Pogledajte ove 2 slike koje su uzburkale javnost pa onda recite dal hocete SPS-DS!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

teniserka_90

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
490
495453240485eda6337e59064635674_extreme.jpg


dacic-v2.jpg
 
Vidim momci i devojke da vas je ovo silno pogodilo, kao i činjenica da "Centralna otadžbinska uprava" ponovo neće sastavljati vladu Srbije, ali šta da vam radimo... :)

ma sastavili je ambasadori britanije, nemacke i amerike - kao i sve vlade od 2000te do danas. zato nam i jeste kako nam je :)

evo benzin opet poskupeo :)
 
Dok u SAD, Velikoj Britaniji i drugim zemljama pao ispod jednog evra po litri i pojeftinjuje iz dana u dan... :roll:

Hajde šta ti je, opet lupetaš....

u svajcarskoj benzin 1.87 franaka iliti 1.13 eura .

u srbiji tadica , palme, dacica, i krkobabica, "medju sljivama" vec stigao do 1.4 eura :whistling:

srbin radi za 250 eura i placa gorivo 1.4 eura, a svajcarac za 2500 eura i gorivo mu 1.13 eura? :)

placam gorivo skuplje nego svajcarac a imam puteve kao da sam zanzibarac? :)

kako objasnjavas taj paradoks ? :)

nego da meni bog pozivi severno kosovo , ja sipam tamo po 75, pre bi ga gurao do leska nego da bandi dajem akcizu i PDV a u slucaju i da to umre, onda cu da budem kao mel gibson u filmu mad max 2 , ugradicu metan :)


tako treba da rade svi radikali. izbegavajte placanje poreza ovoj drzavi gde god mozete

jer ovo nije nasa srpska drzava vec je ovo drzava po meri sorosa, amerike, britanije, nemacke . Po meri Srba sigurno nije.

mislim i demokrate su 90tih pozivale na gradjansku neposlusnost i neplacanje racuna jer to doprinosi padu rezima na vlasti. tu vasu taktiku ima i ja da primenjujem i bicu nelojalan gradjanin ove drzave sve dotle dok na njeno celo ne dodju prave patriotske snage. nadam se da se ne ljutis drago zbog toga :)
 
u svajcarskoj benzin 1.87 franaka iliti 1.13 eura .

u srbiji tadica , palme, dacica, i krkobabica, "medju sljivama" vec stigao do 1.4 eura :whistling:

srbin radi za 250 eura i placa gorivo 1.4 eura, a svajcarac za 2500 eura i gorivo mu 1.13 eura? :)

kako objasnjavas taj paradoks ? :)

nego da meni bog pozivi severno kosovo , ja sipam tamo po 75, pre bi ga gurao do leska nego da bandi dajem akcizu i PDV a u slucaju i da to umre, onda cu da budem kao mel gibson u filmu mad max 2 , ugradicu metan :)


tako treba da rade svi radikali. izbegavajte placanje poreza ovoj drzavi gde god mozete

jer ovo nije nasa srpska drzava vec je ovo drzava po meri sorosa, amerike, britanije, nemacke . Po meri Srba sigurno nije.

mislim i demokrate su 90tih pozivale na gradjansku neposlusnost i neplacanje racuna jer to doprinosi padu rezima na vlasti. tu vasu taktiku ima i ja da primenjujem i bicu nelojalan gradjanin ove drzave sve dotle dok na njeno celo ne dodju prave patriotske snage. nadam se da se ne ljutis drago zbog toga :)

Srbin (ja) radi za 500 evra i ne daje ni dinar za gorivo.
Bash me briga za tvoju debelu guzicu, i treba da placash josh vishe za benzin.
 
u svajcarskoj benzin 1.87 franaka iliti 1.13 eura .

u srbiji tadica , palme, dacica, i krkobabica, "medju sljivama" vec stigao do 1.4 eura :whistling:

srbin radi za 250 eura i placa gorivo 1.4 eura, a svajcarac za 2500 eura i gorivo mu 1.13 eura? :)

1. Ti napisa da su ovu vladu skrojile zapadne zemlje i da je posledica toga da benzin poskupljuje...
2. Ja ti odgovorih da poskupljuje svuda u svetu i da je u Španiji i Portugalo bilo i masovnih protesta zbog toga...
3. U Srbiji nije prosečna plata 250, nego 400 evra tj. oko 32.000,00
4. U Srbiji je prosečna plata za vreme tvojih radikala i socijalista (tj. u vremenu o kome ti sanjaš) bila 20 maraka, a litar benzina 10 maraka...
5. Kako ti objašnjavaš ovaj paradoks???
 
