RAGBI KLUB VALJEVO

ludi88

Obećava
Banovan
Poruka
84
Ima li neko ko je zainteresovan da trenira ragbi,ne americki fudbal,vec RAGBI?
Ja igram u bgd,ali razmisljam da organizujem klub u Valjevu,JAVITE SE!!!!!
Uskoro cu da polepim oglase po gradu,pa cete znati vise stvari
 
Koja je razlika izmedju americkog fudbala i ragbija?
Jel u americkom fudbalu imas svu opremu, kaciga i ostalo, a u ragbiju nems opreme... Shvatam da to nije glavna razlika, ali pojasni, mozda se vise ljudi prijavi. Znaci mi imamo americki fudbal u Valjevu?
 
Izlepicu u utorak obavestenja po gradu,pa ce svi znati sta i gde,sada za vikend moj klub igra protiv zvezde,pa ako prezivim to cu uraditi.Ljudi nemate pojma kakav je osecaj kada se zakucate u nekog punom snagom u sprintu.Tu dozu adrenalina vam ne mogu opisati/
 
1907fa4a-24e8-4ac1-b0ce-b3b903cea4ea.jpg
 
Na moju molbu ragbi klub Dorcol dolazi da nam pomogne osnivanje ragbi kluba u Valjevu,tacan datum ne znam,ali treba da se ponosimo,ragbi klubove imaju NS,BG,NI,KS,i nadam se uskoro i Va.Ljudi dodjite i pokusajte.
 
Ni jedni ni drugi :P
GriFON

Ima sada dosta fakultetskih klubova ;)

FON, FPN, Pravni fakultet, Zubarski fakultet (valjda se tako zove) i još neki imaju svoje klubove.

Moglo bi se reći da je 13-ica malko zaživela, cenim da će dogodine biti još jače
 
Trebalo bi. Verovatno ću igrati centar. Kažem ti ja sam tek nedavno počeo da treniram a i tek smo formirali klub. Klub kao klub oš nema ni jednu utakmicu (al kažem ti dosta momaka je igralo po drugim klubovima)
 
Pozivam sve zainteresovane koji zele da treniraju RAGBI da se jave na br 0642304404
ili na a.u.ludi88@gmail.com.
Konacno smo napravili klub u Valjevu,treninzi su vikendom u jedan na pomocnom krusikovom stadionu za sada.
Molim sve zainteresovane da se jave.
Bez sala,mi smo ozbiljna organizacija!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top