Prva 3 orgazma - pro only

Nesto mi se cini da svaki sledeci partner devojke brze dovodi do orgazma, znaci bolje je sto vise njih, ili gresim, mozda je to samo sto su bolje uhodane...

Hm...izuzetak znaci, lepo, lepo...meni je s prvom bilo dobro, ali bili smo duze vremena zajedno, ali onda su klinci bili gluplji za te stvari, nismo ni znali za te orgazme, ko su oni... jednostavno bi vodili ljubav, pa sta bude...:)
Heh Daco razocarao si me da tako slabo poznajes problematiku. :)
Daklem cifra kod tebe je 0. Ali dobro mozda nisi imao mnogo takvih.
Nije tacno da svaki sledeci brze i lakse zadovoljava. Vec je bitno da jednom udje u tu fazu kad joj je skoro svaki sek takav da ce doziveti orgazam. ;)
Pa niko se nije naucen rodio... ali vremenom valjda pocnes i sam da kapiras neke stvari... ako se vec nije procitalo na kulturno umetnickim... forumima. :lol:
Ali jeste fora da se vodi ljubav bez opterecenja i bez razmisljanja oce biti ili nece biti. ;)
 
nakon par meseci od prvog odnosa..i tako svaki bogovetni odnos ili cak vetar :rotf: ***
inace nije toliki procenat zena koliko se misli..bar ja tako kontam...ili ne vidim tudju nesrecu od svoje srece :think:
u stvari nikad mi nije bilo jasno zasto se uopste k.esu ako ne mogu da svrse
i jel samo meni nije jasan koncept prva tri ograzma? multiorgazam to je mislio?

Nda nesto ti tu ne kapiras to je ocigledno. :mrgreen:
Pa i ako ne dozivljavaju orgazme ne znaci da im nije lepo. Mislim mozda ima nekoma kojima to i nije ali uglavnom jeste lepo. Pa i sam osecaj da nekog zagrle i maze je lep a ne jos sex. Mada za sex ima milion motiva a ne samo da im bude lepo. ;)

Posle tri godine...i sada mi se desi da ne mogu svaki put da dodjem do vrhunca...nekad mi za malo pobegne...ali zensko sam...'ebem li ga tako je to...:D

Eto to je realna prica. Gledaj da ti ne beze. ;)
 
Nda nesto ti tu ne kapiras to je ocigledno. :mrgreen:
Pa i ako ne dozivljavaju orgazme ne znaci da im nije lepo. Mislim mozda ima nekoma kojima to i nije ali uglavnom jeste lepo. Pa i sam osecaj da nekog zagrle i maze je lep a ne jos sex. Mada za sex ima milion motiva a ne samo da im bude lepo. ;)



Eto to je realna prica. Gledaj da ti ne beze. ;)
gledaj da vise nista ne objasnjavas ljudima :rotf::rotf:
 
Daklem pitanja za tipove:
Koliko ste devojaka doveli do njihovog prvog tj do njihova prva 3 orgazma? Koliko ste dugo bili sa nekom osobom dok nije dozivela prvi orgazam? :cool:

Za cure:
Posle koliko vremena od pocetka sexualne aktivnosti ste dozivele prvi ili ti prva 3 orgazma? Koliko dugo ste bili sa tom osobom, koliko se cesto vidjali? Da li mislite da ste i ranije mogle da "progledate" da ste bile pametnije tj okolnosti ili tipovi drugaciji? :ok:

Za oba pola:
Sta mislite koliko % devojaka nikad ne dozivi orgazam u zivotu i zasto je to tako? :think:
...hmmm...pa,ovako...seksualno aktivna od svoje 18-te...famozni PRVI orgazam dozivela tek sa 24 sa tipom sa kojim sam se vidjala nekih 5-6 meseci...prvi i jedini-sa njim...posle nishta,sve sami corci,do...this year,sa 26 godina,prvi sex sa Gospodinom Aktuelnim i chetiri!!!!!(nisam mogla da verujem da mi se deshava)...i drugi,i treci put...i josh uvek...u proseku 3,4/1 ne brojim vishe:mrgreen: A shta je razlog???Stvarno ne znam!Nije da sam imala losh sex,do njega,ali uvek je tu neshto falilo...a sad je sve PERFECT;)
 

Back
Top