Srbin (ja) radi za 500 evra i ne daje ni dinar za gorivo.
Bash me briga za tvoju debelu guzicu, i treba da placash josh vishe za benzin.

koliko znam zivis u beogradu, a ako ne placas benzin onda se ili vozis prevozom ili taksijem. ako se vozis taksijem takodje placas benzin jer ga placa taksista koji te vozi isto tako i ako se vozis prevozom.

joj kad se setim ja nekad dok sam studirao u bg, kakvo je to bilo zadovoljstvo i uzivanje voziti se prevozom na 33+ stepena , naguran sa 100 ljudi u malenom trolejbusu ili tramvaju, pa kad ti se oznojeni baja podignute ruke drzeci se za sipku unese sa svojim pazuhom u lice dozivis momentalno takvu ekstazu ko da si upravo povukao dve crte kokaina ili popio francusko vino staro 20 godina :) :hahaha:
 
koliko znam zivis u beogradu, a ako ne placas benzin onda se ili vozis prevozom ili taksijem. ako se vozis taksijem takodje placas benzin jer ga placa taksista koji te vozi isto tako i ako se vozis prevozom.

joj kad se setim ja nekad dok sam studirao u bg, kakvo je to bilo zadovoljstvo i uzivanje voziti se prevozom na 33+ stepena , naguran sa 100 ljudi u malenom trolejbusu ili tramvaju, pa kad ti se oznojeni baja podignute ruke drzeci se za sipku unese sa svojim pazuhom u lice dozivis momentalno takvu ekstazu ko da si upravo povukao dve crte kokaina ili popio francusko vino staro 20 godina :) :hahaha:
A mora da je prava extaza sedeti pored tebe, debelog, znojavog, kako ispushtash miomirise...verujem da suvozachu nudish mogucnost gas maske pri polasku.:super:
 
1. Ti napisa da su ovu vladu skrojile zapadne zemlje i da je posledica toga da benzin poskupljuje...
2. Ja ti odgovorih da poskupljuje svuda u svetu i da je u Španiji i Portugalo bilo i masovnih protesta zbog toga...
3. U Srbiji nije prosečna plata 250, nego 400 evra tj. oko 32.000,00
4. U Srbiji je prosečna plata za vreme tvojih radikala i socijalista (tj. u vremenu o kome ti sanjaš) bila 20 maraka, a litar benzina 10 maraka...
5. Kako ti objašnjavaš ovaj paradoks???

2. poskupljuje svuda ali je opet jeftiniji za nekih 30% tak posto nego kod nas.
3. u srbiji samo 2.5 miliona ljudi ima zaposlenje od 8 miliona stanovnika koliko ima srbija. to znaci da je jos toliko odprilike radno sposobnih ljudi nezaposleno ili su korisnici budzetskih sredstava - decijeg dodatka, penzije ili socijalnog. e vidis ti zaposleni izdrzavaju ove nezaposlene , pa kad uzmes platu od 400 eura i podelis na 4 clana porodice uvidis da ljudi u srbiji zive sa 100 eura mesecno ili 200 ako nemaju dece. takva nam statistika
4. radikali su vladali od 1998 do 2000te , za period od 1990te do 1998 molim da se obratis vasim novim koalicionim partnerima i ideoloskim ortacima iz SPS;a :hahaha: SRS je kao sto sam vec rekao 1998 godine usao u vladu i te godine Srbija je imala najvecu industrijsku proizvodnju od 1990te godine do danas. A SRS je u tu vladu usla iz dva razloga - da pokusa da sacuva Kosovo i Metohiju kao deo Srbije i zato sto SPO nije hteo da formira vlast sa SRS jer su mu to zabranile zapadne obavestajne sluzbe, jer bi u tom slucaju imale problem da objasne kako napadaju Srbiju koja ima "demokratsku vlast". Te 1998 godine SRS je nudila SPO-u da formiraju vladu ali je to odbio Vuk Draskovic i ti to dobro znas. Zato za ostanak SPS-a te 1998 godine na vlasti iskljucivu odgovornost snose SPO i Vuk Draskovic

A evo ustalom karte koja pokazuje da je proizvodnja u Srbiji 1998 godine kada su vladali radikali bili na vecem nivou nego za svih ovih 8 godina koliko srbijom vlada DS.

po05dind.jpg


Vidis ovo je dokaz da se 1998 godine bolje zivelo u Srbiji nego u celom periodu od 2000te do danas, jer osnova dobrog zivota jeste pre svega proizvodnja . Ako je proizvodnja visoka , visoka je i uposlenost stanovnistva, samim tim vecina naroda zivi dobro za razliku od onda kad je proizvodnja mala i kad puno ljudi nema nikakav posao.
 
A mora da je prava extaza sedeti pored tebe, debelog, znojavog, kako ispushtash miomirise...verujem da suvozachu nudish mogucnost gas maske pri polasku.:super:

pa burazeru ako ti zivis u beogradu a nisi sposoban da kupis ni sopstveni automobil to automatski znaci 2 stvari . ili si neki klinac pa nemas 18 godina, ili si neka sirotinja , jer u beogradu bez automobila je zaista tesko ziveti . gde privodis devojcice bre ako nemas auto i gajbu? cim nemas auto nemas ni za hotel tako da ti jedina varijanta ostaje neki lift, haustor, neka nezavrsena gradjevina ili da cekas 1 vikend mesecno da matorci odu na ranc :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top