Đubrad - još jedan argument u korist uvođenja veća okruga

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Da li ste gledali juče glasanje za predsednika Skupštine?
Ono je strašno strašno!
Poslanici su urlali u skupštini Srbije dok je trajalo glasanje.

Poslanici: urlaju
Sekretar skupštine (proziva za glasanje): Pera Perić
Grupica poslanika se prodere: za
Pera Perić: Protiv
Jovan Krkobabić: Molim vas da se smirite. Ponovite gospodine Periću, nisam vas čuo.
Grupica poslanika (galami)
Pera Perić: za
---
Sekretar: Mika Mikić
Neko iz razularene poslaničke mase dobaci: protiv
Grupa poslanika: nije tu
Jovan Krkobabić: Mika Mikić - protiv
Razularena masa: ma nije tu, hahaha
Jovan Krkobabić: molim poslanike da nedobacuju, i da glasnije kažu za koga glasaju. Slabije čujem.
Sekretar: nije tu Mika Mikić
Jovan Krkobabić: nije tu, idemo sledeći.
--------------------

Ono što me je začudilo jeste da poslanici koji odlučuju o ovoj zemlji nemaju poštovanje prema starijem čoveku koji slabo čuje. Možda će neko od te poslaničke bagre imati problema sa sluhom. Nisu mogli da se stišaju ni pet minuta.
---------------------
Pošto smo videli da ovo svinjarenje u skupštini(veću građana) šteti Srbiji i njenim građanima, krajnje je vreme da uvedemo veće okruga.

http://forum.krstarica.com/threads/211833
 
Poslednja izmena:
...

Ono što me je začudilo jeste da poslanici koji odlučuju o ovoj zemlji nemaju poštovanje prema starijem čoveku koji slabo čuje. Možda će neko od te poslaničke bagre imati problema sa sluhom. Nisu mogli da se stišaju ni pet minuta.
---------------------
Pošto smo videli da ovo svinjarenje u skupštini(veću građana) šteti Srbiji i njenim građanima, krajnje je vreme da uvedemo veće okruga.

http://forum.krstarica.com/threads/211833

То те је зачудило, ти мора да си неки фин господин човек.

А шта значи то "веће грађана", у сваком случају сам за "веће Срба"...
 
А шта значи то "веће грађана"
Ako to ne znaš, idi sa ovog podforuma. Postovani na politici a ne znati šta znači veće građana :hahaha:


, у сваком случају сам за "веће Срба"...
U koliko se to dogodi, Srbija će biti ovakva:
Srbija_Okrug_11.gif


Imam jedan dobar predlog za tebe.
Skokni malo do Subotice, Novog Sada, Palića, Deliblatske peščare i Vršca.
 
...

Imam jedan dobar predlog za tebe.
Skokni malo do Subotice, Novog Sada, Palića, Deliblatske peščare i Vršca.

Знао сам да си из Војводине чим си тако фин:)

Увек сам говорио, Војводина је заслужила де се "оцепи", то је бре много културан народ... док овим шиптарима не дам јер су примитивни и дивљаци (терористи) :roll:
 
Знао сам да си из Војводине чим си тако фин:)

Увек сам говорио, Војводина је заслужила де се "оцепи", то је бре много културан народ... док овим шиптарима не дам јер су примитивни и дивљаци (терористи) :roll:

nije kome je receno vec kome je sudjeno
 
e ademe kad si već tu da te nešto pitam, nije provokacija zaista me interesuje.

kokav je kod vas kulturni život, i uopšte imaš li neke linkove za albansku književnost ili muziku ilišta slično? samo da je bar na engleskom ili italijanskom, ne verujem da ima na ruskom.

skontala sam da praktično ništa ne znam o duhovnom razvoju albanskog naroda, imali smo neku albansku narodnu priču u školskoj čitanci u nižim razredima osnovne itojeto.
 
У овом моменту Руски ИМПЕРАТОРСКИ Дом чине четири Особе:

Глава Руског ИМПЕРАТОРСКОГ Дома Њено ИМПЕРАТОРСКО Височанство Владарка ВЕЛИКА КНЕГИЊА (де јуре ЦАРИЦА Сверуска) МАРИЈА ВЛАДИМИРОВНА (рођ. 1953.)

