Devojka nema razumevanja...

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Moja nova devojka nema razumevanja za "posao" kojim se ja bavim... :sad2:

Sad opet da ne pircam koji je to "posao", jasno vam je svima.. Kada smo se tek upoznali, bilo je sve OK. Prvo je mislila da se salim, ali kada ja ukapirala bilo je "ajde dobro, sta ima veze..." Medjutim vrlo brzo mi je pocela da prigovara zbog toga... :roll:

Voli da imamo para za zilazak, da joj kupuje poklone, da je vozim u dobrim kolima pa da je vide drugarice :lol: ali sta misli odakle te pare...?? :???:

Ja bih voleo da imam neki pravi posao tako placen, i sve to, ali ko ce ustajatu svako jutro... :thumbdown:A i da se ne lazemo ovaj posao bas volim :lol: Ne smeta mi da radim i prekovremeno... :lol: :rotf:
 
E drugo je to, ja sam musko! :rotf:

e sad,dobro znas da nije tako sve je to isto i da ona to radi ti bi pucao od ljubomore i to se ne bi samo zadrzalo na nerazumevanju.............al ajd ako oces vise razumevanja od nje ne spominji joj to i trudi se da ne nabacujes da zbog toga imate kesa i keve ti kupi joj nesto da je podmitis.......znas kako zene reaguju na poklone


nego kad smo vec kod kesha kao si na kraju prosao sa onim kaznama?
 
e sad,dobro znas da nije tako sve je to isto i da ona to radi ti bi pucao od ljubomore i to se ne bi samo zadrzalo na nerazumevanju.............al ajd ako oces vise razumevanja od nje ne spominji joj to i trudi se da ne nabacujes da zbog toga imate kesa i keve ti kupi joj nesto da je podmitis.......znas kako zene reaguju na poklone

MA ne spominjem ja to, nego ona.... Ja cak pokusavam da joj kazem da je to "samo posao" :P Ali ona stalno nesto nezadovoljna... :rtfm:

nego kad smo vec kod kesha kao si na kraju prosao sa onim kaznama?

Lose... :otkacio:

45.000 kinti + sudski troskvi.... :sad2:
 
MA ne spominjem ja to, nego ona.... Ja cak pokusavam da joj kazem da je to "samo posao" :P Ali ona stalno nesto nezadovoljna... :rtfm:



Lose... :otkacio:

45.000 kinti + sudski troskvi.... :sad2:



e pa upravo nemoj to da joj govoris..........vec cuti i ebem ga progutaj ponos i ako vec pocne da ere reci da je upravu i da vidis kako ce da ucuti ko bela lala
jos i kres ima da padne

i keve ti jesi ti to zaebo neki zlatni auto kad su te toliko odrali?
 
Moja nova devojka nema razumevanja za "posao" kojim se ja bavim... :sad2:

Sad opet da ne pircam koji je to "posao", jasno vam je svima.. Kada smo se tek upoznali, bilo je sve OK. Prvo je mislila da se salim, ali kada ja ukapirala bilo je "ajde dobro, sta ima veze..." Medjutim vrlo brzo mi je pocela da prigovara zbog toga... :roll:

Voli da imamo para za zilazak, da joj kupuje poklone, da je vozim u dobrim kolima pa da je vide drugarice :lol: ali sta misli odakle te pare...?? :???:

Ja bih voleo da imam neki pravi posao tako placen, i sve to, ali ko ce ustajatu svako jutro... :thumbdown:A i da se ne lazemo ovaj posao bas volim :lol: Ne smeta mi da radim i prekovremeno... :lol: :rotf:
Mislim da to sto ti pocinjes da joj se ne svidjas nema veze sa parama nego sa tobom samim. ;)
Ebi ga isto kao sto devojke vole da se provozaju u dobrim kolima... eto npr bmw iz 65e :lol: isto tako a jos vise vole da se prosetaju peske pored drugarica sa nekim visokim, lepim, jakim bajojom. ;) Da si ti frajer volela bi te i bez kola i bez para. ;)

A sta je tvoj posao ja nisam informisan? Mislis kao "muska sponzorusa"? :lol: Pa naravno da to kaze neko kao ti moze samo osmeh ih uzsta da izmami i pomisao da se bas zezas. :lol:
 
e pa upravo nemoj to da joj govoris..........vec cuti i ebem ga progutaj ponos i ako vec pocne da ere reci da je upravu i da vidis kako ce da ucuti ko bela lala
jos i kres ima da padne

Da znas! :super:

i keve ti jesi ti to zaebo neki zlatni auto kad su te toliko odrali?

Pa da, bre! Za ono prvo sam pipnuo (meni nije nista bilo) neki auto na parkingu, mamu mu njegovu, i zapisu mi broj... 13.000 kinti... A za ono drugo sam raspi3dio par kola... :eek: Kad su se tako gusto parkirali... :eek: To je 32.000 kazna... I racunej popravka auta oko >700 e...

Pa racunaj sta sam sve mogao sa tim keshom... :sad2:
 
Mislim da to sto ti pocinjes da joj se ne svidjas nema veze sa parama nego sa tobom samim. ;)
Ebi ga isto kao sto devojke vole da se provozaju u dobrim kolima... eto npr bmw iz 65e :lol: isto tako a jos vise vole da se prosetaju peske pored drugarica sa nekim visokim, lepim, jakim bajom. ;)

Kao ti? :rotf: :super:

A sta je tvoj posao ja nisam informisan? Mislis kao "muska sponzorusa"? :lol: Pa naravno da to kaze neko kao ti moze samo osmeh ih uzsta da izmami i pomisao da se bas zezas. :lol:

BMW iz 65. je opet BMW a Reno iz 2000. je i dalje samo Reno... :rotf:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top