Sexualni patenti...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

krv

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
460
da li vam je nekada na pamet pao neki "sexualni izum",t.j. patent?

evo...meni je pre neku godinu sinula ideja,ali je jos nisam realizovao,a kapiram da bih mogao da se obogatim...
znaTchi...kurton sa aromom bajatog djoke yessssss :cool:
ubedjen sam da bi se prodavao shirom planete,pa koliko samo ima perverznjaka,ono...zapad i sve to....na sta se sve pale ljudi,kapiram da bi ovo bio apsolutni hit,takodje bi imao i prodju kod onih sto se pale na znojave i usmrdele likove,ima takvih sigurno,kao sto ima likova koji se loze na dlakave zene
a mogao bi da se koristi i za "osvete",kao...kad oces nekoj fufi da "osvetis" za nesto,flert,prevaru...nebitno,stavis bajatog i das joj da ti ga pljuga :)

da cujem vas....da li imate vi neki svoj nerealizovani ili jos bolje realizovani sexualni patent?



ybt...u 3pu sam da sam vec otvarao slicnu temu


condom.jpg
 
ne tim =I

nego onim kad mujo dođe iz nemačke i kaže ženi
-kupio sam kondome sa različitim ukusima, aj da ugasimo svetlo i da mi pušiš i da pogađaš koji sam stavio.
i ona kaže ajde. i ugase svetlo i ona krene da ga.. mamla i kaže
-gorgonzola!!!!
a mujo će
-čekaj, još nisam navuko kondom..

eto. nije baš neki, a i u svetlu teme bilo je očekivano, al mene ne mrzi da kuckam.
 
da li vam je nekada na pamet pao neki "sexualni izum",t.j. patent?

evo...meni je pre neku godinu sinula ideja,ali je jos nisam realizovao,a kapiram da bih mogao da se obogatim...
znaTchi...kurton sa aromom bajatog djoke yessssss :cool:
ubedjen sam da bi se prodavao shirom planete,pa koliko samo ima perverznjaka,ono...zapad i sve to....na sta se sve pale ljudi,kapiram da bi ovo bio apsolutni hit,takodje bi imao i prodju kod onih sto se pale na znojave i usmrdele likove,ima takvih sigurno,kao sto ima likova koji se loze na dlakave zene
a mogao bi da se koristi i za "osvete",kao...kad oces nekoj fufi da "osvetis" za nesto,flert,prevaru...nebitno,stavis bajatog i das joj da ti ga pljuga :)

da cujem vas....da li imate vi neki svoj nerealizovani ili jos bolje realizovani sexualni patent?



ybt...u 3pu sam da sam vec otvarao slicnu temu

Kako znas aromu bajatog djoke?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top