Њено ИМПЕРАТОРСКО Височанство Удова Владарка ВЕЛИКА КНЕГИЊА (де јуре ЦАРИЦА) ЛЕОНИДА ГЕОРГИЈЕВНА (рођ 1914.)

Његово ИМПЕРАТОРСКО Височанство Владар Наследник Царевић и ВЕЛИКИ КНЕЗ ГЕОРГИЈ МИХАИЛОВИЋ (рођ 1981.)

Њена Светлост КНЕГИЊА ЈЕКАТЕРИНА ИВАНОВНА (рођ 1915.)

http://www.vidovdan.org/print694.html
 

ko želi da preuzme ruski tron mora biti ili rođen od drvoje krštenih pravostavaca ili udeta ša sina dvoje krštenih pravoslavaca. to je uvedeno u XVII veku jer je tada poljska bila veoma moćna i kako bi se sprečilo da njeno plamstvo primiriše ruskom dvoru.

niko od niko ne ispunjava taj islov, ili in jedan roditelj nije pravoslavac ili im muž nije sa obe strane pravoslavac.

edit: ako pomeneš katarini veliku, ona je bila udata za onog debila.
 
Poslednja izmena:
e ademe kad si već tu da te nešto pitam, nije provokacija zaista me interesuje.

kokav je kod vas kulturni život, i uopšte imaš li neke linkove za albansku književnost ili muziku ilišta slično? samo da je bar na engleskom ili italijanskom, ne verujem da ima na ruskom.

skontala sam da praktično ništa ne znam o duhovnom razvoju albanskog naroda, imali smo neku albansku narodnu priču u školskoj čitanci u nižim razredima osnovne itojeto.

pa ne mogu se pohvaliti time, mozda je bolja pristina, prizren... ima po neki sajam knjiga, ponekad neki muzicki koncert, teatar je malo jaci... sve u svemu mislim da ova ekonomska kriza ne dozvoljava ljudima [niti organizatorima niti gledaocima] da se bave "nebitnim" sitnicama u vecem obimu.
ps.pod kulturnim zivotom ne podrazumevam koncerte nasim muzicara... njih ima svakodnevno
 
ko želi da preuzme ruski tron mora biti ili rođen od drvoje krštenih pravostavaca ili udeta ša sina dvoje krštenih pravoslavaca. to je uvedeno u XVII veku jer je tada poljska bila veoma moćna i kako bi se sprečilo da njeno plamstvo primiriše ruskom dvoru.

niko od niko ne ispunjava taj islov, ili in jedan roditelj nije pravoslavac ili im muž nije sa obe strane pravoslavac.

Сад, Свети Серафим је рекао да ће се Русија обновити као Царевина после комунизма и да ће на престо сести Романов по женској линији... такође Руска Православна Црква залаже се за монархију...

Читао сам на интернету једно "пропочанство" (поузданост под знаком питања) да ће Русијом после пада комунизма владати пијаница, па војник и на крају долази Цар...

Сви знамо да је и данас први човек Русије и даље Путин који вози војни млазњак без икаквих проблема, Медведев је ту само Владин заменик...
 
Сад, Свети Серафим је рекао да ће се Русија обновити као Царевина после комунизма и да ће на престо сести Романов по женској линији... такође Руска Православна Црква залаже се за монархију...

Читао сам на интернету једно "пропочанство" (поузданост под знаком питања) да ће Русијом после пада комунизма владати пијаница, па војник и на крају долази Цар...

