baterije

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
kad vam se isprazne baterije, pa ste onako bas ko izduvani balon od silnih trcanja nedeljama pre toga i svega i svacega drugog, nespavanja itd, sta onda radite?
kakvi ste tada?
ja budem tuzna:eek: ustvari toliko mi se spava (sada) i toliko mi je energija u daunu da samo nesto mracim i tako to.
evo sve vreme mi ona pesma sve je laaaaaaaaz, samo pusta laaaaaaaaaaaaaz....
bezveze..

dobro.
pitanje glasi:

kako se vi punite i praznite? :mrgreen::P
 
Kad se ispraznim onda gledam da se totalno dokrajchim nekim sportom... da legnem, da ga bacim u nesvest i zaspim kao beba... ujutru sam k'a nov...
 
kad vam se isprazne baterije, pa ste onako bas ko izduvani balon od silnih trcanja nedeljama pre toga i svega i svacega drugog, nespavanja itd, sta onda radite?
kakvi ste tada?
ja budem tuzna:eek: ustvari toliko mi se spava (sada) i toliko mi je energija u daunu da samo nesto mracim i tako to.
evo sve vreme mi ona pesma sve je laaaaaaaaz, samo pusta laaaaaaaaaaaaaz....
bezveze..

dobro.
pitanje glasi:

kako se vi punite i praznite? :mrgreen::P

odem na reku i plivam..uzivam u vodi..( sad kad je vreme kupanju )..ili bilo gde u prirodi
 
kad vam se isprazne baterije, pa ste onako bas ko izduvani balon od silnih trcanja nedeljama pre toga i svega i svacega drugog, nespavanja itd, sta onda radite?
kakvi ste tada?
ja budem tuzna:eek: ustvari toliko mi se spava (sada) i toliko mi je energija u daunu da samo nesto mracim i tako to.
evo sve vreme mi ona pesma sve je laaaaaaaaz, samo pusta laaaaaaaaaaaaaz....
bezveze..

dobro.
pitanje glasi:

kako se vi punite i praznite? :mrgreen::P

Zweirad Fahrt Macht Frei!
i ako ima nesto se kresne :mrgreen:
 
Uh, najvise me isprazni umor... hronican od ranog ustajanja i kasnog leganja. Kad sam neispavana onda sam zesce nadrndana, rasejana, tesko se koncentrisem i to. Znaci za mene je kvalietatan min. osmocasovni san zakon. Dobar sex me isto lepo opusti i napuni baterije. Imam napade lenjosti, i tada gledam kako znam da izbegnem s posla, odem na odmor, bolovanje, posto je to faza kada me ni dizalicom ne mos pokrenuti....
 
Tako sam i ja presusila skoro, tri dana sam gledala tv ( E channel :lol:), znaci nista net, pomeranje misha i pisanje po forumu, jer i to trazi neki utrosak energije. I lepo klopas, spavas i posle si ko nova. :D
 
kad vam se isprazne baterije, pa ste onako bas ko izduvani balon od silnih trcanja nedeljama pre toga i svega i svacega drugog, nespavanja itd, sta onda radite?
kakvi ste tada?
ja budem tuzna:eek: ustvari toliko mi se spava (sada) i toliko mi je energija u daunu da samo nesto mracim i tako to.
evo sve vreme mi ona pesma sve je laaaaaaaaz, samo pusta laaaaaaaaaaaaaz....
bezveze..

dobro.
pitanje glasi:

kako se vi punite i praznite? :mrgreen::P

Sexom..on sve lechi..
 

Back
Top