Preterana naklonost dobrog druga

sevarski

Primećen član
Poruka
862
Naime ukapirao sam tek posle dve godine druzenja,do sada tome nisam pridavao veliku paznju ali kad se vratim mislima u proslost i sumiram neke detalje vidim da neke stvari ne stimaju bas najbolje i vidim da mi to smeta.E sad smeta mi ta njegova naklonost prema meni on bi hteo da se druzi svaki dan i da kod mene ubija vreme,a mene nekad to strasno gusi,a nemam srca da ga jednostavno otkacim.A sve je pocelo na rodjendanu moje bivse devojke,on je sedeo u sobi sa nama i delovao mi nekako malo pogubljeno i smotano i stalno je cutao,meni je bilo glupo da on cuti a mi svi da se zezamo,a s obzirom da mi komunikacija sa ljudima nije bila teska ja sam ga iz nekog sazaljenja uvukao u nas razgovor da se ne oseca zapostavljeno,pricali smo o klasicnoj muzici koju jako voli i kozmetici koju koristi i tako se zavrsilo to vece.Posle nekoliko dana sretnem ga u gradu,a on se obradovo kad me je video ko najveci gresnik kad dobije oprost,pa hajde na pice samnom i ja sednem sa njim na pice i tako pocne nase druzenje.Malo malo on meni donese neki poklon,te parfem,te neki disk sa nekom igricom,filmom muzikom,ja njemu narezem neke muzike i tako,primetim ja da on mene zove svaki cetvrti dan,a svaki peti dolazi kod mene,i stalno je tu naklapanje da sam ja njemu najbolji drug i potvrdjivanje istog,I da ce nase drugarstvo vecno trajati sto je meni malo smesno I cudno,kad god ode od mene izvinjava mi se preko sms poruka da mu ne zamerim ako je nesto rekao sto nije u redu.Izvinjava se za svaku recenicu ‘’ko Dragojlo Radasinu” u igranoj seriji “Selo gori,a baba se ceslja”. S vremena na vreme me pita sta ja mislim o njemu.Da nesto nije u redu primetio sam pre nekoliko nedelja kad sam mu poklonio bezicni mis I tastaturu,kad sam mu predao poklon koji po meni I nije nesto plakao je kao malo dete,uz reci “Hvala Bogu da sam I ja njega primetio” I slicne gluposti I nebuloze.Neposredno posle toga pomenem ja onako usput da do kraja godine planiram da se preselim u drugi grad da me posao tamo vuce I da ne mogu svaki dan da putujem po 60-80 km,a njemu se oci napunise suzama I stade neka knedla u grlu I brze bolje pokupi se I kao mora da ide kao zaboravio je nesto da obavi,a kad sam sutradan pregledao zapise sa video nadzora video sam da je stajao desetak minuta u mom ulazu I plakao. Zaista ne znam kako ovo da tumacim,pokusao sam da razgovaram sa njim I da ga na finjaka otkacim ali on se uvek rasplace I zbrise pod nekim izgovorom,on nije klinac on je osoba koja ima 35 godina ali mi nekako deluje kao nesigurno,strah me je da ne digne ruku na sebe,ili da nekim slucajem ne dozivi neki nervni slom I ne dodje I pobije I moje I mene I ko zna koga jos.Sta da radim,sta mislite o tome,ima li neko neki konkretan savet?
 
Sto bi ga "nalozio" otvorenim razgovorom? Ipak se druzi dve godine sa covekom, zar nije fer da ga lepo pita o cemu se radi? Mene bi verovatno povredilo da mi neki prijatelj dovede psihijatra na kafu, a da pre toga ni ne proba da porazgovara oci u oci... izvini, sad vidim da je probao da poprica sa njim, a da se ovaj jadan rasplace svaki put... bas mi ga je zao :(
 
Poslednja izmena:
Mislim da cu morati da obucem gvozdene gace.
Tipovi me definitivno ne privlace,nemam nista protiv gay-eva ali to sto rade neka rade iza zatvorenih vrata.
Mislim da on nema ni jednog prijatelja,ali nisam mu ni ja bas neki iskren i veran drug,covek je veoma konzervativan,a ja samo pokusavam da ga otkacim na finjaka.
 
Sto bi ga "nalozio" otvorenim razgovorom? Ipak se druzi dve godine sa covekom, zar nije fer da ga lepo pita o cemu se radi? Mene bi verovatno povredilo da mi neki prijatelj dovede psihijatra na kafu, a da pre toga ni ne proba da porazgovara oci u oci... izvini, sad vidim da je probao da poprica sa njim, a da se ovaj jadan rasplace svaki put... bas mi ga je zao :(

Ma ne bi on znao da je ovaj psihic..kao druze se..ovaj ga diskretno priupita par kljucnih pitalica :D
 
...on bi hteo da se druzi svaki dan i da kod mene ubija vreme,a mene nekad to strasno gusi,a nemam srca da ga jednostavno otkacim.

...ja sam ga iz nekog sazaljenja uvukao u nas razgovor da se ne oseca zapostavljeno....

... on se obradovo kad me je video ko najveci gresnik kad dobije oprost...

... da ce nase drugarstvo vecno trajati sto je meni malo smesno I cudno,
... strah me je da ne digne ruku na sebe,ili da nekim slucajem ne dozivi neki nervni slom I ne dodje I pobije I moje I mene I ko zna koga jos.

Mislim da cu morati da obucem gvozdene gace.

Mislim da on nema ni jednog prijatelja,ali nisam mu ni ja bas neki iskren i veran drug,covek je veoma konzervativan,a ja samo pokusavam da ga otkacim na finjaka.

