EVE-online promocija

kiro

Početnik
Poruka
3
U nedelju, 13. jula, 4S korporacija ce biti domaćin velikog promotivnog događaja u Beogradu, u Klubu Forum, Balkanska ulica, broj 21, sa mnogim događima, takmičenjima i poklonima. Početak je u 17:00 casova.

Za one koji dolaze da se upoznaju sa EVE-om, ili žele da saznaju više o samoj igri - kada dodju u Forum i kupe vreme za igranje, dobice 20-dnevnu probnu šifru, i bice upućeni u prostorije gde će 4S tutori, članovi 4S korporacije, biti prisutni. Zatim će Vam tutori pomoći da napravite karaktera i da započnete svoju EVE Online karijeru.

Možete se pridružiti unapred generisanoj korporaciji, kako bi se igrali sa drugima koji ce učestvovati u promociji. Mi cemo organizovati takmičenja i događaje sa nagradama(GTC-ovima (game time code za EVE-online igricu u trajanju od 50 dana), majicama, kačketima i drugim).

4S korporacija radi ovu promociju za EVE zajednicu. Mi bismo posebno želeli da učestvujemo u uvođenju novih igrača u u ovu sjajnu igru. U cilju toga, mi ćemo ugostiti i predstavnika kompanije CCP koji ce biti u Forumu za vreme trajanja promocije. CCP je kompanija koja je proizvela ovu spektakularnu igru.

Između ostalog biće i isplaniranih "ingame" događaja, propagandnog materijala, i predstavljanja srpski-orijentisanih chat kanala u igri.

Svi su više nego dobrodošli, a mi bismo cenili da Vas vidimo u što većem broju. Takođe, slobodno širite ovu informaciju dalje.

Pozdrav,
4S korporacija
EVE Online

[4s] Matke47
 
Пробао сам игру преко оне опције Фри тријал.
И морам рећи да не вреди те паре.
20$ месечно за онлајн игру је по мени превише...
 
posle 3 meseca igre..totalni smor...ehh
igra jednostavno nema taj tzv smek..isuvise sinteticki isforsirana igra za sto duze igranje..mislim uzimanje para za pretplatu..mislim treba coveku godinu dana igre da napravi pristojan char build..sve bi to bilo u redu da igra ima sta da ponudi za vreme te godine dana..vec posle 2 meseca sve pocinje da se vrti u krug ..jeste da igra ima dosta mogucnosti ali se ostavlja pitanje "what for?"..mislim cime ja da ispunim vreme dok cekam da mi se battleship skill izuci sa lvl3 na lvl4 a treba mu mesec dana..sta ja da radim za to vreme a da vec nisam probao? misije> trgovina? research n development? da bi se time bavio treba ti skillovi koje treba da izucavas bar 3 meseca..opet smor..

sve u svemu...MMORPG igre uostalom nemaju privlacni momenat..mislim koji normalan lik ce da ulozi godini dana u igru i da igra 6 sati dnevno ....bez da ta igra ima ista sto bi te sate ucinilo zanimljivim...mislim navlacenje na mmorpg? za to treba veliki napor volje..
 

Back
Top