Obama vs McCain

Obama ili McCain

  • Obama

  • McCain


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Pa eto, pretpostavljam da će patrijote na ovoj anketi glasati za Obamu. Kao on je na strani Srbije, kao SAD će se okrenuti samoj sebi :hahaha:.

On je kadnidat DEMOKRATSKE stranke, a ne nezavisan kandidat neke humanitarne organizacije. Demokratse imaju u senatu i u predstavničkom dovu većinu, što znači da nikako neće vladati Obama nego DEMOKRATSKA stranka sa svojim ljudima.
Nemojte zaboraviti ovo:
http://www.biznisnovine.com/cms/item/stories/sr.html?view=story&id=13187&sectionId=8
http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=101240

Republikanci uvek menjaju kurs prema bliskom i dalekom istoku, a demokrate ka Balkanu :think:
 
Mislim da bi Obama bio bolji izbor prvenstveno zbog unutrasnje (narocito ekonomske) politike i sto bi USA brze jacale pod vlascu Demokrata, ali verujem da ce, nazalost, WASP pobediti.
 
Obama će biti dobar za običan narod,nižu i višu srednju klasu...Mekkejn je kao što je to inače na zapadu normalno za sve forme desnice, exponent najbogatijih krugova...
 
Sunce, je si to ti?
U Americi vlada surovost najgore vrste od strane liberalnog kapitalizma,koji upravlja strankama i desna i sa leva...
Protivkandidat Mekejnu u okviru republikanskog bloka,koji je vrlo složen,kao i kod nas je bio izvjesni Huckabee,libertarijanac,sa socijalnim stavovima vrlo bliskim Mr.Obami...Iako je bio podržan od crkve,i katoličke i protestantske, nije prošao...Americi ne treba HRIŠĆANIN na tom mestu...Bush je hrišćanstvo samo iskoristio...
 
Predsednik SAD je samo marioneta a izbori obicna farsa. Skoro da je svejedno da li pobedi demokrata ili repuiblikanac, spoljna politika ostaje ista, t.j. sprovodi se agenda onih koji vladaju iza kulisa...Obama ce biti novi predsednik, tako je odluceno na samitu Bilderberga...
 
Sunce, je si to ti?
Da, ja sam :D
U Americi vlada surovost najgore vrste od strane liberalnog kapitalizma,koji upravlja strankama i desna i sa leva...
Protivkandidat Mekejnu u okviru republikanskog bloka,koji je vrlo složen,kao i kod nas je bio izvjesni Huckabee,libertarijanac,sa socijalnim stavovima vrlo bliskim Mr.Obami...Iako je bio podržan od crkve,i katoličke i protestantske, nije prošao...Americi ne treba HRIŠĆANIN na tom mestu...Bush je hrišćanstvo samo iskoristio...

Pratio sam kampanju, poznat mi je Hakabi. On je ipak previše konzervativan, čak i za republikanca.
 
Predsednik SAD je samo marioneta a izbori obicna farsa. Skoro da je svejedno da li pobedi demokrata ili repuiblikanac, spoljna politika ostaje ista, t.j. sprovodi se agenda onih koji vladaju iza kulisa...Obama ce biti novi predsednik, tako je odluceno na samitu Bilderberga...

A šta ako postoje dva takva suprotstavljena interesna bloka sa različitim ciljevima koji podržavaju različite kandidate?
 
Al mu ružna fotka...Bez obzira što mislim o njemu kao moralnoj ličnosti sve najgore zbog užasnog bombardovanja kojem je izložio Srbiju,on je u unutrašnjoj politici bio žešći baja, i napravio je ''promenu'' naravno dok i on nije uhvaćen u čelični stisak liberalnih kapitalista....
 
Zeleo bi da Obama pobedi i to ne samo sto je liberal. Ameri bi time pokazali da ipak tako demokratija jos uvek postoji. Mada, to su vec pokazali time sto je Obama postao kandidat. Voleo bi da vidim dan kada bi u Srbiji jedan Rom bio najozbiljniji kandidat za predsednika drzave...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top