Da li ste sujeverni ?

Rekla sam vec (valjda na temi o magiji) da sam 100 % sujeverna.....Od svega toga najvise mzrim kad mi one machkurdache kad mi predju put (crne, naravno).....u stanju sam da pola sata stojim na ulici i cekam da neko predje pre mene, a ako nikoga nema pola sata, odem drugim putem (makar kruzila okolo-naokolo jos pola sata).
 
Hm...zanimljiva tema.Pa sad....ne verujem mnogo u one prica,tipa 'ako prodjes ispod merdevina'' desice ti se nesto lose.......to su sve gluposti.
Sto se tice crnih macaka.....takodje.....
Ali verujem da ako stalno pricam da ce mi se desiti nesto lose,da ce mi se na kraju to i desiti.
Znaci,smatram da ne treba prizivati zlo,jer ono ce doci!
 
QchCK*a:
Rekla sam vec (valjda na temi o magiji) da sam 100 % sujeverna.....Od svega toga najvise mzrim kad mi one machkurdache kad mi predju put (crne, naravno).....u stanju sam da pola sata stojim na ulici i cekam da neko predje pre mene, a ako nikoga nema pola sata, odem drugim putem (makar kruzila okolo-naokolo jos pola sata).

A verovatno verujes u Boga?
 
Кулиража:
QchCK*a:
Rekla sam vec (valjda na temi o magiji) da sam 100 % sujeverna.....Od svega toga najvise mzrim kad mi one machkurdache kad mi predju put (crne, naravno).....u stanju sam da pola sata stojim na ulici i cekam da neko predje pre mene, a ako nikoga nema pola sata, odem drugim putem (makar kruzila okolo-naokolo jos pola sata).

A verovatno verujes u Boga?

Pa, verujem da postoji nesto.....Ali, ne znam kako to izgleda, niti na sta to nesto moze da utice.
 
QchCK*a:
Кулиража:
QchCK*a:
Rekla sam vec (valjda na temi o magiji) da sam 100 % sujeverna.....Od svega toga najvise mzrim kad mi one machkurdache kad mi predju put (crne, naravno).....u stanju sam da pola sata stojim na ulici i cekam da neko predje pre mene, a ako nikoga nema pola sata, odem drugim putem (makar kruzila okolo-naokolo jos pola sata).

A verovatno verujes u Boga?

Pa, verujem da postoji nesto.....Ali, ne znam kako to izgleda, niti na sta to nesto moze da utice.

Da mnogi to kazu, ali recimo Hriscanstvo negira postojanje sujeverja tih crniha macaka, vestica i magije uopste....
sve je to prevara i ne moze se obistiniti, a ako se obistini onda je to greh
Morate priznati zanimljiva izjava
 
Кулиража:
Bleak WinterFullMoon:
u tome i jeste problem shto vecina onih koji sebe smatraju poboznim 'veruje' u Boga samo kad im nesto treba...

Tacno tako, mnogi to govore hteli ili ne hteli.
I da jeste li primetili da kod nas ima najvise vernika kad crkva nesto deli
... i ne samo to, vec i onaj trip: ,,verujem u boga, ali ne verujem u djavola''... Gde je tu logika?... :?


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Alexandra9:
Кулиража:
Bleak WinterFullMoon:
u tome i jeste problem shto vecina onih koji sebe smatraju poboznim 'veruje' u Boga samo kad im nesto treba...

Tacno tako, mnogi to govore hteli ili ne hteli.
I da jeste li primetili da kod nas ima najvise vernika kad crkva nesto deli
... i ne samo to, vec i onaj trip: ,,verujem u boga, ali ne verujem u djavola''... Gde je tu logika?... :?


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...

:? Moja drugarica kao veruje u Boga a ne veruje u raj i u pakao,a kamoli pa u djavola... :? :?
 

Back
Top