Ljubav,sex i depresija?!

recepcionerka

Zainteresovan član
Poruka
439
Da li se,koliko i u kom sluchaju nekom od vas dogodilo da zaplache nakon sexa?
Ja sam vrlo pozitivna osoba i VOLIM SEX,ali mi se to relativno skoro dogodilo a ja bila u shoku!!!
Nekontrolisano su pochele da mi teku suze bez ikakvog yebe*og razloga,a ja nisam imala pojma kako da to objasnim jer ni ja nisam imala pojma koji mi je "andermoljac"!!!

HELP?
 
Poslednja izmena:
Da li se,koliko i u kom sluchaju nekom od vas dogodilo da zaplache nakon sexa?
Ja sam vrlo pozitivna osoba i VOLIM SEX,ali mi se to relativno skoro dogodilo a ja bila u shoku!!!
Nekontrolisano su pochele da mi teku suze bez ikakvog yebe*og razloga,a ja nisam imala pojma kako da to objasnim jer ni ja nisam imala pojma koji mi je "andermoljac"!!!

HELP?
...evo mi smo srodne dushe...:rumenko:
http://forum.krstarica.com/threads/217745
...i smatram da je s' tvoje strane sebichno shto si ignorisala moju temu o istom problemu...
 
e, a ja tako kad sam raskinula s jednim tipom on mi dao klnjigu "ljis i depresija", od onog marića, ako me sećanje dobro služi.
i ja nisam ukapirala što mi on to dao tad. al nema veze. a bili klinci jbte (samo to i neću više r.)
i posle jedno šest meseci tražio da mu vratim pošto i nije bila njegova. tj da vratim tom drugom od koga je i uzeo.
=I
 
Da li se,koliko i u kom sluchaju nekom od vas dogodilo da zaplache nakon sexa?
Ja sam vrlo pozitivna osoba i VOLIM SEX,ali mi se to relativno skoro dogodilo a ja bila u shoku!!!
Nekontrolisano su pochele da mi teku suze bez ikakvog yebe*og razloga,a ja nisam imala pojma kako da to objasnim jer ni ja nisam imala pojma koji mi je "andermoljac"!!!

HELP?

Svaki put...smijem se i placem...Mislim da to nema veze s depresijom, vec sa uzbudjenjem...-ali to je proslo vrijeme, sad sam sama... i nema ni suza ni smijeha...
 
Poslednja izmena:
Negde sam procitala da se takvo stanje zove postkoitalna depresija.

"Trenutak kad se osoba oseca opusteno i kroz suze prazni iz sebe nesto sto je pritiska od ranije (mozda odavno). Ni ona ne zna sta, ali plakanje deluje prociscavajuce."


Pretpostavljam da se tada osoba oseca toliko opusteno da suze u tom trenutku, na neki nacin, "izbace" sav stres i nagomilana nezadovoljstva iz organizma i osoba se oseca bolje. Ne treba ni reci bi partner u takvim trenucima trebalo da bude pazljiv. To je samo trenutak praznjenja, emotivnog koji nastupa posle onog fizickog (obicno, velikog fizickog zadovoljstva). Dogadja se i muskarcima i zenama.

Pogledajte:

http://www.edusex.org/novosti/suze-nakon-spolnoga-odnosa.html
 
meni se ponekad desi da pocnem nekontrolisano da placem posle zavrsene utakmice... pricao sam vam vec kako smo svi kolektivno plakali kad je Partizan ispao na penale od onih... elem... hteo sam sad nesto da vas pitam... jel mislite da danas tipsarevic moze da udje u jminus gemove u prvom setu? mislim da je to prilicno primamljiva kvota.. to i 4 seta ukupno... hm...
a sto se teme tice... dosta cesto ne treba nekim stvarima pridavati preterano veliki znacaj... dese se i, ako se iskulira, ne ponovi se vise nikad... a i ako se ponovi, jednom mora da prestane... samo lagano i bez nervoze... kao kroz zivot...
 
U prvi mah sam pomislila da treba da komentarišemo knjigu "Ljubav, sex i depresija" od Jovana Marića. :)
Da odgovorim na pitanje: dešavalo mi se da tokom sexa zaplačem ali to nisam povezala sa depresijom, to je bilo u trenucima kad bi uživanje dostiglo vrhunac.
Znači, najlepši sexovi su mi bili kad sam puštala suze radosnice. :)
 

Back
Top