Neostvarene zelje

Luciefer666

Zainteresovan član
Poruka
110
Bratte jasna stvar koje su vam ne ostvarene zelje????
MEni recimo ne ostvarena zelja da hakujem ceo net ili da mogu da kontrolisem um pa da neke ribe nateram da ************** (mislio sam neke starije cure...:D ne ko ove sto sam s njima do sad):super::super::super:
 
Bratte jasna stvar koje su vam ne ostvarene zelje????
MEni recimo ne ostvarena zelja da hakujem ceo net ili da mogu da kontrolisem um pa da neke ribe nateram da ************** (mislio sam neke starije cure...:D ne ko ove sto sam s njima do sad):super::super::super:

Lu de ne seri ( za boldovan tekst)!!:D Meni je zivot ne ostvarena zelja propadam svaki dan sve vise i vise!napomena: ovo nema veze sa internetom nije zbog toga!!:lol::lol::mrgreen:
 
Hihihih, to je ostalo u osnovnoj školi. :)
Sestra bliznakinja. Sve ostale su ili ostvarene ili ostvarive, i zavise skoro isključivo od mene. Tako da, kao što jednom rekoh (mislim da je bila slična tema), to nisu želje nego ciljevi.
 
Šta ste zinuli...Zar ste toliko zabrazdili u internet,pa više nemate ni snove ni želje...?
Evo mojih,prvo što mi pada na pamet:

- Letovanje na Bora Bora ostrvima.
- Seksualni odnos sa svim devojkama sa kojima želim da imam seksualni odnos,da ne nabrajam.
- Polukoncertni Stainway.

Potrudiću se :cool:
 
Trenutno,sve sto zelim moguce je da se ostavari samo je pitanje kada cu da krenem u ofanzivu.
Jedino sto ponekad pozelim jeste da mogu da vratim vreme....da se ponekad vratim u neke lepe trenutke koji su prosli,i uradim neke stvari za koje je sada kasno,na neki nacin..
 
Šta ste zinuli...Zar ste toliko zabrazdili u internet,pa više nemate ni snove ni želje...?
Evo mojih,prvo što mi pada na pamet:

- Letovanje na Bora Bora ostrvima.
- Seksualni odnos sa svim devojkama sa kojima želim da imam seksualni odnos,da ne nabrajam.
- Polukoncertni Stainway.

Potrudiću se :cool:
Neke stvari su zanimljive samo dok se čekaju...


A moja neostvarena, i nikad neće biti ostvarena želja je... povratak u prošlost, život i smrt...
 
I da chekash Petka :mrgreen:

Moja neostvarena zelja, da posetim Pariz, Berlin, da razgovarm sa engleskim dechkom :mrgreen: i da odem na Havaje, i da poznam C.Ronalda, i da upoznam josh onog Horejshia shto glumi na CSI: Miami, i da snimim emisiju koja obuhvata sve zive teme, i da bude najgledanija, i da uradim pirsing, da budem u prvom timu, da nauchim da smechujem lepo, i da upoznam kinesku mafiju, i da drzim neko opasno oruzje u ruci.....
Kxm, ako se setim josh nechega napisacu, trenutno samo ovo.....
 

Back
Top