Сви знамо да је и данас први човек Русије и даље Путин који вози војни млазњак без икаквих проблема, Медведев је ту само Владин заменик...

ti sve ovo tvrdiš na osnovu proročanstava? znaš li ti koliko se tim navodnim proročanstvima manipuliše?

uostalom, više ni ruska crkva više nije za carevinu. bilo je takvih stvova za vreme golgote pod jelcinom ali više ih niko ne shvata ozbiljno. a i carizam rusiji nije mnogo dobrog doneo.

daleko je rusija danas od carevine, a i zašto bi rusijom vladala neka baba koja je nije ni videla do svoje pedesete godine.
 
ti sve ovo tvrdiš na osnovu proročanstava? znaš li ti koliko se tim navodnim proročanstvima manipuliše?

uostalom, više ni ruska crkva više nije za carevinu. bilo je takvih stvova za vreme golgote pod jelcinom ali više ih niko ne shvata ozbiljno. a i carizam rusiji nije mnogo dobrog doneo.

daleko je rusija danas od carevine, a i zašto bi rusijom vladala neka baba koja je nije ni videla do svoje pedesete godine.

То знам, али да ће Русија поново бити Царевина биће свакако.
 
pa ne mogu se pohvaliti time, mozda je bolja pristina, prizren... ima po neki sajam knjiga, ponekad neki muzicki koncert, teatar je malo jaci... sve u svemu mislim da ova ekonomska kriza ne dozvoljava ljudima [niti organizatorima niti gledaocima] da se bave "nebitnim" sitnicama u vecem obimu.
ps.pod kulturnim zivotom ne podrazumevam koncerte nasim muzicara... njih ima svakodnevno

bio je ovde pokušaj otvaranja izložbe mladih kosovskih umetnika, završilo se konceptualnim performansko u izvođenju članova oprasa. :roll:

mislila sam na albansku kulturu uopšte, ne samo savremenu. videću da proguglam nešto. :mrgreen:
 
То те је зачудило, ти мора да си неки фин господин човек.

А шта значи то "веће грађана", у сваком случају сам за "веће Срба"...

:D kreten!

------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Never increase, beyond what is necessary, the number of entities required to explain anything" --- William of Ockham (1285-1349)
 
То знам, али да ће Русија поново бити Царевина биће свакако.

možada ako putina proglase za cara inače su šanse koliko i da mutavi karađorđević postane kralj srbije.

objasni mi zašto bi carevina bila dobra za rusiju? misliš lo da je ijadna od ovih kandidatkinja potencijalno dobar vladar ili šta? :???:
 
možada ako putina proglase za cara inače su šanse koliko i da mutavi karađorđević postane kralj srbije.

objasni mi zašto bi carevina bila dobra za rusiju? misliš lo da je ijadna od ovih kandidatkinja potencijalno dobar vladar ili šta? :???:

Не могу ти објаснити ствари које ми се подразумевају...
 
možada ako putina proglase za cara inače su šanse koliko i da mutavi karađorđević postane kralj srbije.

objasni mi zašto bi carevina bila dobra za rusiju? misliš lo da je ijadna od ovih kandidatkinja potencijalno dobar vladar ili šta? :???:

ma jok
on je tipichni crveo-pravoslavni mazohista
voli diktature i totalitarizam

smatra da je glup i da je bolje da drugi odluchuju u njegovo ime

slazem se s ovim da je glup :cool:
a i bolje bi bilo kad ne bi izlazio na izbore...

----------------------------------------------------------------------
"Never increase, beyond what is necessary, the number of entities required to explain anything" --- William of Ockham (1285-1349)
 
Не могу ти објаснити ствари које ми се подразумевају...

:D auroro, vidi post iznad :D

------------------------------------------------------------------------------
"Never increase, beyond what is necessary, the number of entities required to explain anything" --- William of Ockham (1285-1349)
 
ma jok
on je tipichni crveo-pravoslavni mazohista
voli diktature i totalitarizam

smatra da je glup i da je bolje da drugi odluchuju u njegovo ime

slazem se s ovim da je glup :cool:
a i bolje bi bilo kad ne bi izlazio na izbore...

----------------------------------------------------------------------
"Never increase, beyond what is necessary, the number of entities required to explain anything" --- William of Ockham (1285-1349)

ništa to meni nije jasno. :???:

mislimono, slobodarska srpska krv itakodalje . . . kad ono ropski mentalitet u najčistijem obliku. :eek:
 

Back
Top