Ko je..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
..neverniji u vezama?
Zene ili muskarci ?
Sudeci po nekim postovima, ispada da su zene nevernije ili je to samo zov prirode,a muskarac koji ne moze da zadovolji zenu u krevetu, uglavnom dobija rogove, a da ih sam nije svestan.
 
..neverniji u vezama?
Zene ili muskarci ?
Sudeci po nekim postovima, ispada da su zene nevernije ili je to samo zov prirode,a muskarac koji ne moze da zadovolji zenu u krevetu, uglavnom dobija rogove, a da ih sam nije svestan.

:ok:zene..mene zanima da li one misle da su dobre u sexu ako imaju ljubavnika:think:
 
ne kod mene...nemam razloga da zivim sa jednom,a da zelim drugu..
onda se opet postavlja pitanje...da li bih mogao da budem sa dve zene istovremeno...odgovor je: Mogu ali da smo svo troje zajedno..
...nadam se samo da si svestan da se time izlazzesh riziku da budesh duplo prevaren i to sve u samo jednoj zajednici...:mrgreen:
 
Значи, овде је питање однос квалитет/квантитет код неверстава, да се тако изразим... У преводу, ако један мушкарац превари жену са две жене, по квантитету имамо једног мушкарца и две жене који су неверни (или 1:1,22 што каже Зазијавало, ако 100 мушкараца превари са 122 жене)... али по квалитету имамо да је тај мушкарац своју жену преварио двапут, а оне две жене свог мужа само једном.

Или је то исто?
 
Значи, овде је питање однос квалитет/квантитет код неверстава, да се тако изразим... У преводу, ако један мушкарац превари жену са две жене, по квантитету имамо једног мушкарца и две жене који су неверни (или 1:1,22 што каже Зазијавало, ако 100 мушкараца превари са 122 жене)... али по квалитету имамо да је тај мушкарац своју жену преварио двапут, а оне две жене свог мужа само једном.

Или је то исто?

To je sukob kultura. Zato se ne razumemo. Mi u Džibutiju smo verni do smrti. Što bi se reklo, bio sam ironičan.
Mi u Džibutiju smatramo da je prevara problem varaoca i prevarenog. Taj (ta) treći (treća) uopšte nisu važni. Da bi došlo do prevare, potrebo je dvoje. I to dvoje su u vezi. Tek pošto oni zajedno urade šta treba, u igru ulazi treći (Treća).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top