PRVI PUT

potkrovlje

Obećava
Poruka
56

Zanima me da li ste bili zaljubljeni u osobu sa kojom ste prvi put spavali i da li tome pridajete puno znacaja?Sa koliko je to godina bilo i da li se neko pokajao zbog necega,mozda zbog osobe sa kojom je to radio,vremena i sl.??:?:
 
Zanima me da li ste bili zaljubljeni u osobu sa kojom ste prvi put spavali i da li tome pridajete puno znacaja?Sa koliko je to godina bilo i da li se neko pokajao zbog necega,mozda zbog osobe sa kojom je to radio,vremena i sl.??:?:
...nema tu za mene prvi put, drugi put, trtji put, put je samo jedan i jasno je definisan, tako da uopshte nisam razocharan svojim putem na kom sam spavao sa osobom u kojoj sam bijo zaljubljen i pridajem joj pun znachaj...:)
 
За му... овај моода, одма'! :ok:

...i ja to kažem...

fo60.gif


...spreman sam da ga inogurišem...:lol:
 

Zanima me da li ste bili zaljubljeni u osobu sa kojom ste prvi put spavali i da li tome pridajete puno znacaja?Sa koliko je to godina bilo i da li se neko pokajao zbog necega,mozda zbog osobe sa kojom je to radio,vremena i sl.??:?:

Bio sam zaljubljen ali ne pridajem znacaja jer bi bio i sa nekom drugom u koju nisam bio zaljubljen sve jedno. :) Nisam se naravno pokajao, samo je kod kraja bio taj neki za mene novi bol koji nisam tad kapirao. Ali i to je proslo davno davno... ne smem ni da brojim pre koliko godina. :lol:
 
Bio sam zaljubljen ali ne pridajem znacaja jer bi bio i sa nekom drugom u koju nisam bio zaljubljen sve jedno. :) Nisam se naravno pokajao, samo je kod kraja bio taj neki za mene novi bol koji nisam tad kapirao. Ali i to je proslo davno davno... ne smem ni da brojim pre koliko godina. :lol:

PA DOBRO SVE TO ALI MISLIM DA CE TI OSTATI U NEKOM BOLJEM SJECANJU ZATO STO SI BAS BIO ZALJUBLJEN,KOLIKO SAM SKONTALA.PA DOBRO POSLIJE SVE IDE LAKO ALI IPAK JE TO PRVI PUT:)
 

Zanima me da li ste bili zaljubljeni u osobu sa kojom ste prvi put spavali i da li tome pridajete puno znacaja?Sa koliko je to godina bilo i da li se neko pokajao zbog necega,mozda zbog osobe sa kojom je to radio,vremena i sl.??:?:

ja sam se pokajala zbog vremena i sl...

bio je decembar i bilo je mnogo hladno... i bio je neki sneg ili ledena kiša... tako nešto...
pa mi posle bilo baš nezgodno da idem peške kući, a njemu auto nikako da upali... pa je njegov drug morao da dođe da nas vozi... mislim, da mene odvezu do kuće... i onda je meni bilo jako neprijatno što je taj njegov drug znao šta smo radili... mislim, saznao bi i ovako i onako, ali ono, nije morao baš iz oma da sazna...
 
Bio sam užasno zaljubljen i svemu tome pridajem ogroman značaj, jer je i meni i njoj bio prvi put; što će reći da nisam koristio tuđe otpatke.

aj se ti sam sa sobom dogovori posto si vec bulaznio o ovome...skroz naskroz drugu pricu:

a) jal sad lazes,
b) jal si lagao "prvi put" kad si forumasku javnos' ni krivu ni duznu o tom svom...iskustvu (fantaziji?) izvijestiJo,
c) jal lazes cim zines?

ps zaokruzila - c :mrgreen:
 
ja sam se pokajala zbog vremena i sl...

bio je decembar i bilo je mnogo hladno... i bio je neki sneg ili ledena kiša... tako nešto...
pa mi posle bilo baš nezgodno da idem peške kući, a njemu auto nikako da upali... pa je njegov drug morao da dođe da nas vozi... mislim, da mene odvezu do kuće... i onda je meni bilo jako neprijatno što je taj njegov drug znao šta smo radili... mislim, saznao bi i ovako i onako, ali ono, nije morao baš iz oma da sazna...

ups bas nezgodno:rumenko:.
 

Back
Top