SMS

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Sado Mazo Sado...

Da li volite da se porukate (kakav divan izraz) sa voljenom osobom? Posle koliko vremena u vezi poruke zamiru lagano i svode se na cist info?

Da li je SMS velika alatka flerta?

Koliko puta ste bili "zavarani" ovim nacinom komunikacije?

Koliko mislite da je mobilni telefon syebao/poboljsao musko-zenske odnose od kad se prosirio kao viruschina na ceo svet?
 
mrzim da koocam Sms....pogotovo kad sam pijan ili high......mislim da su zene vise volele one 1.1/2 kg Alkatele i sl sranja.....mogle su da se odrade tim ciglama........
 
Ја пошаљем дневно између 30 и 50...
А шта све пише у њима...
То није чак ни за искусне форумашице...
 
Sado Mazo Sado...

Da li volite da se porukate (kakav divan izraz) sa voljenom osobom? Posle koliko vremena u vezi poruke zamiru lagano i svode se na cist info?

Da li je SMS velika alatka flerta?

Koliko puta ste bili "zavarani" ovim nacinom komunikacije?

Koliko mislite da je mobilni telefon syebao/poboljsao musko-zenske odnose od kad se prosirio kao viruschina na ceo svet?

Volim da se dopisujem s osobom koja mi se svidja, samo to moze ponekad biti mac sa dvije ostrice, jer nema komunikacije oci u oci, pa ne znam da li je stvarno iskren, nisam bas mnogo hrabra za flert, uvijek se spetljam ko pile u kucine, mobilni telefon je mozda donekle uticao na to da se ljudi zblize , ali ponekad i da se ne razumiju dovoljno...:confused:
 
i ne volim nesto posebno da pisem poruke,radje nazovem nekoga ako mi treba i sl.A ne znam zasto svi misle da devojke vole kada im u porukam salju mico-kuco,volim te i sl..ja sam alergicna na to .i da PUSA mi je najodvratnija....
 

Back
Top