GLASAJTE,pa ipak smo ljudi

Najbolja igra ne moze biti ona koja je izasla u poslednjih godinu dana. Neke najbolje igre su stare vise od 15 godina.

brrrr shto ne volim ovo... a ti si se ubio od igranja tih starijih igara? :eek:

@ tema
Bioshock je definitivno legenda i mislim da ce se on DUUUGO igrati... tu su GTA 4, CoD4 i Assassins Creed koji su takodje legende ali Bioshock je takva igra koja ce se DUGO pamtiti !
 
brrrr shto ne volim ovo... a ti si se ubio od igranja tih starijih igara?
Ne, ja samo imam siri pogled na to. Crysis je ****, a ne legenda. Pogledaj neke starije igre koje su mnogo bolje od ovih danasnjih (recimo ja bih se vise zadovoljio igrajuci AoE II nego neku danasnju high-end strategiju sa grafikom gde se jedinicama vidi muva na celu, dok je igra dobila ocenu 60). O tome ti pricam, najnovije igre mogu lizati dupe starim legendama, ako se ja pitam...
 
Ne, ja samo imam siri pogled na to. Crysis je ****, a ne legenda. Pogledaj neke starije igre koje su mnogo bolje od ovih danasnjih (recimo ja bih se vise zadovoljio igrajuci AoE II nego neku danasnju high-end strategiju sa grafikom gde se jedinicama vidi muva na celu, dok je igra dobila ocenu 60). O tome ti pricam, najnovije igre mogu lizati dupe starim legendama, ako se ja pitam...

nisam ja rekao Crysis, a nedostatak strategija je uochljiv... mozhda jedino Supreme Commander !
A reci da je jedan npr Bioshock bolji od pacmana :lol:
 
Sa ove liste glasam za CoD4...svaka cast za GTA4, ali takva vrsta igrica me slabo drzi, koliko god bila dobra grafika...
Ako pogledamo malo sire, onda je Half-Life najbolji (naravno, kec), od strategija AoE II i neprevazidjeni Total War serial
 
Ne, ja samo imam siri pogled na to. Crysis je ****, a ne legenda. Pogledaj neke starije igre koje su mnogo bolje od ovih danasnjih (recimo ja bih se vise zadovoljio igrajuci AoE II nego neku danasnju high-end strategiju sa grafikom gde se jedinicama vidi muva na celu, dok je igra dobila ocenu 60). O tome ti pricam, najnovije igre mogu lizati dupe starim legendama, ako se ja pitam...

E markoca ovde se u potpunosti slazem sa tobom, AoE I je zakon, a i dvojka.:)
 

Back
Top