Neobicne mesavine...

TheWisher

Obećava
Poruka
89
Moze neko da mi pomogne da nedjem pesme tipa:

1) Nesto izmedju Tehno i Etno muzike... Tesko je preciznije objasniti, ali...
Ko zna kako pocinje pesma Talamasca - Action, znace na sta mislim...
Ili nesto poput Sting - Desert Rose, ali jace...

2) Opera (horsko pevanje) i Tehno poput onih sto su u mnogim psychedelic mixevima...
Nesto poput ovog
Embedded media from this media site is no longer available

Unapred hvlal :whistling: Poz
 
Poslednja izmena:
Moze neko da mi pomogne da nedjem pesme tipa:

1) Nesto izmedju Tehno i Etno muzike... Tesko je preciznije objasniti, ali...
Ko zna kako pocinje pesma Talamasca - Action, znace na sta mislim...
Ili nesto poput Sting - Desert Rose, ali jace...

2) Opera (horsko pevanje) i Tehno poput onih sto su u mnogim psychedelic mixevima...
Nesto poput ovog
Embedded media from this media site is no longer available

Unapred hvlal :whistling: Poz

Probaj sa Buddha Bar kompilacijama (setovi dj ravina) tu imaš svašta .

Pogledaj pp !!!

Pozzz
 
2) Opera (horsko pevanje) i Tehno poput onih sto su u mnogim psychedelic mixevima...
Nesto poput ovog
Embedded media from this media site is no longer available
Ovo je klip sa White Sensation-a koji se održava u zemljama Evrope,mislim da je zadnji bio u Mađarskoj.Stvarno jeste senzacija posetiti tako nešto,nisam do sad imao prilike ali daće Bog sreće,zdravlja i mogućnosti pa ću otići to da gledam.:eek:Inače ne mogu pomoći u vezi ovakve muzike...Probaj PanPsychic(http://www.myspace.com/panpsychicmusic[/url)
 
Da li mislish na ovako neshto, ova pesma je dosta shashava... :D

Atomik Harmonik - Turbo Polka


Neeee!!! Pesma je katastrofa! Zasto si mislio da ce mi se tako nesto svidete?! Uopste se ne uklapa u opis! :hahaha:

Mil00rad: Ma znam ja sta je Sensation =) I san je otici na neki...
Nego ne znam kako da nabavim tu pesmu... I njoj slicne...
Inace skidam koji god Sensation nadjem... Jeste da ih je teze naci, ali... Black, White, nije bitno... Dobri su svi...
 
Etno??? Tu etno??? To su obicna House sranja! Nista drugo! Ocaj, agonija! Pesma je za razmazene devojcice u roze pidzami ... lol... Dzizs, kako to moze da ti se svidja? Klikni na onaj moj link ponovo i slusaj pravu mjuzu =))))
 
Etno??? Tu etno??? To su obicna House sranja! Nista drugo! Ocaj, agonija!

Daleko je to od hausa , to je najobičniji eurodens , tipa Dj Bobo , 666 , Colonia , Luna itd , samo pevaju pevaju sisate čehinje ili šta već ...

Pesma je za razmazene devojcice u roze pidzami ...

Dopuna , sa mozgom veličiune oraha ...

lol... Dzizs, kako to moze da ti se svidja?

Ima nas raznih ...
 
Imao sam jednu kasetu, tj moj brat je imao, sa mesavinom tehna i raznih srpskih kolca :D Ali nije bilo odradjeno kao narodnjaci sa 4-kickom ako znate na sta mislim, nego je stvarno dobro zvucalo... ali ta kaseta je zagubljena negde... ajde provericu sa burazom pa ti mozda javim, ako se on seca kako se zvala grupa. Pozdrav
 

Back
Top