Druga polovina Strijelca

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
Pričao sam sa kolegom jednim, i tako smo pretresali neke stvari i slučajno mi je rekao da treba proučiti mitologiju, što je uistinu jako bitno za donošenje krajnjih zaključaka. I reče on meni da je Kiron stavio sve zvijezde na nebo. I mislim si ja ako je on suvladar Strijelca, a stavio zvijezde onda i sam Kiron mora utjecati na astrologiju. Ali Kiron je pola čovjek, polja konj, sigurno ovaj konjski dio nije zadužen za astrologiju, već onaj ljudski i onda sam postavio tezu da druga polovina Strijelca se odnosi upravo na astrologiju, kao druga polovina Kironova tijela.

I stvarno pogledajte malo, Goran Milekić odmah na samoj polovici ima Merkura, jedna moja ultra sposobna kolegica ovdje ima Urana, Dupor čini mi se ima isto Merkrua tu negdje, ja imam Saturn, mnogi astro moderatori tu imaju nešto. dupor je takođe bio takvog mišljenja samo on to nije izveo iz Kirona, nego iz nečega drugog.

što mislite o tome ?
 
pazi teško je odrediti gdje je on vladar jer on je asteroid, on nije velik da on može bilo čime vladati ili ne vladati. on može biti samo suvladar. vladarstva su podijeljena planetama. tako da smatram da se teško može odrediti vladarstvo Kirona. Strijelca je svakako suvladar jer Kiron je Kentaur a to je simbol strijelca.
 
sta ja znam, tako pise, odnosno ima onaj znak "m" na kironu, a vagom vlada nibiru koji ima perihelijum od 3600 godina to je sve prema nekom Zakariji Sticinu, a planete su relativan koncept, i pluton je mali....
 
Poslednja izmena:

Back
Top