Vojislav Koštunica: Ja i moja stranka idemo u opoziciju!

1234

Domaćin
Banovan
Poruka
4.833
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=123426&datum=2008-06-24

pol-voja.jpg


Nije mi stao ceo interviju pa cete morati da odete na sajt da procitate :dash:
 
Pa dobro, Boze moj. Sta da se radi? Ide u opoziciju, pa sta? Srbi se valjda navikli od kraljeva,preko Tita pa naovamo da im vladari sa vlasti mogu otici samo u kovcegu, pa ne mogu da prihvate da se covek pomirio sa odlaskom u opoziciju.

Barem nije postavio Zarka Obradovica za ministra prosvete
....
nije al je postavio psihoticnu sektasicu Ljiljanu Colic koja je vodila sveti rat prtiov kompjutera,stranih jezika,Darvina i Branka Radicevica , pa je onda postavio ludog Vuksu koji se konsultovao o radu sa svetim Savom licno ,a o mutavom Loncaru koji se nije mesao u svoj posao da ne govorim .Najtuznije od svega je to bi on postavio i Obradovica i na to mesto nego ga je ovaj odyebao :mrgreen:
 
nije al je postavio psihoticnu sektasicu Ljiljanu Colic koja je vodila sveti rat prtiov kompjutera,stranih jezika,Darvina i Branka Radicevica , pa je onda postavio ludog Vuksu koji se konsultovao o radu sa svetim Savom licno ,a o mutavom Loncaru koji se nije mesao u svoj posao da ne govorim .Najtuznije od svega je to bi on postavio i Obradovica i na to mesto nego ga je ovaj odyebao :mrgreen:

Pa dobro sto bi to Kostunica uradio, ali sveti Tadic i uzvisene, obrazovane i kulturne demokrate? Pa zajebao je Miru Markovic kad je htela a za ministra kulture da postavi Zoricu Brunclik...
 

Back
Top