pjesme pustene unazad

Ma ima tu dosta proseravanja...
Malo njih su satanisti, pravi... to je samo marketinški trik, ništa više...

Nije... :( Skinula sam program i okrenula pesmu, stvarno je tachno...

Okrenula sam i "girlfriend" od Avril da proverim neshto shto je neka likusha snimala preko youtube-a i stvarno se chuje neshto tipa "oh yea, I'm white... x100" i onda neshto "I'd stabb those niggers". Tako okrutno!!!! Mada, chisto sumnjam da je to planirano.. To je jednostavno sluchajnost....

A shto se tiche "Stairways to heaven", sve je tachno! Chak pochinje:

"Plaaaay backwards,
Hear why its sung here, oppositioner..
Allll on track, all arriving
They all sing, and they are one.
Shall I loathe you now, parishoner?
Oh hear Him, Christian within me.
It stirs my sin; the river,
Oh, she swells with our lousiness.
All my life will end for him? " :sad2:
 
A shto se tiche "Stairways to heaven", sve je tachno! Chak pochinje:

"Plaaaay backwards,
Hear why its sung here, oppositioner..
Allll on track, all arriving
They all sing, and they are one.
Shall I loathe you now, parishoner?
Oh hear Him, Christian within me.
It stirs my sin; the river,
Oh, she swells with our lousiness.
All my life will end for him? " :sad2:

sta ce ti ovo :sad2: na kraju

Led Zeppelin je grupa cija umetnost izlazi iz okvira ovog bednog sveta

nista sto dolazi iz instrumenata ili glasa tih genijalaca nije slucajno i ne treba da cudi
 
Nije... :( Skinula sam program i okrenula pesmu, stvarno je tachno...

Okrenula sam i "girlfriend" od Avril da proverim neshto shto je neka likusha snimala preko youtube-a i stvarno se chuje neshto tipa "oh yea, I'm white... x100" i onda neshto "I'd stabb those niggers". Tako okrutno!!!! Mada, chisto sumnjam da je to planirano.. To je jednostavno sluchajnost....

A shto se tiche "Stairways to heaven", sve je tachno! Chak pochinje:

"Plaaaay backwards,
Hear why its sung here, oppositioner..
Allll on track, all arriving
They all sing, and they are one.
Shall I loathe you now, parishoner?
Oh hear Him, Christian within me.
It stirs my sin; the river,
Oh, she swells with our lousiness.
All my life will end for him? " :sad2:
Ooopasno:lol::lol:
Dajte, ne zamlacujte se sa tim, nego lepo slusajte pesme kako treba.. Ako neko zeli da nadje satanisticke poruke, uvek moze... Obrnite ovu recenicu unazad, i sigurno cete cuti neku glupost :S
'Ajde relax, bre, to je sve u vasoj glavi...
 
Pazi, slusam ono na you tube-u... I bez onog texta NISTA ne bih skontala :S
I zasto mislis da su satanisti? Cak i da je ovo s textovima istina, mislis da oni pisu pesme da bi unazad zvucale kao "666, bla bla bla..", a normalno pustene su super? K'o da je nekome stalo da slusa pesme unazad:neutral:

Uzmi "Smells like teen spirit". Pesma uopshte nema smisla... Kada je okrenesh, i te kako da ima! Mozda su neke pesme i radjene tako da kada se okrene ostane poruka... Kapirash?
 
Uzmi "Smells like teen spirit". Pesma uopshte nema smisla... Kada je okrenesh, i te kako da ima! Mozda su neke pesme i radjene tako da kada se okrene ostane poruka... Kapirash?
Jaka mi poruka "smells like teen spirit" kad se okrene.. Gledala sam i kidala se od smeha... Mislim, Eagles, Led Zeppelin, AC/DC, Nirvana, Britney Spears, Rihanna, cula sam da i TaTu imaju nesto :S... Zakljucak: Svi su oni satanisti? Hmmm...:eek:
 
Jaka mi poruka "smells like teen spirit" kad se okrene.. Gledala sam i kidala se od smeha... Mislim, Eagles, Led Zeppelin, AC/DC, Nirvana, Britney Spears, Rihanna, cula sam da i TaTu imaju nesto :S... Zakljucak: Svi su oni satanisti? Hmmm...:eek:

Ko kaze da su, ako imaju skrivenu poruku, satanisti??? Ako je neka debilna poruka.. debilna je! :neutral: A ako te bash zanima, postoje dokumentarci o chlanovima Led Zeppelin-a u kojima se tvrdi da su satanisti. Naravno, tu se obrnuta pesma ne uzima za dokaz. Zato............ :thumbdown:
Uostalom, ova tema je o porukama pesama pushtenih unazad, a ne o satanistima! :D
 
Ko kaze da su, ako imaju skrivenu poruku, satanisti??? Ako je neka debilna poruka.. debilna je! :neutral: A ako te bash zanima, postoje dokumentarci o chlanovima Led Zeppelin-a u kojima se tvrdi da su satanisti. Naravno, tu se obrnuta pesma ne uzima za dokaz. Zato............ :thumbdown:
Uostalom, ova tema je o porukama pesama pushtenih unazad, a ne o satanistima! :D
Jest' debilno kad je slusas unazad :lol:
SVE je debilno kada pustas unazad ;)
 

Back
Top