Udate žene vršljaju po pdf Lj & S

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Nisam oženjen i nemam ništa protiv. Ali mislim da je jako glupo dok im muž radi 12-časovnu noćnu smenu da sede pored compa i šalju pp forumašima ili ih pozivaju na virtualni sex na msn, jer verovatno i nisu za nešto drugo. Da li je moguće da su se toliko primile na bezvezni virtualni sex? Ne prozivam nikoga, a ako se neka oseti prozvanom šta da se radi. Šta mislite o ovoj pojavi?
 
pa to neke ponekad lažu da su starije pošto znaju da ima onih ko spomzoruša što se lože na lovarne gospodže..
pa i one da se ogrebu za snošku.
inače smo sve pilići..
Ma niste, vidim ja po sklopu recenica. Ima zaista Gospodja u godinama za respekt, samo ti sa njima ne komuniciras u tolikoj mjeri.
Recimo ja nikada ni jednoj, nisam ponudio virtuelni sex. Konkretan sex 1 na 1 u realnom zivotu - da jesam.
 
Nisam oženjen i nemam ništa protiv. Ali mislim da je jako glupo dok im muž radi 12-časovnu noćnu smenu da sede pored compa i šalju pp forumašima ili ih pozivaju na virtualni sex na msn, jer verovatno i nisu za nešto drugo. Da li je moguće da su se toliko primile na bezvezni virtualni sex? Ne prozivam nikoga, a ako se neka oseti prozvanom šta da se radi. Šta mislite o ovoj pojavi?

Btw, kojim to ženama muž radi po 12 sati? Eeee, 'bem ti privatizaciju!
Ja sam neudata i još nevina pa ne znam ništa da ti kažem na ovu temu, ali misim da si potpuno u pravu. :whistling:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top