Love Parade u Srbiji , maskenbali i tzv. "evropske vrednosti" !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

YOF13

Primećen član
Banovan
Poruka
636
Pogledajte vi te Srbe i srpske vrednosti , Pogledajte te "gadosti" koje dolaze sa zapada i koje domaci placenici i izdajnici guraju u nasu kulturu :

post-272-1166396445_thumb.jpg


pirati-1.jpg


v_1.jpg


v_81.jpg


v_21.jpg


v_31.jpg


Ovo je maskenbal u KST-u inace u Beogradu za one koji nisu iz Beograda , a cinimi se da ne postoje takvi . Samo sam naveo primere , jer je neko kulturu mladih nazvao evropske vrednosti napomenuvsi da je to odvratno . Naveo je Live Love Techno Paradu ( ili nesto drugo ) sto se odrzava svake godine u razlicitim evropskim gradovima ( naravno nikad u Beogradu , mi smo ipak turbo-folk narod ) i na tim dogadjajima izlaze maladi .

Nacin oblacenja mladih i celokupna njihova kultura ( prikazana na slikama ) nije nista novo i u Srbiji je prisutna od kad se slusaju ploce i svira se rok !
Neukusno je to prepisivati nekakvim nametnutim planovima ili pojavom koju nam je "satanisticki" zapad prepisao i nametnuo ... tema u kojoj je ovo navedeno je zakljucana i tako podseca na informativnu temo kuja za informaciju ima da je tzv. underground kultura mladih u Beogradu ili bilo gde drugde u Srbiji ( prikazana na slikama ) produkt neke satanisticke Evrope koja zeli da nas unisti i da takva kultura zasluzuje unistenje i svaki prekor . Ajde te molim vas !!!

Ja sam naveo trzene primere za odkljucavanje prvobitne teme . Pa sada ocekujem da se ona odkljuca i ovo da preselimo tamo...

A ako vec hocemo da pricamo o evropskim vrednostima , onda molim lepo kretora da napravi temu pod tim imenom , pa da uporedimo srpske vrednosti i evropske .
 
Poslednja izmena:
Izgleda da se pokretač teme zalaže za ovakve načine rešavanja "dekadentnih pojava u društvu" :) ;)

Vesti dana - subota, 28. jun 2008. 18:04


Najmanje 20 povređenih na prvoj gej paradi u Češkoj
Blic - Pre 39 minuta

Češki neonacisti i radikalni nacionalisti iz nelegalne Narodne garde napali su danas učesnike gej parade u moravskoj metropoli Brno, a u napadima suzavcem, jajima i petardama najmanje 20 ljudi je povređeno.

Prema procenama čeških medija oko 500 ljudi okupilo u centru Brna na prvoj gej paradi u Češkoj, a na čelo parade stala je češka ministarka za manjine i ljudska prava Džamila Stehlikova.

Još pre nego što je gej parada krenula u pohod centrom Brna u masu je upalo četrdesetak maskiranih mladića i napalo učesnike parade jajima i petardama, ali policija je brzo i uspešno intervenisala.

Organizatori su odlučili da promene trasu pohoda i izbegnu Zeleni trg gde se na nedozvoljenoj kontra-manifestaciji okupilo oko 150 neonacista i pripadnika nelegalne češke Narodne garde.

Na kraju parade, blizu železničke stanice, neonacisti su uspeli ponovo da prodru do učesnika parade i napadnu ih, ovog puta granatama sa suzavcem.

Oko 200 policajaca koji su obezbeđivali gej paradu ponovo je moralo da interveniše. Ekstremiste su rasterali, a sedam najagresivnijih prema prvim informacijama policije su uhapsili.

Najmanje 20 ljudi je povređeno i oni su morali da potraže lekarsku pomoć.

Ovom prvom gej paradom češki homoseksualci i lezbijke hteli su da upozore da bez obzira na to što se u Češkoj odnedavno priznaju brakovi osoba istog pola, a 68 odsto Čeha je izuzetno tolerantno prema njima, njihov položaj još nije idealan, jer, recimo, nemaju pravo da usvajaju decu.

Do sada su homoseksualci i lezbijke u Češkoj organizovali samo manje "pohode svetlosti" za obolele od AIDS-a, a nikada do sada gej paradu kakve su već godinama uobičajene u susednoj Poljskoj, gde je položaj te seksualne manjine izrazito gori nego u Češkoj.
 
Izvini, bajo, je l' ti to poredis maskembal u KST-u sa love parade-om, manifestacijom koja, doduse, nije gay-exclusive, ali je posecuju 80% ******?

Podpitanje: jes' ti zdrav?

Ne . Ja poredim kulturu u Srbiji i kulturu u Drugim delovima sveta . Ta tvoja aproksimna predpostavka da tamo negde dolazi 80% pedera je kao da si rekao da tamo dolazi 140% pedera ...

Prvo procitaj moj post , pa onda komentarisi .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top