Meni ovo govori više o tebi nego o njemu.
Bez obzira da li je čovek gay ili, jednostavno - što reče Čizmice - emotivno nedorastao lik koji traži prijatelja, ti si inicirao druženje ("iz sažaljenja"). Pune dve godine podnosiš njegove posete (i poklone) i sad ti je, odjednom, palo na pamet da tu "nešto ne štima"? Koliko dugo ga otkačinješ "na finjaka"?
U tvom postu čovek je predstavljen kao neki parazit... ljiga... cmizdravac, neuravnotežen lik sklon samoubistvu (ili, štaviše, ubistvu) - ukoliko ga odbiješ od sebe.
Je l' ti izjavio ljubav za te dve godine? Da li ti je dao bilo kakvog povoda da sad, na osnovu par komentara, zaključiš da su ti neophodne "gvozdene gaće"?

Ali, da skratim: mislim da treba da prestaneš da se družiš sa njim. Biće bolje za obojicu.;)
 
hehe... dve godine... a nije mu neki drug, iako ovaj drugi misli da jeste... josh misli i da mu je najbolji...:roll: foliranje za medalju dakle... i onda pitanje, a shta sad, dosadilo mi je da se foliram ili bojim se da sam se mnogo zezao (previshe ga navukao) pa bi ovaj mogao da mi rokne celu familiju... blagi uzas...
dal je moguce da nema vishe nijedna dobra tema na ovom forumu ili je do mene, mozda sam se prezasitila svega pa ovde vishe ne nalazim ni delic nekadashnjeg dobrog zezanja...
tachno mi fali i julian sa onom njegovom riznicom... trebalo bi da napishem neki post za tamo, ili da ga zamolim da ovaj prebaci...:P
 
Mislim da cu morati da obucem gvozdene gace.
Tipovi me definitivno ne privlace,nemam nista protiv gay-eva ali to sto rade neka rade iza zatvorenih vrata.
Mislim da on nema ni jednog prijatelja,ali nisam mu ni ja bas neki iskren i veran drug,covek je veoma konzervativan,a ja samo pokusavam da ga otkacim na finjaka.

Lepo kaze borac..i ako je gay to ti nije smetalo do sad..zasto ti uopste dajes objasnjenje da te oni ne privlace..sta te briga ko sta radi iza zatvorenih vrata..nadji devojku ako mislis da je u tome problem i bice mu jasno.
 
...gleda snimak čoveka..tog svog drooga.... kako plače 10 min. u njegovom ulazu...i ne siđe da razjasne droogarski stvari...ono, čovek sa čoekom.................a zna da mu poklanja tastarooru u miša i da sa njim priča o kozmetici.......malo si mootan.... ( : o klas. moozici ok...al o kozmetici..kao prvi razgovor dva tipa.... o kozmetici...... nije bio penal za toorsku...al ga je izlomio...i tako to...to je razgovor...stanioglu...
 
...gleda snimak čoveka..tog svog drooga.... kako plače 10 min. u njegovom ulazu...i ne siđe da razjasne droogarski stvari...ono, čovek sa čoekom.................a zna da mu poklanja tastarooru u miša i da sa njim priča o kozmetici.......malo si mootan.... ( : o klas. moozici ok...al o kozmetici..kao prvi razgovor dva tipa.... o kozmetici...... nije bio penal za toorsku...al ga je izlomio...i tako to...to je razgovor...stanioglu...
:worth:
seljacina neopevana. **** coveka koji se druzi DVE GODINE sa nekim..i sad se ubi objasnjavajuci kako mu je bilo zao i kako u stvarni ne zna kako da ga otkaci..
pih.:thumbdown:
 
E i meni ovaj razgovor o kozmetici i parfem smrde na....
Ova prichica ko Metro/homo verzija Cable Guy-a lol
Da mu nadje dechka?
Bez zezanja nek ga "uvali" nekom svom poznaniku da mu bude novi najbolji prijatelj....zvuchi kvarno ali shta sad..ili stvarno kod nekog psihica malo da ga ispipa....figurativno.
I stvarno ne mora da znachi da je tip gej,bez zezanja..ili mozda jeste ali toga nije svestan/nece sebi da prizna.
 
Naime ukapirao sam tek posle dve godine druzenja
Pocetak nije obecavao :dash:
Medjutim ovim si me kupio skroz
pricali smo o klasicnoj muzici koju jako voli i kozmetici koju koristi
Malo malo on meni donese neki poklon,te parfem,te neki disk sa nekom igricom,filmom muzikom,
kad sam mu predao poklon koji po meni I nije nesto plakao je kao malo dete,uz reci “Hvala Bogu da sam I ja njega primetio”
:super: ali ovo mi je hard core
kad sam sutradan pregledao zapise sa video nadzora video sam da je stajao desetak minuta u mom ulazu I plakao.
:rotf::klap:
Sta da radim,sta mislite o tome,ima li neko neki konkretan savet?
Da poradis na epilogu:hahaha:
 
Uf. Znaci, tip se rasplace i sve uvek bude po njegovom a tebe ko sta pita? Da nije on malo emotivni ucenjivac?
Na stranu sto je mozda gej, ovaj ti stvarno ne treba. Lepo od tebe sto si se druzio sa njim ali ni jedno prijateljstvo (muvanje?) ne moze da bude tako jednostrano. Probaj ti da se rasplaces njemu, mozda je navikao da si ti veliki i jak a on malo i jadno dete pa kad promenis tu vrstu odnosa, mozda ce sam da se otkaci.
I ovo sa poklonima mi je malo cudno.
 

Back
Top