UFO mafija - otmice

ruffrave

Zainteresovan član
Poruka
309
Sta mislite o ovom fenomenu da vanzemaljci kidnapuju i siluju i ko zna sta jos rade nama obicnim ljudima? Po meni je to aspurdno pogotovo sto je prva otmica vanzemaljaca prijavljena posle prvog snimljenog filma na ovu tematiku...negde tamo 1954 ili tako nesto...znaci kad je prvi film snimljen o tome da su neki elijeni kidnapovali ljude posle par dana je prijavio neki lik da su i njega oteli vanzemaljci.... :???: ne znam zasto bi to stalno radili pa nas vracali? Mislim ako su uzeli jednog ili dvoje ljudi videli da smo isto gradjeni samo se u sitnicama razlikujemo zasto bi onda stotine njih krali? :P
 
Već sam rekao da više neću tolerisati trućarije o reptilima i sličnim bićima. Ova tema, a i sve ostale, može sasvim solidno funkcionisati bez tih bajki za malu djecu. I neću dalje tolerisati nikakvo nametanje stavova vršeno po sistemu 'ja to znam a vi pojma nemate' ako se ti stavovi ne temelje na provjerljivim činjenicama.
Oni koji su do svojih 'znanja' došli nadahnućem i introspekcijom i žele to nametnuti drugima po principu vjerovanja (to se zove mesijanstvo) neka se bave vjerom na za to namijenjenim mjestima.
Mi bi da pričamo o raznim temama a ne da lovimo guštere.
 
Pa ovo je takav podforum. Ne mozes dobiti na 'racionalne' odgovore za Nadprirodne pojave i Misterije.

O cemu cemo uopste pisati, ako ne o tim temama?

Ovaj podforum gubi smisao...

Ja sam tu zato, da bi onima koji su zainteresirani, dao nesto znanja, ili ih samo podstakao neka sami traze.
 
slazem se sa yodom posto te price o reptilima i nekim covekolikim pilicima i majmunolikim slonovima su stvarno za malu decu....i jos su bez nekih konkretnih dokaza...u te bajke bi poverovala pre moja komsinica koja leti nosi jaknu i gleda u pasulj nego neko malo razumniji..... :confused: ali ja sam vas ozbiljno pitao sta mislite posto je taj fenomen prisutan vec decenijama a najcesce se desava u americi (bas me cudi...)
 
Pa ovo je takav podforum. Ne mozes dobiti na 'racionalne' odgovore za Nadprirodne pojave i Misterije.

O cemu cemo uopste pisati, ako ne o tim temama?

Ovaj podforum gubi smisao...

Ja sam tu zato, da bi onima koji su zainteresirani, dao nesto znanja, ili ih samo podstakao neka sami traze.

naravno da mozes
u tome i jeste bit; u pokusaju da se to objasni, a ne u daljoj mistifikaciji i histerisanju tipa "cuvajte se Sudnji Dan dolazi" i "gusteri su medju nama"*...
uostalom, vecina tih "pojava" se moze vrlo jednostavno racionalno objasniti...

* vazi, ako jesu dofuraj jednog da procavrljamo... :)
 
:D Kako da ih dovedem, neznam ni gde se skrivaju....

Ja ne pricam tim stilom da dolazi sudnji dan, i apokalipse, sem ponekad spomenem da ce se nesto dogoditi 2012
godine, e neznam ja sta, samo ce se dogoditi neke globalne promene.

Moze se objasniti sve, ali vecina shvata to objasnjenje kao praznu pricu.

A ja posto verujem nekim ljudima koji to pricaju, onda sam nesto i ovamo preneo.

Pa zasto ne? Ako neko veruje predsedniku i njegovim pricama, mogu i ja verovati nekom autoritetu, koji znam
da siri pozitivne vibravije i da prica istinu.

Vidite kako podforum politika vodi na Krsti, najveci je.. a o Reptilima se ne sme ni zucnuti.......
 
:D Kako da ih dovedem, neznam ni gde se skrivaju....

Ja ne pricam tim stilom da dolazi sudnji dan, i apokalipse, sem ponekad spomenem da ce se nesto dogoditi 2012
godine, e neznam ja sta, samo ce se dogoditi neke globalne promene.

Moze se objasniti sve, ali vecina shvata to objasnjenje kao praznu pricu.

A ja posto verujem nekim ljudima koji to pricaju, onda sam nesto i ovamo preneo.

Pa zasto ne? Ako neko veruje predsedniku i njegovim pricama, mogu i ja verovati nekom autoritetu, koji znam
da siri pozitivne vibravije i da prica istinu.


Vidite kako podforum politika vodi na Krsti, najveci je.. a o Reptilima se ne sme ni zucnuti.......

pozitivne...vibracije...
npr. ha ha ha...teorije zavjere; najbolje da to promoviraju zvanicni mediji pa ondak fino :arrow: masovna psihoza i histerija...uuu jeeee...oma se osjecam...pozitivnije... :)
jel to Rat svjetova jopet na radiju? cooool... :lol:

ps ti si...l u d ? :)
 
Poslednja izmena:
Pa zasto ne? Ako neko veruje predsedniku i njegovim pricama, mogu i ja verovati nekom autoritetu, koji znam
da siri pozitivne vibravije i da prica istinu.

Samo budale veruju svojim predstednicima i njihovim pricama.
U stvari, samo budale bespogovorno veruju autoritetima.
Sto se mene tice, ti mozes da kazes da ce 2012. doci i Deda Mrac, bice isto ozbiljno kao i ovo.
 
2012 će se sigurno nešto dogoditi. I sutra će se nešto dogoditi kao što se i danas nešto dogodilo, a i juče takođe. Svaki dan se dešava mnogo stvari, svake sedmice, mjeseca, godine. Zašto bi 2012 bila izuzetak pa da prođe bez ikakvog događaja.
 
Ne bas, na tom forumu se vecinom prica o nekim disciplinama, meditacije, vizuelizacije, ezoterije i metafizike,
generalne diskusije, a na kraju ima i o teorijama zavere, tacnije praxe i dogadjanja zavera. ;)

Da 2012 ce se dogoditi nesto obicno, kao i u svakoj godini, ali i nesto posebno, neobicno. :)

Svabov
U stvari, samo budale bespogovorno veruju autoritetima.

Slazem se, a steta brate, ne spadam u te.. Sve sto cujem ide na preispitivanje i razradu, a nista se ne shvaca zdravo za gotovo.
 

Back
Top