DEVOJKE, da li ste sponzoruse?

Da li ste sponzoruse?

  • Da, nikada ne bih bila sa prosecnim deckom

  • Ne, vaznije mi je kakva je osoba


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
41
Jednostavno pitanje, da li ste sponzoruse, ste mislite o njima? Da li biste bile sa nekim deckom zbog love, da biste bile poznatije u drustvu itd.? Da li ste snobovi? Da li dozvoljavate da vam decko placa pice, picu, poklone, da vam uplacuje kredit i slicno?

p.s. Pitanje je za devojke, ali mogu svi naravno da komentarisu... Pisite nesto o tome, i molim vas sve nas postedite kratkih odgovora (jesam, nisam, da, ne i sl.) i obrazlozite malo svoje stavove... hvala
 
Zasto? Pa gore sam navela... Da bi bile poznatije, i da bi im decko placao svakakve gluposti, da bi se osecale prefinjeno, da bi u kaficu pokazale da su zensko i narucile pice na deckov racun iz nekih svojih principa... Itd...
Sve je to valjda proizaslo iz takmicenja i prestiza (ono kao u fazonu: meni je decko kupio srebrnu narukvicu za prvu nedelju, a meni je zlatnu... i sl.). Bar ja kontam da je tako...
A otkud znas da ja nisam? :lol: Pogodio si. Pa ne znam. Nije mi uopste toliko bitno da l' je burzuj ili nije. Vazno mi je da je prosecan, a moze da bude i iznad proseka (sto nije presudno za vezu). Bitno je samo da nije neki skroz jadan i bedan. A to da mi placa pice i kredit, to necu... K'o da on zaradjuje? Ni deckovi kao ni devojke ne zaradjuju sami (vecinom) tako da ne vidim razlog zasto bi im bili sponzori..,:roll:
 
Jednostavno pitanje, da li ste sponzoruse, ste mislite o njima? Da li biste bile sa nekim deckom zbog love, da biste bile poznatije u drustvu itd.? Da li ste snobovi? Da li dozvoljavate da vam decko placa pice, picu, poklone, da vam uplacuje kredit i slicno?

p.s. Pitanje je za devojke, ali mogu svi naravno da komentarisu... Pisite nesto o tome, i molim vas sve nas postedite kratkih odgovora (jesam, nisam, da, ne i sl.) i obrazlozite malo svoje stavove... hvala

nisam, pa nemam misljenje o sponzorusama jer je to ipak generalizacija (ako je cura sponzorusa ne znaci da nije dobra osoba...)....ne bi bila s nekim samo zbog love, to mi je odvratno jer postoje mnogo ''bolji'' nacini da se zaradi novac....
da bi bila poznatija u drustvu?
1.nije mi cilj da budem poznatija u drustvu jer ne vidim svrhu toga...sta imacu vice tkz prijatelja, vise ce me ljudi ogovarat kad me vidi na ulicu?ne hvala, zadovoljna sam trenutnom popularnoscu!
2.poznatija zbog momka?ako cu vec da budem poznata bice to mojom zaslugom....
nisam snob..pristojno zivim...kredit sama uplacujem s maminog tel!, ne primam pretjerane poklone, a ne bih voljela da momak uvijek placa pice, pizzu, al to nikad ne mogu da sprijecim!!
dobra tema....bila bi mnogo zanimljivija kad bi neke sponzoruse dosle da brane svoje stavove;)
 
nisam ni sponzorusa ni fuxa, radije su biti ono sto jesam, pa makar mi niko ne prisao, jer ce naici neko pametan, koji ce se zaljubiti u mene samu, a ne u moj izgled...

ne znam koliko je to vezano za temu, ali eto... xD
i nikad mi nece trebati neko da me "sponzorise" sama cu da zaradim svaki svoj dinar...
 
nisam ni sponzorusa ni fuxa, radije su biti ono sto jesam, pa makar mi niko ne prisao, jer ce naici neko pametan, koji ce se zaljubiti u mene samu, a ne u moj izgled...

ne znam koliko je to vezano za temu, ali eto... xD
i nikad mi nece trebati neko da me "sponzorise" sama cu da zaradim svaki svoj dinar...

Takodje pivo!! Bravo ovo su prave vrednosti kod devojke!!:DPozz!!
 
Autorki teme obecavam pivo ako se budemo ikad videli,tema je bas,bas dobra!!Imam vrlo lose misljenje o njima,mada one same sebi unistavaju zivot,idu sa koje kakvim sarkeljama...

slazem se, ali ja nisam glasala na anteti, jel stvarno ne znam. rekla sam da mi podjednako vazno i jedno i drugo. nikad se ne bi udala/zabavljala sa nekim ko ima sve sto pozeli, ali je ruzan. nikad se ne bi udala/zabavljala sa nekim ko prosi na ulici, a prelep je. jednostavno bilo bi pozeljno i jedno i drugo. mada mozda malo vise ljubav.... :heart:
 
Zasto? Pa gore sam navela... Da bi bile poznatije, i da bi im decko placao svakakve gluposti, da bi se osecale prefinjeno, da bi u kaficu pokazale da su zensko i narucile pice na deckov racun iz nekih svojih principa... Itd...
Sve je to valjda proizaslo iz takmicenja i prestiza (ono kao u fazonu: meni je decko kupio srebrnu narukvicu za prvu nedelju, a meni je zlatnu... i sl.). Bar ja kontam da je tako...
A otkud znas da ja nisam? :lol: Pogodio si. Pa ne znam. Nije mi uopste toliko bitno da l' je burzuj ili nije. Vazno mi je da je prosecan, a moze da bude i iznad proseka (sto nije presudno za vezu). Bitno je samo da nije neki skroz jadan i bedan. A to da mi placa pice i kredit, to necu... K'o da on zaradjuje? Ni deckovi kao ni devojke ne zaradjuju sami (vecinom) tako da ne vidim razlog zasto bi im bili sponzori..,:roll:

Ma jok.To je proizašlo iz totalnog pada duha čoveka i iskrivljenja moralnih vrednosti,
koje je potom proizvelo neravnomernu raspodelu viška vrednosti.

Znači,sponzoruše nisu sponzoruše zato što vole debele kretene pune para,već zato što im trebaju iste.
Kakvih se načina ima da se dođe do novca,ovaj je još i benevolentan.
Ono što je najveći problem - svi jure za tim komadićima hartije i to tako ide u krug.

Možda ovo zvuči kao isprazno politiziranje po svaku cenu,ali kad se malo razmisli,razlog koji stoji iza svega je uvek isti.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top