povratak otpisanih....

Dve varijante postoje bar po meni
1. Manjinska vlada uz podrsku ldp-a
2. Vlada uz pomoc DSS-a

A druga varijanta mi je izvesnija, to su vec najavili iz DSS-a, jedino sto se Kostunica dr protivi....Ako misle da opstanu, morace da ga penzionisu pod hitno.:mrgreen:

A Vucic ga duva u svakom slucaju...I nije mi jasno sto se bruka covek vise...:roll:
 
Dve varijante postoje bar po meni
1. Manjinska vlada uz podrsku ldp-a
2. Vlada uz pomoc DSS-a

A druga varijanta mi je izvesnija, to su vec najavili iz DSS-a, jedino sto se Kostunica dr protivi....Ako misle da opstanu, morace da ga penzionisu pod hitno.:mrgreen:

A Vucic ga duva u svakom slucaju...I nije mi jasno sto se bruka covek vise...:roll:

Не противи се Коштуница него и Аца Поповић, Коматина, Младеновић...Зашто се по теби Вучић брука?
 
Не противи се Коштуница него и Аца Поповић, Коматина, Младеновић...Зашто се по теби Вучић брука?

- U ovom trenutku nije moguće razmišljati o vlasti DS-DSS-SPS u Beogradu jer već imamo koalicioni sporazum sa radikalima i socijalistima. Međutim, sve je moguće, kao i dogovor u poslednji čas, jer ovo je zemlja Srbija - kaže za „Blic“ Nenad Komatina, predsednik Gradskog odbora DSS, koga mediji svrstavaju u mekšu struju DSS, koja je za saradnju sa DS.
Bas se Komatina protivi.....Ili laze kao pas....:whistling:

Pa bruka se jer ce proci isto kao i Toma za skupstinu...Glumi da je sve ok, da on na kraju balade ispadne posten kao...Koga briga za to kad ce ljudi da se sprdaju sa njim isto kao i sa Tomom...
 
Човек је вероватно мислио у овоме што си цитирао да је могуће да социјалисти пређу у ДС, дај целу вест. Ја сам га слушао на ТВ како каже да ће они поштовати договор али не зна за друге.

А ти очигледно имаш мало искривљено схватање поштења, пошто ти је непоштен онај који се држи договора, а поштен онај који га руши :dash: :dash: :dash:
 
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=46745
Komatina priznaje da se politička situacija nakon početka zvaničnih pregovora DS i koalicije oko SPS uveliko promenila i da se može dogoditi i da sporazum u Beogradu „padne“.
On kaže da je koalicioni dogovor sa SRS i SPS potpisan brzo samo da bi se ubrzali pregovori o republičkoj vladi i da Koštunici nikada nije ni bio važan Beograd. Zato je, kaže izvor iz DSS, koalicioni sporazum napravljen uz maksimalne ustupke.
- Po tom sporazumu, SRS dobija 60 odsto vlasti, a SPS i DSS po 20 odsto, što je veoma malo. Sem toga, DSS-NS su u Beogradu osvojili 12 odborničkih mesta, a koalicija oko SPS samo šest, pa je nelogično da dobijemo podjednaku vlast. Gradski DSS nije zadovoljan ovim sporazumom, koji samo pokazuje do koje mere Koštunici nije stalo do vlasti u Beogradu - kaže izvor iz DSS.
Ja ne znam sta on misli, ali citam sta pise. A iz toga mozes da vidis da od tog ugorova nema nista i da je pitanje dana kad ce da padne i koja ce druga vecina da se napravi.

A radi se o sledecem-svi znamo da ce taj dogovor da padne, a Vucic ide po televizijama i prica o casti i postenju, i kako on ne sumnja u koalicione partnere blablabla....
Iz toga mozes da izvuces zakljucak-ili je nevidjeno, ali nevidjeno glup(a znamo da nije), ili hoce da ostavi utisak kako eto, izradise ga, njega, postenog i prepostenog a on se jadan nije nadao...
A u stvari ispada isti olos jer igra vidjenu igru.
O tome se radi.
 
Сад је на вестима на Б92 био Коматина и рекао да неће раскидати споразум и очигледно да мисли на СПС у овој твојој вести.

Не видим опет шта је лоше ако верујеш у споразум који си потписао. А ако ове твоје поштењачине подмите и Антића и компанију онда то опет нема везе са поштењем Вучића. :dash: :dash: :dash:
 
Сад је на вестима на Б92 био Коматина и рекао да неће раскидати споразум и очигледно да мисли на СПС у овој твојој вести.
Ma da, bas mu verujem....Jutros prica jedno a popodne drugo....
Не видим опет шта је лоше ако верујеш у споразум који си потписао. А ако ове твоје поштењачине подмите и Антића и компанију онда то опет нема везе са поштењем Вучића.
Ne kazem da ima veze sa postenjem Vucica, nego sa utiskom koji ostavlja. Znam da je njihova namera da izgleda kako nije do njih kad bude pukla koalicija, kako su oni sve ispostovali blablabla, ali smorise i ostavise bljutav utisak prepostenih radikala koje svako zavlaci kako i gde stigne...O tome se radi.
 
Да ли је бљутаво или не зависи од предрасуда, али је свакако поштенији од новопечених колега из социјалистичке интернационале.
 
А шта тебе боли што Вучић тако прича? Па зар ти није стало да се још више понизи? Или ти је можда криво што је споразум нераскидив, па сад кукаш и пљујеш
 
Meni je ipak najzanimljivija situacija sa poslanicima iz redova DSS-a.

Najpre su u očekivanju da će oni praviti vladu sa SRS i SPS-om, u skupštinu poslali neke DSS-ce iz rezervnog sastava, a ovi se jadni obradovali platama od preko 100.000 dinara...

Sada, kada je propala "patriotska vlada", smenjuju ove iz "druge ekipe" i vraćaju u poslaničke klupe one što su bili bezecovali ministarska mesta...

Da nije smešno, bilo bi žalosno...
 

Back
Top