Pitanjce

Psycho_girl

Primećen član
Poruka
605
Doslo je do nesporazuma, a on je tvrdoglav, svojeglav i pomalo baksuz. Uopste nema takta. Sta mislite, vredi li da ga ubedjujem, pravdam se ili je to samo uzaludno rasipanje energije? :)
 
Doslo je do nesporazuma, a on je tvrdoglav, svojeglav i pomalo baksuz. Uopste nema takta. Sta mislite, vredi li da ga ubedjujem, pravdam se ili je to samo uzaludno rasipanje energije? :)

jao, potpuno te razumem!!!

ja sam shvatila da od objasnjavanja nema nista. samo kuliras i sve dodje na svoje. ne reagujes, ni objasnjavanjima, ni raspravama, potpuno je bespredmetno. onda postaje samo dvrdoglaviji. ovako, laganica, i on se oladi posle pola sata. ustvari, ublaziz njegov gard, to je sve. pustis ga malo. neka odahne. posle sve bude lakse.
 
Doslo je do nesporazuma, a on je tvrdoglav, svojeglav i pomalo baksuz. Uopste nema takta. Sta mislite, vredi li da ga ubedjujem, pravdam se ili je to samo uzaludno rasipanje energije? :)


pa posto si popustljiva i emotivac verovatno ces trpeti i patiti u nadi da ce stvari da se promene.....i samim tim si se vec zaebala
 
Doslo je do nesporazuma, a on je tvrdoglav, svojeglav i pomalo baksuz. Uopste nema takta. Sta mislite, vredi li da ga ubedjujem, pravdam se ili je to samo uzaludno rasipanje energije? :)

sve zavisi...ako poseduje video snimak na kome se vidi da te neko yebe,dzaba ti pravdanje,ako nema snimka...pravdaj se,ubedjuj...ako je papak uradices ga na patetiku...
 
Ne treba se pravdati, nista gore od toga ne postoji.
Objasnis, kazes sta je u pitanju a moliti nekoga da te saslusa, pravdati se zasto i kako......to ne.
 
Ne, lav je u horoskopu,ali kao da je bik u najmanju ruku. Ma fina sam ja, ali kad je neko nedokazan... tu nema pomoci. I,da, pametniji popusta. Ma ova situacija nema veze sa popustljivoscu, nego sa zivcima.
 
al' sto su mi dragi ovi (š)umovi sto sve objasnjavaju kroz nekakav "horoskop",strasno je koliko ima duhovno zaostalih ljudi...tuga
 
Ne, lav je u horoskopu,ali kao da je bik u najmanju ruku. Ma fina sam ja, ali kad je neko nedokazan... tu nema pomoci. I,da, pametniji popusta. Ma ova situacija nema veze sa popustljivoscu, nego sa zivcima.

zavrsices sa njim u raspadnutom braku sa propalim zivcima i opasce ti kosa......raskidaj i baci se forumasima u ruke....i noge....
 
al' sto su mi dragi ovi (š)umovi sto sve objasnjavaju kroz nekakav "horoskop",strasno je koliko ima duhovno zaostalih ljudi...tuga

ako se odnosi ovo na mene,imas smajli u mom postu pa sam protumaci sta bi to moglo da znaci...i da,zacudio bi se koliko istine moze biti bas u "toj" astrologiji....
 
ako se odnosi ovo na mene,imas smajli u mom postu pa sam protumaci sta bi to moglo da znaci...i da,zacudio bi se koliko istine moze biti bas u "toj" astrologiji....
tvoj post nisam ni video,nego...ja sam zmaj u kineskom,t.j. rodjen sam u godini zmaja iii??
gde su pare,kokain i playboy zecice,gde su?
 

Back
Top