TV kartica

milutinkg

Zainteresovan član
Poruka
194
Ovako da pocnem
Nabavio sam neku TV karticu K world model je Philips SAA713X i prikacio antenu koju kacim i na kucni TV ali na koompu sam nasao samo 4 kanala.Skinuo sam najnovije driver a koristim softver sa zvanicnog sajta HyperMediaCenter 3.5.E sad u cemou bi mogao da bude problem ......
 
DA li na TVu imas vise od ta 4 kanala?
Ako da onda je losa\osetljiva kartica pa nece da memorise ostale, probaj rucno...
Probaj neji preporuceni softver koji svi hvale, moze i do toga da bude
 
DA li na TVu imas vise od ta 4 kanala?
Ako da onda je losa\osetljiva kartica pa nece da memorise ostale, probaj rucno...
Probaj neji preporuceni softver koji svi hvale, moze i do toga da bude

Da na kucnom TV imam vise kanala pokusao sam sa FLY 2000 TV,ChrisTV PVR Professional,DScaler ali sa njima ne mogu da nadjem ni ovih 4 kanala.Ajde ako mozete vi da mi preporucite neki.Ne mora da ima podrsku za IR.
 
Pogledaj negde u podesavanjima tog softvera koji si dobio uz karticu negde bi trebalo da imas izbor izmedju kablovske sto je verovatno default i obicne antene. Pogledaj u all programs - hyper media ili kako vec - onda bi trebao da imas dva izbora startovanje samog programa i settings - e tu potrazi ovu stavku i pogledaj sta pise u ostalim kategorijama.
 

Back
Top