Op mala bosonoga.....

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.914
Da li volite da idete bosonoge?
Obuću izuvate samo na plaži?
Da li po kući idete bose?
Da li vas nerviraju ukućani koji se po kući šetaju bosi?
Dvorište vam je uredno pokošeno i obožavate da trčkarate za frizbijem bose po travi?
 
Volim da hodam bosa, narocito kada sam kod kuce, ali me stalno opominju da se obujem....Pa to skoro nikad ne radim...
Kad nosim cipele sa visokom stiklom uvek se izujem na poslu i dignem noge na rezervnu stolicu...
 
po kuci stalno hodam bosa, i mama me juri stalno sa papucama i tvrdi kako moram da ih obujem jer cu se prehladiti,a meni bas gust....leti bosa zimi samo u carapama...posebno leti volim da stanem na hladne plocice u kuhinji ili kupatilu...travu uvek zalivam bosa,pa na kraju zalijem i noge...nekad nocu kad su prazne ulice tu kod mene volim da se izujem i hodam po toplom betonu...recimo da bas ne volim da imam nesto na nogama :lol:
 
Volem da idem bosa!!! Da moze, ja bih leti i po ulici (znam, znam, nije sigurno, staklo i sl. - al' ipak, zaista volim da idem bosa). Od malena sam mrzela da nosim obucu po kuci.

Ne znam da li to ima veze sa bosonogoscu, ali primetila sam da su mi nozni prsti dosta spretni. Mogu pertlu da razvezem noznim prstima. :p
 
Volim da sam bosa, ali skoro nikad nisam.
To je, zapravo, živa istina. Juče me zvao tvoj dragi. Razgovarali smo dugo, i tapkali u mestu... Tvoj dragi kaže da je na početku vašeg braka, vrlo napaljivo na njega delovao boravak njegove divlje ženice u krevetu, sa neizuvenim, svadbenim cipelama. "Divlja", kaže, "dva dana nije skidala svoje bele, lakovane cipele, a ja se dva dana nisam skidao s nje. Mali problem u mojoj toleranciji je nastao kad je u krevet počela da ulazi sve sa čizmama na nogama, šeširom na glavi, našim kućnim ljubimcem - papagajem Ljupkom i fotoaparatom".
 

Back
Top