Trac!

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.674
Dakle... koji je najsmesniji, najzanimljiviji, najgluplji... trac koji ste ikad culi o sebi, kako ste na njega reagovali, ko ga je prosirio (i zasto) i sta mu se desilo :D :D :D ?
Ja sam cula da sam se za Novaka napila.. sto je potpuno apsurdno jer svi koji me znaju, znaju da ja mrzim alkohol... ali posto je u skoli bilo i puno ljudi koji me NE znaju, tu je izbio problem... Jer sam se ja totalno izbezumila i mislila sam da sad moram sve da uveravam da to nije istina... ha ha ha...
Prosirila ga je jedna devojka iz mog odeljenja, samo ne znam otkud joj je to palo na pamet... :?
A sta je s vasim iskustvima? :wink:
 
Nesto me iznervira, nesto iskuliram, zbog necega se smejem danima.
Najsveziji smesan trac je da sam sponzorusa, da se vucaram sa matorim tipom koji je krimos, sav u crnom i vozi crnog BMWa.....a to mi je tata.....dosao po mene u skolu, svojim kolima, isli na sahranu, pa bio sav u crnom..... :? .....Strasno !
 
QchCK*a:
Nesto me iznervira, nesto iskuliram, zbog necega se smejem danima.
Najsveziji smesan trac je da sam sponzorusa, da se vucaram sa matorim tipom koji je krimos, sav u crnom i vozi crnog BMWa.....a to mi je tata.....dosao po mene u skolu, svojim kolima, isli na sahranu, pa bio sav u crnom..... :? .....Strasno !
Ovo je bilo dobro :lol:
 
QchCK*a:
Nesto me iznervira, nesto iskuliram, zbog necega se smejem danima.
Najsveziji smesan trac je da sam sponzorusa, da se vucaram sa matorim tipom koji je krimos, sav u crnom i vozi crnog BMWa.....a to mi je tata.....dosao po mene u skolu, svojim kolima, isli na sahranu, pa bio sav u crnom..... :? .....Strasno !
:lol: :lol: ovo je dobro.......a tata vozi BMW??? :wink: :twisted:
 
Cheaf:
QchCK*a:
Nesto me iznervira, nesto iskuliram, zbog necega se smejem danima.
Najsveziji smesan trac je da sam sponzorusa, da se vucaram sa matorim tipom koji je krimos, sav u crnom i vozi crnog BMWa.....a to mi je tata.....dosao po mene u skolu, svojim kolima, isli na sahranu, pa bio sav u crnom..... :? .....Strasno !
Ovo je bilo dobro :lol:

Da.....pogotovo za mog bivseg (kad se ovo pricalo, bila sam sa njim) decka.....to kad je cuo.....hahahaha.....Mada i moj najbolji drug je to malo shvatio onako....cudno (?).....Nije se postarao da otkrije tog ko je to pricao i premlati ga, nego je mene napao sto radim takve stvari, i sto mu nisam rekla za to.
 

Back
Top