Mastovitost ili dosada?

ZORO-

Iskusan
Poruka
5.176
Mastovitost i kreativnost su osobine koje su na ceni jer u principu sa takvim osobama nikad ne moze biti dosadno i monotono, jer ce uvek smisliti nesto novo.
Sa druge strane nemastovitost, neoriginalnost je ziva dosada. :thumbdown: I sa takvima naravno da mora da boli glava. :lol:
Sve naravno zavisi i od nivoao inteligencije, psiho profila i od iskustava koje je neka osoba prozivela u zivotu... ili koje ce proziveti u zivotu. :ok:

Koliko vam je bitno da je osoba mastovita i interesantna? Ili mozda ne pridajete veliki znacaj takvim osobinama?
 
A meni je to eto baš baš bitno. Tri godine sam odbijala da upoznam sadašnjeg muža samo zato što me je zvao na kafu preko zajedničke prijateljice a meni je to bio glup način za upoznavanje. Morao je da smisli nešto jaaaaaako originalno da bismo ostvarili bilo kakvu komunikaciju a onda sam se toliko vezala za njega da sam brže bolje pristala da se udam :D

I dan danas mi je jako bitno da je maštovit, ne daj bože da postane monotono - odmah bih pobegla ...
 
jako malo "mastovitih" zena / devojaka poznajem u RL...ispada da su sve ovde :-D
a zasto se mnoge ribe u RL boje da budu onakve kakve jesu...mastovite duhovite opicene zaebanti?

ma sta? najlepsa osobina....nikad neznas sta ti sprema
 
Mastovitost i kreativnost su osobine koje su na ceni jer u principu sa takvim osobama nikad ne moze biti dosadno i monotono, jer ce uvek smisliti nesto novo.
Sa druge strane nemastovitost, neoriginalnost je ziva dosada. :thumbdown: I sa takvima naravno da mora da boli glava. :lol:
Sve naravno zavisi i od nivoao inteligencije, psiho profila i od iskustava koje je neka osoba prozivela u zivotu... ili koje ce proziveti u zivotu. :ok:

Koliko vam je bitno da je osoba mastovita i interesantna? Ili mozda ne pridajete veliki znacaj takvim osobinama?

uuu volim mastovite osobe:klap:
 
jako malo "mastovitih" zena / devojaka poznajem u RL...ispada da su sve ovde :-D
a zasto se mnoge ribe u RL boje da budu onakve kakve jesu...mastovite duhovite opicene zaebanti?

ma sta? najlepsa osobina....nikad neznas sta ti sprema

:bye:...pa ne bih rekla da se boje nego moraju da slede odredjen obrazac ponasanja da bi bile prihvacene od strane drustva:P...zaebano je to:lol::lol::lol:
 
Та и боље да ћути...:roll:

Heh mozda i ovo ima veze sa temom. Necija licna inteligencija, jer obicno su neinteligentne osobe i nemastovite. Ta neinteligencija moze da odbije nekoga, pogotovo na duze staze gledano. ;) Mada koliko smo mi u stanju da procenimo neciju neinteligenciju i neciju nemastovitost u prvi mah je veoma diskutabilno, jer nas obicno ponesu neka strast ili imagonacija zaljubljenosti. ;) Kasnije kad se otreznimo onda shvatamo prave vrednosti. :)
 
Heh mozda i ovo ima veze sa temom. Necija licna inteligencija, jer obicno su neinteligentne osobe i nemastovite. Ta neinteligencija moze da odbije nekoga, pogotovo na duze staze gledano. ;) Mada koliko smo mi u stanju da procenimo neciju neinteligenciju i neciju nemastovitost u prvi mah je veoma diskutabilno, jer nas obicno ponesu neka strast ili imagonacija zaljubljenosti. ;) Kasnije kad se otreznimo onda shvatamo prave vrednosti. :)
Наравно да има везе са темом. Добро.. можда мало више са оном тамо темом.. о идеализацији...:lol:

Могуће је бити трезан и уживати у вези.
Ствар је само у томе колико очекујемо од себе и других.
Што су нам очекивања већа, то нам је више маште потребно, да надоместимо недостатке.

Ведар дух. :)
То је оно што особу чини интересантном.. живот чини лепшим..
 

Back
Top