ZENE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Postajes dosadna.

Odgovor ti je do bola .

Svrha ovg kao i vecine drugih foruma je da clan foruma nesto nauci novo i da druge necem novom nauci ( grubo receno ) , tacinje da se razmene znanja , iskustva i da se o necemu ili nekoj odluci raspravlja . Ovo nije drugi zivot kako ga mnogi dozivljavaju , niti vas nalog predstavlja vas licno .

Tako da ako nemate neki konkretan odgovor ( ne umete , ne znate da odgovorite na pitanje ) onda nemojte nista ni pisati . Jednostavno nije vredno toga . Nemojte pravti spamerske teme , postoji brdo spamerskih tema na podforumu politika pa tamo mozete pisati sta vam na pamet padne ako bas morate da se praznite preko interneta . :mrgreen:
 
Svrha ovg kao i vecine drugih foruma je da clan foruma nesto nauci novo i da druge necem novom nauci ( grubo receno ) , tacinje da se razmene znanja , iskustva i da se o necemu ili nekoj odluci raspravlja
ako je to svrha, mari bi mogla da zna da postoji pretraživač i da je svaka, ali svaka tema koju je ona otvorila postavljena barem još 5 puta pre nje.
mnoge pod istim nazivom.

ali bi se pre reklo da je svrha da se skrene pažnja na sebe zatrpavanjem foruma(ša) gomiletinom.. pa ne znam ni sama kako bih ga nazvala..
 
Odgovor ti je do bola .

Svrha ovg kao i vecine drugih foruma je da clan foruma nesto nauci novo i da druge necem novom nauci ( grubo receno ) , tacinje da se razmene znanja , iskustva i da se o necemu ili nekoj odluci raspravlja . Ovo nije drugi zivot kako ga mnogi dozivljavaju , niti vas nalog predstavlja vas licno .

Tako da ako nemate neki konkretan odgovor ( ne umete , ne znate da odgovorite na pitanje ) onda nemojte nista ni pisati . Jednostavno nije vredno toga . Nemojte pravti spamerske teme , postoji brdo spamerskih tema na podforumu politika pa tamo mozete pisati sta vam na pamet padne ako bas morate da se praznite preko interneta . :mrgreen:


N I S T A
 
Kako ja vidim koliko ovde vladaju komplexi, proste umne sheme, i sam ovaj podforum je debilan. :evil:
:rtfm:
Jos sta mi prica drugar, vecina zena se pali na lazljivog, neiskrenog, budalastog muskarca...
Koji vara, prica zezancije i slicno...

Kakve ludosti treba da neko izvede da bi osvojio nekog, ili dobio sex??? :evil:

Sto vise neko je neiskren i lazljiv vise i pohebe... Jeli ovaj svet normalan??? :evil:

Ah, retko se nadje neka dama koja je romanticna i razumna.... ako se nadje..
 
Kako ja vidim koliko ovde vladaju komplexi, proste umne sheme, i sam ovaj podforum je debilan. :evil:
:rtfm:
Jos sta mi prica drugar, vecina zena se pali na lazljivog, neiskrenog, budalastog muskarca...
Koji vara, prica zezancije i slicno...

Kakve ludosti treba da neko izvede da bi osvojio nekog, ili dobio sex??? :evil:

Sto vise neko je neiskren i lazljiv vise i pohebe... Jeli ovaj svet normalan??? :evil:

Ah, retko se nadje neka dama koja je romanticna i razumna.... ako se nadje..

ok ok...... ti si masturbator nezni... moras malo da proradis na stavu :mrgreen:
 
Kako ja vidim koliko ovde vladaju komplexi, proste umne sheme, i sam ovaj podforum je debilan. :evil:
:rtfm:
Jos sta mi prica drugar, vecina zena se pali na lazljivog, neiskrenog, budalastog muskarca...
Koji vara, prica zezancije i slicno...

Kakve ludosti treba da neko izvede da bi osvojio nekog, ili dobio sex??? :evil:

Sto vise neko je neiskren i lazljiv vise i pohebe... Jeli ovaj svet normalan??? :evil:

Ah, retko se nadje neka dama koja je romanticna i razumna.... ako se nadje..
Ма на романтици је рај за тебе. :D Не знам како си се овде нашао..:mrgreen:

Е.. Лаже те другар. То би он волео да ти испаднеш кретен, па да ти он теши девојке. ;)
Много си бре наиван..:(
 
Kako ja vidim koliko ovde vladaju komplexi, proste umne sheme, i sam ovaj podforum je debilan. :evil:
:rtfm:
Jos sta mi prica drugar, vecina zena se pali na lazljivog, neiskrenog, budalastog muskarca...
Koji vara, prica zezancije i slicno...

Kakve ludosti treba da neko izvede da bi osvojio nekog, ili dobio sex??? :evil:

Sto vise neko je neiskren i lazljiv vise i pohebe... Jeli ovaj svet normalan??? :evil:

Ah, retko se nadje neka dama koja je romanticna i razumna.... ako se nadje..

Što si, bre, tako napet?
Poslušaj Kojicin savet. Ona je vrlo razumna dama. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top