Da li se.....

molim? :eek:
a zastita?
kondom na glavu* sinko...svakakve bolestine haraju...

*tu...
nvidiahumanheaddemo.jpg
 
Poslednja izmena:
ja pijem zatvorenih ociju... to vas rikan moze da vam kaze... svaki put, kad podignem casu i nazdravim... oci se same zatvaraju... al' to samo do prvih nekoliko... e, a ima ljudi koji su skroz u redu dok ne popiju neku,... a posle p[ocnu da pricaju kojesta... nije to lepo... rikan kad vam kaze...
p.s. nezna... i smajli ti je na pravom mestu u pravo vreme...
 
ja pijem zatvorenih ociju... to vas rikan moze da vam kaze... svaki put, kad podignem casu i nazdravim... oci se same zatvaraju... al' to samo do prvih nekoliko... e, a ima ljudi koji su skroz u redu dok ne popiju neku,... a posle p[ocnu da pricaju kojesta... nije to lepo... rikan kad vam kaze...
p.s. nezna... i smajli ti je na pravom mestu u pravo vreme...


hihihihii....:dontunderstand:
 
Zatvorenih... nekako se tako vise opustim i prepustim drugim culima... samo dodje... A i ne kapiram ljude koje gledaju u sta gledaju... u nos ili u zid iza? :lol:
Posto ona dobije neizrecivu zelju za ljubljenjem bas u vreme utakmice i spopada me bar pola drugog poluvremena odgovor izvucite sami.....
P.S.Posto se ovako nikad ne seti mene nasnimio sam par utakmica na dvd pa kad mi se hoce ubacim ga u plejer i zabava pocinje.....Naravno na nasnimljene utakmice zmurim.....:whistling:
 

Back
Top