Tadić izdao Srbiju!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad se vidi sad se zna ko se kome...
Maskenbal je gotov, sada su pale maske i sve se vidi, i zna se da tu nije bilo ideoloških razlika već samo razlika u tome čiji je džep u pitanju.
26.06.2008 10:47
Zoran Jovanovic
Sta su sve pricali za ljude i SPS-a a sada su najbolji klupski drugovi. Pa su kritikovali i DSS sto ih je SPS podrzavao. To je pravi obraz i moral. Tadicev patner Canak je izjavljivao za Milosevica da preba da se obesi, a sada sta. Tadic hoce u Evropu, hocemo i mi ali prvo da se resi standard gradjana a ne ovako. Ja sam radio u firmi DIP"Savremeni Dom" koja je od 1500 radnika ostala na 113.
26.06.2008 11:25
zagor
Pa sta da radi covek voli da vlada mora da cestita jer su mu socijalisti spasili mnoge ministre od hapsenja a kada bude dosla teta Mira mora da joj prostre crveni tepih ida joj priredi dobrodoslicu i na koljenima da joj se zahvali za sve sto je uradila za DS
26.06.2008 13:31
pukovnik
Predsednik je cestitao gospodji na izboru za predsednika Skupstine Srbije. Svaki nas komentar je u tom slucaju suvisan, ne mozemo mi bolje od predsednika, a i ne bi smeli. Mogao bi Dacic da se naljuti, a zna se sta ce on biti.
26.06.2008 14:49
5.oktobar
TADICU, prodao si nas, ponizio i sada tek vidimo da ti je najbitnija fotelja. Za ds i tvoju druzinu - nikad vise!

ови што пишу заболе ме ...он није ни мене ни тебе издао(знам да је издајник)
он је издао оне своје верне гласаче које су у ДС видели неки симбол демократије на овим просторима,а гледајући у Тадића они као и свака овца виде Зорана Ђинђића,исто као што су овце током 90их виделе у лику Слободана Милошевића лик тите и новог настављача тековина Југославије тзв. шугоносталгичари

СЕЋАШ ЛИ СЕ ЛЕПИ ГРОМЕ МОЈ

file4f9ff8fp1fm1.jpg
 
Опозиција 1994 Војислав Шешељ,Војислав Коштуница и Зоран ђинђић
у праву је Тадија и жуто предузеће стварно су радикали били на власти 90их
slobazlobalutkajr9.jpg

а ово је Слоба на протестима 96-97 као опозиција
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top