Finansijski kolaps FBiH - Na računu budžeta FBiH svega 434 KM!!!

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.717
Vjekoslav Bevanda:
Na računu budžeta FBiH svega 434 KM

Ostvarila se višemjesečna upozorenja ministra finansija Vjekoslava Bevande da su izdvajanja, prvenstveno za niz socijalnih kategorija, neodrživa...
24.06.2008. 07:33
Budžet većeg entiteta potpuno je prazan, saznaje "Dnevni avaz" u Federalnom ministarstvu finansija. Nakon što su, naime, isplaćene plaće i ostale prinadležnosti za uposlene, jučer ujutro na računima budžeta Federacije BiH u poslovnim bankama bile su svega 434 marke.:eek::eek::eek::eek::hahaha::hahaha::hahaha:

To je epilog višemjesečnih upozorenja zamjenika premijera FBiH i ministra finansija Vjekoslava Bevande, koji je na sjednicama Vlade, Parlamenta i u nizu javnih istupa isticao da su izdvajanja, prvenstveno za niz socijalnih kategorija, neodrživa.

Bevanda jučer nije zvanično želio komentirati dešavanja s budžetom FBiH, a o cjelokupnoj situaciji izvijestio je, na Kolegiju Vlade FBiH, premijera Nedžada Brankovića i zamjenika premijera Gavrila Grahovca.

Prema svemu sudeći, Ministarstvo finansija opet će zatražiti da se usvoji odluka prema kojoj će se iz budžeta vršiti samo prioritetne isplate u skladu sa Zakonom o izvršenju budžeta. To znači da će prvo na isplatu ići rate stranih kredita, potom invalidnine, transferi za izbjeglice i tek na kraju plaće uposlenih. Sve ostale isplate do daljnjeg bi bile blokirane.

Autor: A. HADŽIARAPOVIĆ

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/aktuelno/vjekoslav-bevanda-na-racunu-budzeta-fbih-svega-434-km

"PUČE GROM U DŽEPU MOM!!!"

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Evo kako u BiH prolaze oni koje tetoše EU i Amerikanci!!!
VOLE DA TROŠE, A NE ZNAJU DA ZARADE!! :rtfm::rtfm::rtfm:
To su isti oni koji Idu redom i tuže sve i svakoga nebi li možda tako došli do hljeba bez motike!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Sad nek pilje u budžet RS i p.zde do bola!!:super::super::super::super:

Srpska u srcu, Federacija u qrcu!!:super::super::super:
 
Poslednja izmena:
"PUČE GROM U DŽEPU MOM!!!"

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Evo kako u BiH prolaze oni koje tetoše EU i Amerikanci!!!
VOLE DA TROŠE, A NE ZNAJU DA ZARADE!! :rtfm::rtfm::rtfm:
To su isti oni koji Idu redom i tuže sve i svakoga nebi li možda tako došli do hljeba bez motike!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Sad nek pilje u budžet RS i p.zde do bola!!:super::super::super::super:

Srpska u srcu, Federacija u qrcu!!:super::super::super:

Isti scenario će se uskoro desiti i u "nezavisnom Kosovu"...
Tako to obično biva u izmišljenim državama, sa izmišljenim narodom, jezikom, a o zastavi, grbu i himni da i ne govorim... :lol: :lol: :lol:
 
Srpska u srcu, Federacija u qrcu!!:super::super::super:

Ахахахааааааааа.. одлично........:klap::klap::klap:

Нека им сада лову дају Турска или Арапски Емирати - и онако немају времена да раде јер се по цео дан увијају у крпе и клањају...... глупе потурице...
 
eto ti sta je stoka bosanska raduje finasijskoj propasti dela sopstvene drzave , yebo mater ludog naroda :lol:

Колико сам у контакту са људима са оне стране Дрине, и колико је мени познато, они тај део уопште не сматрају као део своје државе, већ нешто посебно и уопште су незаинтересовани..... Но то није суштина овде..... Суштина је како је могуће да је на рачуну једне ''државе'' има свега 200 еврића.... Сад глумљење великих душебрижника и пацифиста не иде, чак је и неподношљиво......Брука.... ''Јак као ФБиХ''...... :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Него, јел може неко да постави слику новчанице од 5КМ :)

5km_fe_lice_velika.gif
 
Колико сам у контакту са људима са оне стране Дрине, и колико је мени познато, они тај део уопште не сматрају као део своје државе, већ нешто посебно и уопште су незаинтересовани..... Но то није суштина овде..... Суштина је како је могуће да је на рачуну једне ''државе'' има свега 200 еврића.... Сад глумљење великих душебрижника и пацифиста не иде, чак је и неподношљиво......Брука.... ''Јак као ФБиХ''...... :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

нека траже зајам од Фонда за хуманитарно право Наташа Кандић :rotf: :rotf: :rotf:
 
Колико сам у контакту са људима са оне стране Дрине, и колико је мени познато, они тај део уопште не сматрају као део своје државе, већ нешто посебно и уопште су незаинтересовани..... Но то није суштина овде..... Суштина је како је могуће да је на рачуну једне ''државе'' има свега 200 еврића.... Сад глумљење великих душебрижника и пацифиста не иде, чак је и неподношљиво......Брука.... ''Јак као ФБиХ''...... :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

ma zabole mene za propast FBIH, mada mi malo debilno da se neko raduje propasti polovine drzave u kojoj zivi , mislim i za to me zabole samo rekoh da nije bas normalno ,a to sta oni smatraju to uopste nije bitno voleo bi i ja da je deo moje drzave Ibiza ili Sen Moric a ne recimo Sicevacka klisura pa opet se necu radovati finansijskoj propasti iste .
 
Finansijski kolaps Federacije BiH je odavno najavljen. To uopšte nije razlog za slavlje.

Хм ми овде не славимо, јер би то било крајње глупо.... Но овде се прича о томе како је могуће да на рачуну једне ''државе'' има свега 200 евра..... Ако неко удари у неки цинизам, сарказам или не знам шта већ, па не сме му се узети у зло, и то је начин ишчуђавања.... Зато прокоментариши тему, ако имаш шта, ако не онда не гњави и не шири мисли и идеје типа ''како можете да се смејете нечему ви људи нисте, нису то заслужили, бла, бла, бла...''.....
Уф зашто сваком појединачно мора да се објашњава :dash::dash::dash::dash:
 
ma zabole mene za propast FBIH, mada mi malo debilno da se neko raduje propasti polovine drzave u kojoj zivi , mislim i za to me zabole samo rekoh da nije bas normalno ,a to sta oni smatraju to uopste nije bitno voleo bi i ja da je deo moje drzave Ibiza ili Sen Moric a ne recimo Sicevacka klisura pa opet se necu radovati finansijskoj propasti iste .

Сви часни (мисли се на Србе) и "получасни" (мисли се на Хрвате) становници БиХ треба да се радују пропасто "сопствене" државе.

Распад БиХ!
 
ma zabole mene za propast FBIH, mada mi malo debilno da se neko raduje propasti polovine drzave u kojoj zivi , mislim i za to me zabole samo rekoh da nije bas normalno ,a to sta oni smatraju to uopste nije bitno voleo bi i ja da je deo moje drzave Ibiza ili Sen Moric a ne recimo Sicevacka klisura pa opet se necu radovati finansijskoj propasti iste .

Ма :ok:

Само немој убудуће Сићевачку клисуру да ми дираш, мој крај..... :super::rotf::klap:
 

Back
Top