opasan tim koji bi mozda ali samo mozda parirao amerikancima.

Ista pricha se pricha iz takmichenja u takmichenje vec 3 takmichenja za redom.
Ta slaba imena su verovatno: Dankan,Lebron,Wejd,Dzermejn Onil,Ben Valas,Dzejson Kid,....itd.itd.
Problem sa onim shto se nakad zvalo drim tim je shto u igri moze da bude samo 1 lopta a u svakoj njihovoj petorci imash bar trojicu koji misle da su bogom dani da zavrshe ama bash svaki napad.A to vishe ne prolazi priotiv ekipa kao Shpanija,Grchka,Argentina..pa i Rusija.
A i priche o odbrani kao jedinom nachinu da se zaustave su smeshne kad ih je jedan Galanda sam pre par godina rasturio 20 razlike samo shutiranjem za 3....a on je bio centar:lol:
 
Uhu, padaju neke opasne opklade :)
Ameri po imenima imaju ubedljivo najjaci tim, ali pitanje je kako ce se sve to uklopiti. Sto kaze Derer, njima trebaju tri lopte na terenu, pa jedva cekam da vidim kako ce Krizevski to da uklopi.
Da se razumemo, mislim da su ubedljivo prvi favoriti na Olimpijadi.
 

Back
Top