Program za pravljenje filmova...pomoc

Windows Movie Maker imas u okviru windowsa.Ako ti je win sa service pack-om 2 onda je super i to ti je dovoljno...ne treba ti nista bolje za pocetak.
Oni silni efekti i te zafrkancije ti ista ne znace ako nemas osecaj kad da prekines,odakle da pocnes naredni deo...kojim redosledom da ih poredjas...Ko ne napravi nista u movie makeru ne vredi da radi u komplikovanijem (boljem) programu. Srecno...;)
 
Ili možda ako ti je lakše na C:\Program Files\Movie Maker i pokreneš fajl moviemk (ima ikonicu kao filmska rolna)

I da nemoj da se primaš mnogo na efekte i tranzicije , seckanje materijala je zakon montaže , i obavezno pripremi dobru kopiju snimka sa kojim ces raditi , kvalitet treba da bude što bolji .
 
Pozdrav za sve...

Ja snimam film sa svojih nekoliko drugara, tačnije seriju, pa, ako neko može da mi pomogne?
Trebaju mi tri veoma dobra programa... imam Windows Movie Maker. Dobar je, ali, ja želim nešto malo bolje. Serija je naravno fantazija, pa, ako neko zna program za fantastične scene. Na primer, rukom pomjeram stvari... Ali, samo da nije "Windows Movie Maker", "CD Burner XP", "Infra Recorder". Ta tri imam već pola godine. Kod mene je komp. Windows Vista pa možete stavljati i neke komplikovanije programe, samo da snimim fantaziju!
Hvala unapred! :heart::heart::heart:
 
Hvala ti, ali ipak, meni treba nešto malo koplikovanije... mislim, da mogu napraviti fantaziju, (iluziju)... ako neko zna, neka javi. :worth: Jeste da sam novi na forumu, ali što se tiče filmova, nisam. Windows Movie Maker sam koristio do sada i dobro je služio, a i ostali. Zato, Treba mi program za iluzijee!
 
A jel problem da mi stavite link...Koji tačno od svih onih da skinem
m04100.gif
 
Ako pogledate na vrh stranice, pa Multimedia, pa Vaših ruku delo, pa odete na komentar broj 43, videćete kako se mogu napraviti dobri početnički filmovi, i to bez Premier-a. Camtasia, AVS, i Pro Show su najlakši i najbolji. Ko se ne slaže, njegovo pravo da pokaže da grešim.
 
Poslednja izmena:
Treba mi pomoć.
Ne znam zašto ali od nedavno ne mogu da importujem in jedan audio fajl u Windows movie maker 2.1 .
JednostaVNO SA koje god particije pokušam da uvezem audio fajl, prikazuje mi ERROR...
Šta da radim?
Prešao bih na neki od gore pomenutih koji kažete da su sa više opcija.
Da li mogu dobiti link od nekog koji je free ???
Hvala.
 

Back
Top